Aktuální seznam akcí

17 hours ago

UPdate

Nejživější týden v Olomouci se blíží...

#afo54 #WatchAndKnow
@academia_film_olomouc
...

Nejživější týden v Olomouci se blíží...

#afo54 #WatchAndKnow
@academia_film_olomouc

2 days ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 16 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 19.4. - 21.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 19. duben 2019

08:30 Hanácký půlmaraton, Michalský výpad
bit.ly/2XqL005

19:00 Koncert: Joseph Haydn: Stabat Mater, Reduta
bit.ly/2XpvAJG

20:00 Koncert: Personal Signet & Crunch, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2XreUkS

20:00 Koncert: The Switch, Sklub
bit.ly/2UYYOOt

21:00 Párty
bit.ly/2XnWCkH - Varna
bit.ly/2XtX7K1 - Bocca
bit.ly/2XpWzEW - Belmondo
bit.ly/2XpWu46 - Dream club
bit.ly/2Xx4HDR - Meex club
bit.ly/2XupcRx - 15 Minut
bit.ly/2XsxSrE - Retro Klub Tržnice

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 20. duben 2019

10:00 Divadlo: Alenka v Říši divů, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2WJZKXK

17:00 Minifest&vernisáž: Velikonoce v Ponorce, Ponorka
bit.ly/2XwkJhf

19:00 Koncert: Tiché lodi, ul. Legionářská
bit.ly/2Xk47ce

19:00 Divadlo: Maryša, Divadlo na cucky
bit.ly/2XsIFSj

20:00 Koncert: Zakázaný ovoce, Sklub
bit.ly/2HtqFV5

20:00 Koncert: Katoda, Bounty Rock Café
bit.ly/2WF94fh

21:00 Párty
bit.ly/2XqMp6R - Varna
bit.ly/2XrgLpQ - Dream club
bit.ly/2Xs5OVg - 15 Minut
bit.ly/2XnXAgP - Bocca
bit.ly/2XoYARN - Meex club
bit.ly/2XsAfuy - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 21. duben 2019

09:00 Olomoucké Velikonoce, Horní náměstí
bit.ly/2Xox0E7

14:00 Baseball: Skokani Olomouc vs Tempo Praha, Skokani Olomouc
bit.ly/2Xqwl5m

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
bit.ly/2XlnHVq

17:00 Vernisáž fotografií Radima Hamala: "Vzdálené krajiny'', V lese
bit.ly/2Xx6pFh

17:00 Fotbal: SK Sigma Olomouc - FK Teplice, Andrův stadion
bit.ly/2XrsVPK

20:00 Film: Zelená kniha , Kino Metropol
bit.ly/2Xs3GfU

21:00 Párty
bit.ly/2Xs6ZnE - Varna
bit.ly/2XnYWbp - Bocca
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 16 (Sudý) |  Pátek - Sobota - Neděle | 19.4. - 21.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 19. duben 2019

08:30 Hanácký půlmaraton, Michalský výpad
http://bit.ly/2XqL005

19:00 Koncert: Joseph Haydn: Stabat Mater, Reduta
http://bit.ly/2XpvAJG

20:00 Koncert: Personal Signet & Crunch, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2XreUkS

20:00 Koncert:  The Switch, Sklub
http://bit.ly/2UYYOOt

21:00 Párty
http://bit.ly/2XnWCkH - Varna
http://bit.ly/2XtX7K1 - Bocca
http://bit.ly/2XpWzEW - Belmondo
http://bit.ly/2XpWu46 - Dream club
http://bit.ly/2Xx4HDR - Meex club
http://bit.ly/2XupcRx - 15 Minut
http://bit.ly/2XsxSrE - Retro Klub Tržnice

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 20. duben 2019

10:00 Divadlo: Alenka v Říši divů, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2WJZKXK

17:00 Minifest&vernisáž: Velikonoce v Ponorce, Ponorka
http://bit.ly/2XwkJhf

19:00 Koncert: Tiché lodi, ul. Legionářská
http://bit.ly/2Xk47ce

19:00 Divadlo: Maryša, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2XsIFSj

20:00 Koncert: Zakázaný ovoce, Sklub
http://bit.ly/2HtqFV5

20:00 Koncert: Katoda, Bounty Rock Café
http://bit.ly/2WF94fh

21:00 Párty
http://bit.ly/2XqMp6R - Varna
http://bit.ly/2XrgLpQ - Dream club
http://bit.ly/2Xs5OVg - 15 Minut
http://bit.ly/2XnXAgP - Bocca
http://bit.ly/2XoYARN - Meex club
http://bit.ly/2XsAfuy - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 21. duben 2019

09:00 Olomoucké Velikonoce, Horní náměstí
http://bit.ly/2Xox0E7

14:00 Baseball: Skokani Olomouc vs Tempo Praha, Skokani Olomouc 
http://bit.ly/2Xqwl5m

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2XlnHVq

17:00 Vernisáž fotografií Radima Hamala: Vzdálené krajiny, V lese
http://bit.ly/2Xx6pFh

17:00 Fotbal: SK Sigma Olomouc - FK Teplice, Andrův stadion
http://bit.ly/2XrsVPK

20:00 Film: Zelená kniha , Kino Metropol
http://bit.ly/2Xs3GfU

21:00 Párty
http://bit.ly/2Xs6ZnE - Varna
http://bit.ly/2XnYWbp - Bocca

4 days ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 47 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 17.6. - 18.6.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 17. duben 2019

10:00 Výstava: Techno Challenge, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2Xgrrrj

14:00 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
bit.ly/2XhcLIr

17:00 Přednáška: Alon Pauker, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2XgIKZt

17:30 Vycházky EDO 2019 - Kvákání v Domu přírody, Sluňákov
bit.ly/2XkFGLY

18:00 Společný běh: Jogito "Kilometry" (eng friendly), Atletika Olomouc
bit.ly/2XkC10G

18:00 Domácí Bá.snění: Adam Borzič, Anna Sedlmajerová, Lucien Zell, Druhý domov
bit.ly/2Xieuxa

18:00 AIESEC : SEM & TAM - Maďarsko , Coffee Library
bit.ly/2XmjPUp

18:00 CashFlow hra, Vault 42
bit.ly/2WrTBiP

18:30 Přednáška: Univerzity a demokracie, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2Xe9YQc

18:30 ESN UP: National Presentation - Spain vs. ?, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2XpaYBr

19:00 Basketbal: Rozhodující utkání o postup do finále play off, Gymnázium Čajkovského
bit.ly/2XhLWnB

19:00 Koncert: Ivo Batoušek: Magic hand pan & percussion, Kratochvíle
bit.ly/2Xj7Cjm

19:00 Divadlo: Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2TCReHS

19:30 Filozof s bičíkem: Aneb když De Sade filozofoval, U Zlatého beránka
bit.ly/2XcrynM

19:30 Film: Pastiche Filmz: Mirai, dívka z budoucnosti, Umělecké centrum UP

20:00 Večer v Jazzovém stylu , Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

21:00 Párty
bit.ly/2Xgn8w9 - Varna
bit.ly/2XkDqEu - 15 Minut
bit.ly/2XhbnWf - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 18. duben 2019

11:00 Velikonoce v ZOO, Zoo Olomouc
bit.ly/2XgrrYl

15:00 Brány památek dokořán, Vila Primavesi
bit.ly/2XggwxR

15:00 Přednáška: Attachment - Význam prvních let života pro další vývoj dítěte, Snoezelen Olomouc
bit.ly/2oTa80h

16:20 Okolo Olomouce: Svatokopecký špacír, Olomouc Hl. Nádraží
bit.ly/2Xln9PI

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2I7nhQ7

17:00 XY 2019 Anna Minx: Planeta psů, Galerie XY
bit.ly/2X4bqVn

▬17:00 XY 2019, Galerie XY▬
bit.ly/2IdfTBA

17:30 XY 2019 Ondřej Silný: Sonda, Galerie XY
bit.ly/2WXyK72

19:00 Autorské čtení: Lucien Zell, Poetry Reading with Music, Zkouška
bit.ly/2XpZeyD

19:00 Přednáška: Odvaha vést a vedení sebe sama, Nová Akropolis
bit.ly/2IqTiSc

19:00 Koncert: Isbina, Cobra
bit.ly/2Xi7noA

19:00 Hudební improshow Olivy, Divadlo hudby
bit.ly/2Xlod6a

19:00 Divadlo: Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2TCReHS

20:00 Koncert: Sensey / Churaq Clique x SKiNNY Barber , 15 Minut
bit.ly/2IqL1Oa

20:00 Koncert: Lu von Schmidt & Ekström kvartett, Ponorka
bit.ly/2XhNPkb

20:00 Koncert: Joys From Lost / acoustic rock / , Rockstar Bar
bit.ly/2Xq0bqH

20:00 Koncert: Motörhead Revival, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2IqeckF

20:00 Shakespearovský večer, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

21:00 Párty
bit.ly/2XmRkGb - Varna
bit.ly/2Xq1eH9 - Belmondo
bit.ly/2NXpxby - Sklub
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 47 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 17.6. - 18.6.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 17. duben 2019

10:00 Výstava: Techno Challenge, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2Xgrrrj

14:00 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
http://bit.ly/2XhcLIr

17:00 Přednáška: Alon Pauker, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2XgIKZt

17:30 Vycházky EDO 2019 - Kvákání v Domu přírody, Sluňákov
http://bit.ly/2XkFGLY

18:00 Společný běh: Jogito Kilometry (eng friendly), Atletika Olomouc
http://bit.ly/2XkC10G

18:00 Domácí Bá.snění: Adam Borzič, Anna Sedlmajerová, Lucien Zell, Druhý domov
http://bit.ly/2Xieuxa

18:00 AIESEC : SEM & TAM - Maďarsko , Coffee Library
http://bit.ly/2XmjPUp

18:00 CashFlow hra, Vault 42
http://bit.ly/2WrTBiP

18:30 Přednáška: Univerzity a demokracie, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2Xe9YQc

18:30 ESN UP: National Presentation - Spain vs. ?, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2XpaYBr

19:00 Basketbal: Rozhodující utkání o postup do finále play off, Gymnázium Čajkovského
http://bit.ly/2XhLWnB

19:00 Koncert: Ivo Batoušek: Magic hand pan & percussion, Kratochvíle
http://bit.ly/2Xj7Cjm

19:00 Divadlo: Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2TCReHS

19:30 Filozof s bičíkem: Aneb když De Sade filozofoval, U Zlatého beránka
http://bit.ly/2XcrynM

19:30 Film: Pastiche Filmz: Mirai, dívka z budoucnosti, Umělecké centrum UP

20:00 Večer v Jazzovém stylu , Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

21:00 Párty 
http://bit.ly/2Xgn8w9 - Varna
http://bit.ly/2XkDqEu - 15 Minut
http://bit.ly/2XhbnWf - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 18. duben 2019

11:00 Velikonoce v ZOO, Zoo Olomouc
http://bit.ly/2XgrrYl

15:00 Brány památek dokořán, Vila Primavesi
http://bit.ly/2XggwxR

15:00 Přednáška: Attachment - Význam prvních let života pro další vývoj dítěte, Snoezelen Olomouc
http://bit.ly/2oTa80h

16:20 Okolo Olomouce: Svatokopecký špacír, Olomouc Hl. Nádraží
http://bit.ly/2Xln9PI

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2I7nhQ7

17:00 XY 2019 Anna Minx: Planeta psů, Galerie XY
http://bit.ly/2X4bqVn

▬17:00 XY 2019, Galerie XY▬
http://bit.ly/2IdfTBA

17:30 XY 2019 Ondřej Silný: Sonda, Galerie XY
http://bit.ly/2WXyK72

19:00 Autorské čtení: Lucien Zell, Poetry Reading with Music, Zkouška
http://bit.ly/2XpZeyD

19:00 Přednáška: Odvaha vést a vedení sebe sama, Nová Akropolis
http://bit.ly/2IqTiSc

19:00 Koncert: Isbina, Cobra 
http://bit.ly/2Xi7noA

19:00 Hudební improshow Olivy, Divadlo hudby 
http://bit.ly/2Xlod6a

19:00 Divadlo:  Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2TCReHS

20:00 Koncert: Sensey / Churaq Clique x SKiNNY Barber , 15 Minut 
http://bit.ly/2IqL1Oa

20:00 Koncert: Lu von Schmidt & Ekström kvartett, Ponorka
http://bit.ly/2XhNPkb

20:00 Koncert: Joys From Lost / acoustic rock / , Rockstar Bar
http://bit.ly/2Xq0bqH

20:00 Koncert: Motörhead Revival, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2IqeckF

20:00 Shakespearovský večer, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

21:00 Párty 
http://bit.ly/2XmRkGb - Varna
http://bit.ly/2Xq1eH9 - Belmondo
http://bit.ly/2NXpxby - Sklub

5 days ago

UPdate

Lomená galerie prochází transformací při příležitosti umělecké procházky XY v Olomouci ve čtvrtek.

www.facebook.com/events/432824750798667
...

Lomená galerie prochází transformací při příležitosti umělecké procházky XY v Olomouci ve čtvrtek.

https://www.facebook.com/events/432824750798667Image attachmentImage attachment

 

Comment on Facebook

A co ježek s banánem?

Tak snad to chvíli vydrží 🙂

+ View previous comments

6 days ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 16 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 15.4. - 16.4

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 15. duben 2019

14:00 Acro-jam na Flóře, Smetanovy sady
bit.ly/2Xb7ja7

15:00 Vše, co jste chtěli vědět o kolech, ale báli jste se zeptat, Studentský klub UP
bit.ly/2Xa58nh

16:00 Famfrpál: 10. Jarní trénink (eng friendly), Bezručovy sady
bit.ly/2X64uHg

17:00 Měsíc autismu: "Vnímám svět jinak", Picolo
bit.ly/2Xa5PNp

17:00 Přednáška: Basement #1: Městská galerie a současné umění, Konvikt
bit.ly/2X9Q9tp

17:00 Absolventský koncert - Veronika Kolářová, Vojtěch Poštulka, Vlastivědné muzeum
bit.ly/2Xbv6Xu

17:00 Mezinárodní filmový festival Febiofest, Kino Metropol
bit.ly/2XcqKiY

17:30 Jak vznikla aplikace Nepanikař, Skautský institut
bit.ly/2XjoTcf

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2XiyEY9

19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
bit.ly/2X64Xt0

19:00 Swingová tančírna vol.17, Dolní náměstí
bit.ly/2XbEXMQ

19:00 Divadlo: Prostři mě!, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2ULXBtw

19:00 Svět na cucky: Klimatické změny a řízené počasí, Divadlo na cucky
bit.ly/2SC7Orr

21:00 Antiples , Varna
bit.ly/2X6fdSa

22:00 Párty
bit.ly/2Xb9af5 - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 16. duben 2019

08:00 Multicultural Lawyering and Cultural Competence, Právnická fakulta UP
bit.ly/2X6flB8

09:00 Den otevřených dveří Konfuciova institutu, Konfuciův institut UP
bit.ly/2XedPg6

09:30 Studentská žurnalistická konference , Konvikt
bit.ly/2XdLFlG

10:00 Okno do praxe, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2XcW5Sl

12:30 Studentská akademická obec na FTK UP, Fakulta tělesné kultury UP
bit.ly/2X9RVL5

14:00 Přednáška: Nastavení mysli na úspěšné studium, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2IklrdI

16:00 Seminář pro pacietny s lupénkou a psoriatickou artritidou, Fakultní nemocnice
bit.ly/2Im2O9a

17:00 Knihy na cucky: hrdinky, Divadlo na cucky
bit.ly/2IjN1HZ

17:00 Prohlídka: Miroslav Šnajdr st.: Pohledy do sbírek Muzea umění , Muzeum umění
bit.ly/2Ilm72m

17:00 Přednáška: Basement #2: Projektem k aktivizaci VV, Konvikt
bit.ly/2XbG8Mg

17:00 Válečné hroby a pomníky na Ukrajině a v Rusku, Vědecká knihovna
bit.ly/2X7OzrS

18:00 Sport: Schody a workout, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2Ii2A2U

18:00 Koncert vážné hudby, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2Xeisai

18:00 Přednáška: Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
bit.ly/2X6714e

18:00 Základy komunikace s osobami se sluchovým postižením, Skautský institut
bit.ly/2XegfLT

18:00 Vault 42 presents: Lukáš Horký, Vault 42
bit.ly/2HLlYFo

18:45 Cestovatelské úterky: Poloostrov Kola - Na kánoích severskou přírodou, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2Xef7HY

19:00 Cost-effectiveness a co na to EA?, Dobrá čajovna
bit.ly/2IiXp2N

19:00 XXII. Tiché úterý s Romanem Szpukem a Naivou, Kratochvíle
bit.ly/2XbxMEw

19:00 Filmart: Hovory s TGM, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2XefL8m

19:00 Koncert: Listolet + Beata Bocek, Divadlo na cucky
bit.ly/2XehSJv

19:00 Divadlo: E. Ajar, D. Prachař: Život s krajtou, Umělecké centrum UP
bit.ly/2Ii3dJO

19:00 Olomouc English Comedy: Jack Holmes, Divadlo na cucky
bit.ly/2XiAhoJ

19:00 Divadlo: Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2TCReHS

19:00 Koncert: Marek Keprt - klavírní recitál to The spectral piano, Reduta
bit.ly/2XaahvB

20:00 Film: Někdo to rád horké / Some Like It Hot (eng friendly), Bluesbar Garch
bit.ly/2IiTMKh

20:00 Koncert: Létající rabín, Jazz Tibet Club
bit.ly/2XcqCju

21:00 Párty
bit.ly/2Ii3w7q - 15 Minut
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 16 (Sudý) | Pondělí - Úterý  | 15.4. - 16.4

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 15. duben 2019

14:00 Acro-jam na Flóře, Smetanovy sady
http://bit.ly/2Xb7ja7

15:00 Vše, co jste chtěli vědět o kolech, ale báli jste se zeptat, Studentský klub UP
http://bit.ly/2Xa58nh

16:00 Famfrpál: 10. Jarní trénink (eng friendly), Bezručovy sady
http://bit.ly/2X64uHg

17:00 Měsíc autismu: Vnímám svět jinak, Picolo
http://bit.ly/2Xa5PNp

17:00 Přednáška: Basement #1: Městská galerie a současné umění, Konvikt
http://bit.ly/2X9Q9tp

17:00 Absolventský koncert - Veronika Kolářová, Vojtěch Poštulka, Vlastivědné muzeum
http://bit.ly/2Xbv6Xu

17:00 Mezinárodní filmový festival Febiofest, Kino Metropol
http://bit.ly/2XcqKiY

17:30 Jak vznikla aplikace Nepanikař, Skautský institut
http://bit.ly/2XjoTcf

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2XiyEY9

19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
http://bit.ly/2X64Xt0

19:00 Swingová tančírna vol.17, Dolní náměstí
http://bit.ly/2XbEXMQ

19:00 Divadlo: Prostři mě!, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2ULXBtw

19:00 Svět na cucky: Klimatické změny a řízené počasí, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2SC7Orr

21:00 Antiples , Varna
http://bit.ly/2X6fdSa

22:00 Párty
http://bit.ly/2Xb9af5 - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 16. duben 2019

08:00 Multicultural Lawyering and Cultural Competence, Právnická fakulta UP
http://bit.ly/2X6flB8

09:00 Den otevřených dveří Konfuciova institutu, Konfuciův institut UP
http://bit.ly/2XedPg6

09:30 Studentská žurnalistická konference , Konvikt
http://bit.ly/2XdLFlG

10:00 Okno do praxe, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2XcW5Sl

12:30 Studentská akademická obec na FTK UP, Fakulta tělesné kultury UP
http://bit.ly/2X9RVL5

14:00 Přednáška: Nastavení mysli na úspěšné studium, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2IklrdI

16:00 Seminář pro pacietny s lupénkou a psoriatickou artritidou, Fakultní nemocnice
http://bit.ly/2Im2O9a

17:00 Knihy na cucky: hrdinky, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2IjN1HZ

17:00 Prohlídka: Miroslav Šnajdr st.: Pohledy do sbírek Muzea umění , Muzeum umění
http://bit.ly/2Ilm72m

17:00 Přednáška: Basement #2: Projektem k aktivizaci VV, Konvikt 
http://bit.ly/2XbG8Mg

17:00 Válečné hroby a pomníky na Ukrajině a v Rusku, Vědecká knihovna
http://bit.ly/2X7OzrS

18:00 Sport: Schody a workout, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2Ii2A2U

18:00 Koncert vážné hudby, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2Xeisai

18:00 Přednáška: Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
http://bit.ly/2X6714e

18:00 Základy komunikace s osobami se sluchovým postižením, Skautský institut
http://bit.ly/2XegfLT

18:00 Vault 42 presents: Lukáš Horký, Vault 42
http://bit.ly/2HLlYFo

18:45 Cestovatelské úterky: Poloostrov Kola - Na kánoích severskou přírodou, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2Xef7HY

19:00 Cost-effectiveness a co na to EA?, Dobrá čajovna
http://bit.ly/2IiXp2N

19:00 XXII. Tiché úterý s Romanem Szpukem a Naivou, Kratochvíle
http://bit.ly/2XbxMEw

19:00 Filmart: Hovory s TGM, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2XefL8m

19:00 Koncert: Listolet + Beata Bocek, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2XehSJv

19:00 Divadlo: E. Ajar, D. Prachař: Život s krajtou, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2Ii3dJO

19:00 Olomouc English Comedy: Jack Holmes, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2XiAhoJ

19:00 Divadlo: Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2TCReHS

19:00 Koncert: Marek Keprt - klavírní recitál to The spectral piano, Reduta
http://bit.ly/2XaahvB

20:00 Film: Někdo to rád horké / Some Like It Hot (eng friendly), Bluesbar Garch
http://bit.ly/2IiTMKh

20:00 Koncert: Létající rabín, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2XcqCju

21:00 Párty 
http://bit.ly/2Ii3w7q - 15 Minut

1 week ago

UPdate

Olomoucké detaily 🖼 ...

Olomoucké detaily 🖼

1 week ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 15 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 12.4. - 14.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 12. duben 2019

08:30 Přímý přenos Brain&Breakfast, Vault 42
bit.ly/2WsLOkD

15:40 Olomoucké podzemí, Horní náměstí
bit.ly/2Ih8ame

18:20 Setkání u Cashflow , U Puškaře
bit.ly/2IdifAx

18:30 Lea Vítková zve na… Předvelikonoční zastaveníčko, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2IdA5n2

19:00 Divadlo: Evžen Oněgin, Moravské divadlo
bit.ly/2X6LMPP

19:00 Divadlo: Sex zadarmo nedostaneš, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2HVY9eK

20:00 Projekce filmu Samba, Umělecké centrum UP
bit.ly/2X8I0Wj

20:00 Nathaniel Peterson (Twin Dragons), Bounty Rock Café
bit.ly/2Wy2jMu

20:00 Koncert Jendy Nováka, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2WT1HRJ

21:00 Párty
bit.ly/2X42iQC - Dream Club
bit.ly/2WYz99o - 15 Minut
bit.ly/2X57QKQ - Varna
bit.ly/2NWDzud - Sklub
bit.ly/2X2ahO1 - Meex
bit.ly/2X69D1U - Bocca

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 13. duben 2019

10:00 Pop-up SALONč4 & Theó, Long Story Short Hostel
bit.ly/2IbZWvy

10:00 Fashion Event DOTEK , Umělecké centrum UP
bit.ly/2X75mf0

10:00 Čokoládovna Troubelice v Šantovce, Galerie Šantovka
bit.ly/2IdzIJl

10:00 Den Země v Zoo: Kopyta a kopýtka, Zoo Olomouc
bit.ly/2X6LLLL

11:00 Vegan Burger Fest , Výstaviště Flora
bit.ly/2IfbbDo

13:00 Baseball: Skokani vs Technika Brno, Skokani Olomouc
bit.ly/2IeunkQ

16:00 Rozšiřujeme základy argentinského tanga , Cirk Atum
bit.ly/2X6arUu

17:00 Film: Zelená kniha , Kino Metropol
bit.ly/2X8IPOT

19:00 Divadlo Nabalkoně: Jak je důležité míti Filipa, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2UR6KkE

20:00 Koncert: Wohnout, Sklub
bit.ly/2RWpJN1

21:30 Párty
bit.ly/2HyFPY5 Dotek, Divadelní sál K3
bit.ly/2IbAh6t - Belmondo
bit.ly/2X3YuyI - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 14. duben 2019

10:00 Velikonoční Poděbrady, Olomoucké Poděbrady
bit.ly/2WzHhwM

14:00 Turnaj v pétanque, Korunní pevnůstka
bit.ly/2IfbvlA

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
bit.ly/2X6aTCa

15:30 Výstava Člověk a Víra, Katedrála svatého Václava
bit.ly/2WYA35M

17:30 Film: Westwood: Punk, Icon, Activist, Kino Metropol
bit.ly/2X6BeQS

18:00 Koncert: Pašije ,Husův sbor
bit.ly/2X3y00f

19:30 Divadlo: Růže pro Algernon, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2X6bRhM
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 15 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 12.4. - 14.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 12. duben 2019

08:30 Přímý přenos Brain&Breakfast, Vault 42
http://bit.ly/2WsLOkD

15:40 Olomoucké podzemí, Horní náměstí
http://bit.ly/2Ih8ame

18:20 Setkání u Cashflow , U Puškaře
http://bit.ly/2IdifAx

18:30 Lea Vítková zve na… Předvelikonoční zastaveníčko, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2IdA5n2

19:00 Divadlo: Evžen Oněgin, Moravské divadlo
http://bit.ly/2X6LMPP

19:00 Divadlo: Sex zadarmo nedostaneš, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2HVY9eK

20:00 Projekce filmu Samba, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2X8I0Wj

20:00 Nathaniel Peterson (Twin Dragons), Bounty Rock Café
http://bit.ly/2Wy2jMu

20:00 Koncert Jendy Nováka, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2WT1HRJ

21:00 Párty
http://bit.ly/2X42iQC - Dream Club
http://bit.ly/2WYz99o - 15 Minut
http://bit.ly/2X57QKQ - Varna
http://bit.ly/2NWDzud - Sklub
http://bit.ly/2X2ahO1 - Meex
http://bit.ly/2X69D1U - Bocca

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 13. duben 2019

10:00 Pop-up SALONč4 & Theó, Long Story Short Hostel
http://bit.ly/2IbZWvy

10:00 Fashion Event DOTEK , Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2X75mf0

10:00 Čokoládovna Troubelice v Šantovce, Galerie Šantovka
http://bit.ly/2IdzIJl

10:00 Den Země v Zoo: Kopyta a kopýtka, Zoo Olomouc
http://bit.ly/2X6LLLL

11:00 Vegan Burger Fest , Výstaviště Flora
http://bit.ly/2IfbbDo

13:00 Baseball: Skokani vs Technika Brno, Skokani Olomouc 
http://bit.ly/2IeunkQ

16:00 Rozšiřujeme základy argentinského tanga , Cirk Atum
http://bit.ly/2X6arUu

17:00 Film: Zelená kniha , Kino Metropol
http://bit.ly/2X8IPOT

19:00 Divadlo Nabalkoně: Jak je důležité míti Filipa, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2UR6KkE

20:00 Koncert: Wohnout, Sklub
http://bit.ly/2RWpJN1

21:30 Párty
http://bit.ly/2HyFPY5 Dotek, Divadelní sál K3
 http://bit.ly/2IbAh6t - Belmondo
http://bit.ly/2X3YuyI - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 14. duben 2019

10:00 Velikonoční Poděbrady, Olomoucké Poděbrady
http://bit.ly/2WzHhwM

14:00 Turnaj v pétanque, Korunní pevnůstka
http://bit.ly/2IfbvlA

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2X6aTCa

15:30 Výstava Člověk a Víra, Katedrála svatého Václava
http://bit.ly/2WYA35M

17:30 Film: Westwood: Punk, Icon, Activist, Kino Metropol
http://bit.ly/2X6BeQS

18:00 Koncert: Pašije ,Husův sbor
http://bit.ly/2X3y00f

19:30 Divadlo: Růže pro Algernon, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2X6bRhM

2 weeks ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 15 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 10.4. - 11.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 10. duben 2019

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2I9XNkd

★10:00 Huarache sandály (3 různé časy), Živý bar
bit.ly/2WXMq1T

★10:00 Studentská konference KSA FF UPOL N°5, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2WZ0w30

14:00 AIESEC: Workshop na tvorbu plátěných pytlíků, Studentský klub UP
bit.ly/2WUJdjH

16:30 Kristus Dobrý pastýř, Goa (Indie), Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2WY9cXK

16:45 Přednáška Zuzany Mauréry, Umělecké centrum UP
bit.ly/2I9OH6X

★17:00 Olmützer Kulturtage: Ulrike Anna Bleier, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2WYZ4xS

17:00 Je církev pro mladé ještě dnes přitažlivá?, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2WYZYKO

17:00 Jogatherapy, Liberty
bit.ly/2WRa00q

17:00 Restorativní justice. Funguje či ne?, Právnická fakulta UP
bit.ly/2WV9qia

17:30 MediCafé: Krize biologického paradigmatu smrti, Restaurace Fontána
bit.ly/2WULc7D

18:00 Společný běh: Jogito "5x700, 2x600, 3x300 na draze", Atletika Olomouc
bit.ly/2WRaIe6

18:00 Vernisáž: Vendula Kolářová: Imunity, Vitrína Deniska
bit.ly/2WRCAyC

18:00 AIESEC : SEM & TAM - Indonésie, Coffee Library
bit.ly/2X3BobL

18:00 Vernisáž: Salon filmových klapek, Galerie Bohéma
bit.ly/2WWFeDm

★18:00 Divadlo architektury / re-vize Olomouc / 02 Bydlení, Divadlo hudby
bit.ly/2Iai7BY

18:00 Abonentní koncert „Dobrý večer s hudbou“, Evangelický kostel
bit.ly/2I94RNQ

18:00 Jaroslav Kučera Zblízka, Kino Metropol
bit.ly/2I8NUmF

18:30 Minimalismus v cestování, Vault 42
bit.ly/2WsRhIj

19:00 NoeRoads, Bluesbar Garch
bit.ly/2X0WUxL

19:00 Jam session, Blue Tiger
bit.ly/2WRbms2

19:00 Fyzio v kostce jaro, Aplikační centrum BALUO
bit.ly/2WUNuDL

19:00 Olmützer Kulturtage: Das Thema, Divadlo na cucky
bit.ly/2WRCSpc

19:00 Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2Ol6hFh

19:30 Arabfest 2019: Sklenka libanonského vína, Bristol
bit.ly/2I6q3nP

19:30 Pastiche Filmz: Tohe není Kalifornie, Umělecké centrum UP
undefined

20:00 Khoiba , Jazz Tibet Club
bit.ly/2WZ0BnC

★20:00 Smrtislav, Niceland, Vertigo
bit.ly/2WYcxWM

20:00 RetroKino: Všichni dobří rodáci, Kino Metropol
bit.ly/2I7Bnjp

20:00 Večer s československými písněmi aneb Československý jukebox, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:00 Jananas, S-klub
bit.ly/2X1KLsr

21:00 Párty
bit.ly/2IcOGz8 - 15 Minut
bit.ly/2WUOSpX - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 11. duben 2019

10:00 CIFRE II, Olomouc
bit.ly/2X3EBIl

★14:00 Speak-dating, Kavárna ÕDE
bit.ly/2X4ztUn

14:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
bit.ly/2WZXZWG

15:00 Fujifoto tour, Theresian Hotel
bit.ly/2X0Ywrj

★15:55 Dotek: Procházka s Jelenem (Pragulic), Žižkovo náměstí
bit.ly/2OfEdDf

16:00 Koloběžky: FDF #2 Jarní vyjížďka, FDF Bike Shop
bit.ly/2WZ6W26

★16:00 Clothes swap, Skautský institut
bit.ly/2I7gyVn

16:15 Okolo Olomouce: Holický les, Žižkovo náměstí
bit.ly/2I785kZ

16:30 Místo činu: Pécsi Mühely, Muzeum umění
bit.ly/2WReswa

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2X0e3az

16:30 Cesta kolem světa: Ukrajina, Knihovna města Olomouce,ul. Jungmannova
bit.ly/2IaB6Mw

★17:30 Trabantem tam a zase zpátky, Kino Metropol
bit.ly/2Ib3SwS

18:00 Olmützer Kulturtage: Stíny nad Libavou, Umělecké centrum UP
bit.ly/2WUX2i8

18:00 Andrea Mottlová + Hana Baboráková, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2X4BuQr

18:00 Na kole přes Afriku, Bistrá kráva
bit.ly/2X0Ziod

18:30 Vaulter's Game Night vol.2, Vault 42
bit.ly/2WsSejR

18:45 Arabfest 2019: Droga jako jídlo, UP Konvikt
bit.ly/2I6q3nP

19:00 Katarzia, Divadlo na cucky
bit.ly/2IanocK

19:00 A7: Kouzelné tóny harfy, Moravská filharmonie
bit.ly/2WWLvyU

★19:00 Alpha Strategy // Nusle Sound System // At Bona Fide, SF MINI
bit.ly/2IfgzXx

19:00 Očakai お茶会, Kratochvíle
bit.ly/2WYdzBQ

19:00 Le Bris-Cep, Prachař: Všichni živí, Divadlo hudby
bit.ly/2WRGsQa

19:00 Ollove uvádí: L-Panorama, Druhý domov
bit.ly/2WWO4kn

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
bit.ly/2PtN0AG

19:00 Kabaret nahatý Shakespeare (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2Ibua1H

20:00 Spontánní tance se Simonou, Liberty
bit.ly/2WVJ93l

20:00 Translation SLAM aneb klání překladatelů, Jazz Tibet Club
bit.ly/2WRHk7t

21:00 Marpo, Sklub
bit.ly/2NVv3vp
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 15 (Lichý) | Středa - Čtvrtek  | 10.4. - 11.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 10. duben 2019

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2I9XNkd

★10:00 Huarache sandály (3 různé časy), Živý bar
http://bit.ly/2WXMq1T

★10:00 Studentská konference KSA FF UPOL N°5, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2WZ0w30

14:00 AIESEC: Workshop na tvorbu plátěných pytlíků, Studentský klub UP
http://bit.ly/2WUJdjH

16:30 Kristus Dobrý pastýř, Goa (Indie), Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2WY9cXK

16:45 Přednáška Zuzany Mauréry, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2I9OH6X

★17:00 Olmützer Kulturtage: Ulrike Anna Bleier, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2WYZ4xS

17:00 Je církev pro mladé ještě dnes přitažlivá?, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2WYZYKO

17:00 Jogatherapy, Liberty
http://bit.ly/2WRa00q

17:00 Restorativní justice. Funguje či ne?, Právnická fakulta UP
http://bit.ly/2WV9qia

17:30 MediCafé: Krize biologického paradigmatu smrti, Restaurace Fontána
http://bit.ly/2WULc7D

18:00 Společný běh: Jogito 5x700, 2x600, 3x300 na draze, Atletika Olomouc
http://bit.ly/2WRaIe6

18:00 Vernisáž: Vendula Kolářová: Imunity, Vitrína Deniska
http://bit.ly/2WRCAyC

18:00 AIESEC : SEM & TAM - Indonésie, Coffee Library
http://bit.ly/2X3BobL

18:00 Vernisáž: Salon filmových klapek, Galerie Bohéma
http://bit.ly/2WWFeDm

★18:00 Divadlo architektury / re-vize Olomouc / 02 Bydlení, Divadlo hudby
http://bit.ly/2Iai7BY

18:00 Abonentní koncert „Dobrý večer s hudbou“, Evangelický kostel
http://bit.ly/2I94RNQ

18:00 Jaroslav Kučera Zblízka, Kino Metropol
http://bit.ly/2I8NUmF

18:30 Minimalismus v cestování, Vault 42
http://bit.ly/2WsRhIj

19:00 NoeRoads, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2X0WUxL

19:00 Jam session, Blue Tiger
http://bit.ly/2WRbms2

19:00 Fyzio v kostce jaro, Aplikační centrum BALUO
http://bit.ly/2WUNuDL

19:00 Olmützer Kulturtage: Das Thema, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2WRCSpc

19:00 Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2Ol6hFh

19:30 Arabfest 2019: Sklenka libanonského vína, Bristol
http://bit.ly/2I6q3nP

19:30 Pastiche Filmz: Tohe není Kalifornie, Umělecké centrum UP
undefined

20:00 Khoiba , Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2WZ0BnC

★20:00 Smrtislav, Niceland, Vertigo
http://bit.ly/2WYcxWM

20:00 RetroKino: Všichni dobří rodáci, Kino Metropol
http://bit.ly/2I7Bnjp

20:00 Večer s československými písněmi aneb Československý jukebox, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:00 Jananas, S-klub
http://bit.ly/2X1KLsr

21:00 Párty
http://bit.ly/2IcOGz8 - 15 Minut
http://bit.ly/2WUOSpX - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 11. duben 2019

10:00 CIFRE II, Olomouc
http://bit.ly/2X3EBIl

★14:00 Speak-dating, Kavárna ÕDE
http://bit.ly/2X4ztUn

14:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
http://bit.ly/2WZXZWG

15:00 Fujifoto tour, Theresian Hotel
http://bit.ly/2X0Ywrj

★15:55 Dotek: Procházka s Jelenem (Pragulic), Žižkovo náměstí
http://bit.ly/2OfEdDf

16:00 Koloběžky: FDF #2 Jarní vyjížďka, FDF Bike Shop
http://bit.ly/2WZ6W26

★16:00 Clothes swap, Skautský institut
http://bit.ly/2I7gyVn

16:15 Okolo Olomouce: Holický les, Žižkovo náměstí
http://bit.ly/2I785kZ

16:30 Místo činu: Pécsi Mühely, Muzeum umění
http://bit.ly/2WReswa

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2X0e3az

16:30 Cesta kolem světa: Ukrajina, Knihovna města Olomouce,ul. Jungmannova
http://bit.ly/2IaB6Mw

★17:30 Trabantem tam a zase zpátky, Kino Metropol
http://bit.ly/2Ib3SwS

18:00 Olmützer Kulturtage: Stíny nad Libavou, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2WUX2i8

18:00 Andrea Mottlová + Hana Baboráková, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2X4BuQr

18:00 Na kole přes Afriku, Bistrá kráva
http://bit.ly/2X0Ziod

18:30 Vaulters Game Night vol.2, Vault 42
http://bit.ly/2WsSejR

18:45 Arabfest 2019: Droga jako jídlo, UP Konvikt
http://bit.ly/2I6q3nP

19:00 Katarzia, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2IanocK

19:00 A7: Kouzelné tóny harfy, Moravská filharmonie
http://bit.ly/2WWLvyU

★19:00 Alpha Strategy // Nusle Sound System // At Bona Fide, SF MINI
http://bit.ly/2IfgzXx

19:00 Očakai お茶会, Kratochvíle
http://bit.ly/2WYdzBQ

19:00 Le Bris-Cep, Prachař: Všichni živí, Divadlo hudby
http://bit.ly/2WRGsQa

19:00 Ollove uvádí: L-Panorama, Druhý domov
http://bit.ly/2WWO4kn

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

19:00 Kabaret nahatý Shakespeare (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2Ibua1H

20:00 Spontánní tance se Simonou, Liberty
http://bit.ly/2WVJ93l

20:00 Translation SLAM aneb klání překladatelů, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2WRHk7t

21:00 Marpo, Sklub
http://bit.ly/2NVv3vp

2 weeks ago

UPdate

Lehce soutěžní otázka: Je na fotce silueta sochy

(❤️) sv. Jana Sarkandera ?
(😯) sv. Jana Nepomuckého ?

Bude vylosována jedna správná odpověď a šťastný výherce si může vybrat tisk libovolné fotky z UPdate 📸
...

Lehce soutěžní otázka: Je na fotce silueta sochy

(❤️) sv. Jana Sarkandera ?
(😯) sv. Jana Nepomuckého ?

Bude vylosována jedna správná odpověď a šťastný výherce si může vybrat tisk libovolné fotky z UPdate 📸

 

Comment on Facebook

Tato otázka byla trochu chyták. I když se jedná o kapli sv. Sarkandera jedná se o sochu sv. Jana Nepomuckého. Rozhodl jsem se tedy vylosovat 2 lidi, vždy jednoho od každé odpovědi. Za přítomnosti státního dozoru, notáře a generátoru náhodných čísel byli vybrání: Renata B. a Tereza H. Oběma dámám gratuluji a na další tipovačku se můžete těšit příští týden. Přeji pěkný víkend, Martin Z.

Hlasovat můžete pomocí reakce 🙂

😯

Sarkandr v Olomouci

Jana Sarkandra

😏Jde o sochu Sv. Jana Nepomuckého u kaple Svatého Sarkandera

😯

(😯) sv. Jana Nepomuckého ?

+ View previous comments

2 weeks ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 15 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 8.4. - 9.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 8. duben 2019

16:00 Rozvojová pomoc neslyšících v třetích zemích, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2WTlv7o

16:00 Famfrpál: 9. Jarní trénink, Bezručovy sady
bit.ly/2WTROmC

16:00 Přednáška: Krátký pohled do světa organokovových sloučenin, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2WQyKFZ

17:00 Festival Bonjour
bit.ly/2WnHSlg

18:00 Olmützer Kulturtage: Langer Abend der kurzen Texten, Odstavená tramvaj u bazénu
bit.ly/2WUftUg

18:00 800 km pěšky do Santiaga, V lese
bit.ly/2WTS5Ga

★18:00 Vernisáž: Chaoscompany - Hnízdění, Galerie U Mloka
bit.ly/2WRHGej

18:00 1. narozeniny Studentského klubu UP, Studentský klub UP
bit.ly/2WTme8C

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2WRHtYz

18:00 Vernisáž: Ladislav Maria Wagner - Obrazy, Galerie Rubikon
bit.ly/2WVN2oV

★18:45 Arabfest 2019: Jídlo, UP Konvikt, Bristol, Green Bar
bit.ly/2WVN2Fr

★18:45 Voda jako důvod konfliktu i spolupráce (Arabfest 2019), UP Konvikt
bit.ly/2WQDA6f

19:00 DH v DH s Pavlem Fischerem, Divadlo hudby
bit.ly/2I44MLx

19:00 Debata: Bez obav? – Nebezpečí z Blízkého východu, Penzion Tõde
bit.ly/2I4ZpM6

19:00 Vegaraut, Bluesbar Garch
bit.ly/2I3k1nT

19:00 Přednáška: Sebastian Prax - Za hipíky a buddhisty do Himálaje, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2WZucNR

19:00 Divadlo: Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2ULXBtw

20:00 Artklub: Šťastný Lazzaro, Kino Metropol
bit.ly/2WVN3ct

20:00 Impresionistický večer s Duem Leggierem, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

21:00 Párty
bit.ly/2WSOqbH - 15Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 9. duben 2019

09:00 Vesmírný závod, Pevnost poznání
bit.ly/2WMTKNQ

15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
bit.ly/2WTnhW6

★16:00 Neznáš, nezachráníš!, Lékařská fakulta UP
bit.ly/2WWzTvV

16:00 Olmützer Kulturtage: Německá Olomouc, Ústřední Hřbitov Neředín
bit.ly/2I6WEJW

17:00 Olmützer Kulturtage: Prezentace Pražského literárního domu, Sophie's Café
bit.ly/2WYEwFP

★18:00 Volejbal: VK UP Olomouc - Olymp Praha (3.semifinále), Sportovní hala UP
bit.ly/2WPQwcs

18:00 Absolventský koncert: Kristýna Eliášová, Barbora Stojan Švédová, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2I507ce

18:00 Kurz věšení plakátů s Leošem, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2WVijbl

18:00 Okavango: ze země, ze vzduchu, pod vodou. Tomáš Grim, Muzeum moderního umění | Divadlo hudby
bit.ly/2Csiplt

18:00 GDG Olomouc: Technologický dluh, Vault 42
bit.ly/2WwZuLJ

18:00 Příběh astronauta: Andrew Feustel v Olomouci, Pevnost poznání Olomouc
bit.ly/2NVMWdu

18:30 Pozvání na skleničku: Osobnosti Olomouckého kraje, Muzeum umění
bit.ly/2WRKh83

18:45 Cestovatelské úterky: Kanada - Rok na working holiday vízech, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2I4SQcd

18:45 Sahtén/Made in Syria (Arabfest 2019), UP Konvikt
bit.ly/2I6q3nP

19:00 Divadlo Víti Marčíka: Mysterium světla, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2I5Du7y

19:00 Roční cesta přes půl světa s tuktukem: Tomík na cestách , Trouble Cafe
bit.ly/2I2DEfX

19:00 Divadelní představení: Opíjejte se, Divadlo na cucky
bit.ly/2I7NcWH

19:00 Nebyla to pátá, byla to devátá, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2OiHfq8

19:00 Bohéma (derniéra), Moravské divadlo Olomouc
bit.ly/2WQDD1V

19:00 Divoké historky (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2HEEIXS

20:00 Čaroděj ze země Oz, Bluesbar Garch
bit.ly/2WMUTF8

20:00 Demian Band (Argentina), Bounty Rock Café
bit.ly/2Wy2RC2

20:10 DANCE PILL: Propojení, Centrum Vitality
bit.ly/2WPZ8zL

21:00 Párty
bit.ly/2WQBDqr - 15 Minut
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 15 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 8.4. - 9.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 8. duben 2019

16:00 Rozvojová pomoc neslyšících v třetích zemích, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2WTlv7o

16:00 Famfrpál: 9. Jarní trénink, Bezručovy sady
http://bit.ly/2WTROmC

16:00 Přednáška: Krátký pohled do světa organokovových sloučenin, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2WQyKFZ

17:00 Festival Bonjour
http://bit.ly/2WnHSlg

18:00 Olmützer Kulturtage: Langer Abend der kurzen Texten, Odstavená tramvaj u bazénu
http://bit.ly/2WUftUg

18:00 800 km pěšky do Santiaga, V lese
http://bit.ly/2WTS5Ga

★18:00 Vernisáž: Chaoscompany - Hnízdění, Galerie U Mloka
http://bit.ly/2WRHGej

18:00 1. narozeniny Studentského klubu UP, Studentský klub UP
http://bit.ly/2WTme8C

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2WRHtYz

18:00 Vernisáž: Ladislav Maria Wagner - Obrazy, Galerie Rubikon
http://bit.ly/2WVN2oV

★18:45 Arabfest 2019: Jídlo, UP Konvikt, Bristol, Green Bar
http://bit.ly/2WVN2Fr

★18:45 Voda jako důvod konfliktu i spolupráce (Arabfest 2019), UP Konvikt
http://bit.ly/2WQDA6f

19:00 DH v DH s Pavlem Fischerem, Divadlo hudby
http://bit.ly/2I44MLx

19:00 Debata: Bez obav? – Nebezpečí z Blízkého východu, Penzion Tõde
http://bit.ly/2I4ZpM6

19:00 Vegaraut, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2I3k1nT

19:00 Přednáška: Sebastian Prax - Za hipíky a buddhisty do Himálaje, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2WZucNR

19:00 Divadlo: Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2ULXBtw

20:00 Artklub: Šťastný Lazzaro, Kino Metropol
http://bit.ly/2WVN3ct

20:00 Impresionistický večer s Duem Leggierem, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

21:00 Párty
http://bit.ly/2WSOqbH - 15Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 9. duben 2019

09:00 Vesmírný závod, Pevnost poznání
http://bit.ly/2WMTKNQ

15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
http://bit.ly/2WTnhW6

★16:00 Neznáš, nezachráníš!, Lékařská fakulta UP
http://bit.ly/2WWzTvV

16:00 Olmützer Kulturtage: Německá Olomouc, Ústřední Hřbitov Neředín
http://bit.ly/2I6WEJW

17:00 Olmützer Kulturtage: Prezentace Pražského literárního domu, Sophies Café
http://bit.ly/2WYEwFP

★18:00 Volejbal: VK UP Olomouc - Olymp Praha (3.semifinále), Sportovní hala UP
http://bit.ly/2WPQwcs

18:00 Absolventský koncert: Kristýna Eliášová, Barbora Stojan Švédová, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2I507ce

18:00 Kurz věšení plakátů s Leošem, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2WVijbl

18:00 Okavango: ze země, ze vzduchu, pod vodou. Tomáš Grim, Muzeum moderního umění | Divadlo hudby
http://bit.ly/2Csiplt

18:00 GDG Olomouc: Technologický dluh, Vault 42
http://bit.ly/2WwZuLJ

18:00 Příběh astronauta: Andrew Feustel v Olomouci, Pevnost poznání Olomouc
http://bit.ly/2NVMWdu

18:30 Pozvání na skleničku: Osobnosti Olomouckého kraje, Muzeum umění
http://bit.ly/2WRKh83

18:45 Cestovatelské úterky: Kanada - Rok na working holiday vízech, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2I4SQcd

18:45 Sahtén/Made in Syria (Arabfest 2019), UP Konvikt
http://bit.ly/2I6q3nP

19:00 Divadlo Víti Marčíka: Mysterium světla, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2I5Du7y

19:00 Roční cesta přes půl světa s tuktukem: Tomík na cestách , Trouble Cafe
http://bit.ly/2I2DEfX

19:00 Divadelní představení: Opíjejte se, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2I7NcWH

19:00 Nebyla to pátá, byla to devátá, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2OiHfq8

19:00 Bohéma (derniéra), Moravské divadlo Olomouc
http://bit.ly/2WQDD1V

19:00 Divoké historky (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2HEEIXS

20:00 Čaroděj ze země Oz, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2WMUTF8

20:00 Demian Band (Argentina), Bounty Rock Café
http://bit.ly/2Wy2RC2

20:10 DANCE PILL: Propojení, Centrum Vitality
http://bit.ly/2WPZ8zL

21:00 Párty 
http://bit.ly/2WQBDqr - 15 Minut

2 weeks ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 14 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 5.4. - 7.4

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 5. duben 2019

★09:00 Tourism Expo 2019, Výstaviště Flora
bit.ly/2OdoVPl

10:00 Olmützer Kulturtage: Zážitkovým učením proti pravicovému extr., Vědecká knihovna
bit.ly/2WLWw63

12:00 Konference ČASP - Cesta k sobě, Umělecké centrum UP
bit.ly/2WMRYw6

14:00 LARP: Před branami Cintry, Fort Radíkov
bit.ly/2WLqBmg

17:00 Ladislav Zibura: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii, Výstaviště Flora
bit.ly/2WKyLLJ

★18:00 Festival otrlého diváka: Olomoucké ozvěny, Kino Metropol
bit.ly/2VxVTfJ

19:00 Salsa, Latino & Social Dance Party, Slovanský dům
bit.ly/2WLYof5

19:00 Olmützer Kulturtage: Tři dny v Quiberonu, Umělecké centrum UP
bit.ly/2WNQmlI

19:00 Divadlo: Co víc si přát?, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2WQ7BmL

19:00 Karneval APA in the 60's, BEA Campus
bit.ly/2WKj0Er

19:30 Koncert: Blue Canisters Trio, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2WCFU0p

20:00 LOFI, BPM bar
bit.ly/2WPZdnf

20:00 Koncert: Parní Lucie, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2WKjqL1

20:00 Divadlo: Xgona , Divadlo K3
bit.ly/2WqV4pA

20:00 Koncert: Nerez a Lucia, Sklub
bit.ly/2S2y8yd

21:00 Párty
★http://bit.ly/2WPZsPb - Kryt civilní obrany
bit.ly/2WLWBGS - Dream Club
bit.ly/2WGPTlo - Varna
bit.ly/2WLYTWv - 15 Minut
bit.ly/2WONQfo - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 6. duben 2019

★09:00 Ukliďme Olomouc s Udržitelným Palackým! //Let's clean up Olomouc, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2WSgJr3

★09:00 Parním vlakem na veletrh Turist Expo, Olomouc Hl. Nádraží
bit.ly/2WLWV8y

09:00 Úklid kolem řeky Moravy v Olomouci, Nové Sady
bit.ly/2WG6S7w

10:00 Konference ČASP - Cesta k sobě, Umělecké centrum UP
bit.ly/2WMRYw6

10:00 Ukliďme Letňák , Letní kino
bit.ly/2WG79ay

10:00 Víkendový workshop baletu, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2WJMPVG

10:00 Výlet: Road to On the Road, Vlastivědné muzeum
bit.ly/2HZpwE4

10:00 Zahájení turistické sezóny na Flóře, Výstaviště Flora
bit.ly/2Oi9xkQ

13:00 Baseball: Skokani vs. Kotlářka, ul. Lazecká
bit.ly/2WLRF4I

★14:00 Workshop: Práce se skupinovou dynamikou pohledem cirkusové pedagogiky, TJ Sokol Černovír
bit.ly/2WG8I8q

18:00 První vlaštovka Jaro nedělá..., Dům přírody Litovelského Pomoraví – centrum Sluňákov
bit.ly/2Csiplt

20:00 Přednáška: Neklidné Nohy: 1000 km s koloběžkou po Islandu, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2WKlbYD

20:00 Koncert: Alkehol, Sklub
bit.ly/2HvOICG

20:00 Koncert: Postcards From Arkham / Et Moriemur / Dying Passion, 15 Minut
bit.ly/2HYbxhJ

20:30 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
bit.ly/2WP1yyv

21:00 Párty
bit.ly/2I0JQom - Dream club
bit.ly/2WOOz06 - BPM bar
bit.ly/2HXEKcJ - Belmondo
bit.ly/2WJO6fq - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 7. duben 2019

08:30 Workshop: Úvod do design thinking v psychologii, Katedra psychologie FF UP
bit.ly/2WP1Jd9

09:00 Konference ČASP - Cesta k sobě, Umělecké centrum UP
bit.ly/2WMRYw6

15:00 KCK - Zkouška Sirén, Kryt Civilní Kultury
bit.ly/2WQ0jiR

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
bit.ly/2WHOM4Q

15:30 Fotbal: SK Sigma Olomouc - MFK Karviná, Andrův stadion
bit.ly/2WNS7PQ

16:00 Varhanní koncert s mezzospranistkou Evou Garajovou, Husův sbor
bit.ly/2WHPQFS

19:00 Herecký koncert: Shirley Valentine, Divadlo v Metropolu
bit.ly/2WKD2yL

★19:00 Tancovačka: Olmützer Kulturtage: Swing It, Centrum pohybu
bit.ly/2WJOWc4

19:00 Přednáška: Večer s Tomášem Grimem: JAR, Hospůdka U Kuděje
bit.ly/2WKCfhh
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 14 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 5.4. - 7.4

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 5. duben 2019

★09:00 Tourism Expo 2019, Výstaviště Flora 
http://bit.ly/2OdoVPl

10:00 Olmützer Kulturtage: Zážitkovým učením proti pravicovému extr., Vědecká knihovna
http://bit.ly/2WLWw63

12:00 Konference ČASP - Cesta k sobě, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2WMRYw6

14:00 LARP: Před branami Cintry, Fort Radíkov
http://bit.ly/2WLqBmg

17:00 Ladislav Zibura: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii, Výstaviště Flora
http://bit.ly/2WKyLLJ

★18:00 Festival otrlého diváka: Olomoucké ozvěny, Kino Metropol
http://bit.ly/2VxVTfJ

19:00 Salsa, Latino & Social Dance Party, Slovanský dům
http://bit.ly/2WLYof5

19:00 Olmützer Kulturtage: Tři dny v Quiberonu, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2WNQmlI

19:00 Divadlo: Co víc si přát?, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2WQ7BmL

19:00 Karneval APA in the 60s, BEA Campus
http://bit.ly/2WKj0Er

19:30 Koncert: Blue Canisters Trio, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2WCFU0p

20:00 LOFI, BPM bar
http://bit.ly/2WPZdnf

20:00 Koncert: Parní Lucie, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2WKjqL1

20:00 Divadlo: Xgona , Divadlo K3
http://bit.ly/2WqV4pA

20:00 Koncert: Nerez a Lucia, Sklub
http://bit.ly/2S2y8yd

21:00 Párty
★http://bit.ly/2WPZsPb -  Kryt civilní obrany 
http://bit.ly/2WLWBGS - Dream Club
http://bit.ly/2WGPTlo - Varna
http://bit.ly/2WLYTWv - 15 Minut 
http://bit.ly/2WONQfo - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 6. duben 2019

★09:00 Ukliďme Olomouc s Udržitelným Palackým! //Lets clean up Olomouc, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2WSgJr3

★09:00 Parním vlakem na veletrh Turist Expo, Olomouc Hl. Nádraží
http://bit.ly/2WLWV8y

09:00 Úklid kolem řeky Moravy v Olomouci, Nové Sady
http://bit.ly/2WG6S7w

10:00 Konference ČASP - Cesta k sobě, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2WMRYw6

10:00 Ukliďme Letňák , Letní kino
http://bit.ly/2WG79ay

10:00 Víkendový workshop baletu, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2WJMPVG

10:00 Výlet: Road to On the Road, Vlastivědné muzeum
http://bit.ly/2HZpwE4

10:00 Zahájení turistické sezóny na Flóře, Výstaviště Flora 
http://bit.ly/2Oi9xkQ

13:00 Baseball: Skokani vs. Kotlářka, ul. Lazecká
http://bit.ly/2WLRF4I

★14:00 Workshop: Práce se skupinovou dynamikou pohledem cirkusové pedagogiky, TJ Sokol Černovír
http://bit.ly/2WG8I8q

18:00 První vlaštovka Jaro nedělá..., Dům přírody Litovelského Pomoraví – centrum Sluňákov
http://bit.ly/2Csiplt

20:00 Přednáška: Neklidné Nohy: 1000 km s koloběžkou po Islandu, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2WKlbYD

20:00 Koncert: Alkehol, Sklub
http://bit.ly/2HvOICG

20:00 Koncert: Postcards From Arkham / Et Moriemur / Dying Passion, 15 Minut
http://bit.ly/2HYbxhJ

20:30 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
http://bit.ly/2WP1yyv

21:00 Párty
http://bit.ly/2I0JQom - Dream club
http://bit.ly/2WOOz06 -  BPM bar
http://bit.ly/2HXEKcJ - Belmondo
http://bit.ly/2WJO6fq - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 7. duben 2019

08:30 Workshop: Úvod do design thinking v psychologii, Katedra psychologie FF UP
http://bit.ly/2WP1Jd9

09:00 Konference ČASP - Cesta k sobě, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2WMRYw6

15:00 KCK - Zkouška Sirén, Kryt Civilní Kultury
http://bit.ly/2WQ0jiR

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2WHOM4Q

15:30 Fotbal: SK Sigma Olomouc - MFK Karviná, Andrův stadion
http://bit.ly/2WNS7PQ

16:00 Varhanní koncert s mezzospranistkou Evou Garajovou, Husův sbor
http://bit.ly/2WHPQFS

19:00 Herecký koncert: Shirley Valentine, Divadlo v Metropolu
http://bit.ly/2WKD2yL

★19:00 Tancovačka: Olmützer Kulturtage: Swing It, Centrum pohybu
http://bit.ly/2WJOWc4

19:00 Přednáška: Večer s Tomášem Grimem: JAR, Hospůdka U Kuděje
http://bit.ly/2WKCfhh

3 weeks ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 14 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 3.4. - 4.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 3. duben 2019

09:30 Soutěž HZS v lezení na obtížnost, Flashwall
bit.ly/2WGrso6

10:00 4th International Student Conference, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2WFqPeC

10:00 Workshop: Huarache sandály, Živý bar
bit.ly/2WGrTie

10:00 35 Prix Bohemia Radio I Mezinárodní festival rozhlasové tvorby, Olomouc
bit.ly/2WFgkrB

11:00 Vernisáž: Výstava Meteor 55, Pevnost poznání
bit.ly/2WJf5rD

16:00 Vernisáž: Markéta Evjáková, Kratochvíle
bit.ly/2WJEr8P

17:00 Hokej: Rozloučení se sezónou , Zimní stadion
bit.ly/2WHIodQ

17:00 Sebeřízené vzdělávání, Picolo
bit.ly/2WIYbcB

17:00 Skryté Švýcarsko, Vědecká knihovna
bit.ly/2WMLZHZ

★17:00 Spring Chill Grill!, Kolej Václavka
bit.ly/2WJEIZp

★18:00 Volejbal: VK UP Olomouc - PVK Olymp Praha, U Sportovní haly
bit.ly/2WEckb1

18:00 35 Prix Bohemia Radio I Doprovodný program festivalu, Olomouc
bit.ly/2WHiN56

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
bit.ly/2WGfSJD

18:00 Beseda s Liborem Kvapilem, Skautský institut
bit.ly/2WFvjSo

18:00 Koncert vážné hudby, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2WGtEMm

18:00 Společný běh: Jogito "Schody" (eng friendly), Atletika Olomouc
bit.ly/2WI385w

18:00 AIESEC: SEM & TAM - Lotyšsko , Coffee Library
bit.ly/2WI1xN4

★18:00 RWLS: Ventolin, The Atavists, Good Times Only + Buchty , Jazz Tibet Club
bit.ly/2WDueKR

18:30 ESN UP: National Presentation - Finland vs. Slovakia, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2WI3A3I

18:30 Kyrgyzstán: Trochu jiný mainstream, Flashwall
bit.ly/2NXy12q

19:00 Ctnosti a Neřesti v Kuksu (1718–1720), Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2WD6O8s

19:00 S Pydlou v zádech, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2HwhVMZ

19:00 Siréna párty: cestovatelský večer , Nezvalova Archa
bit.ly/2VJNyWD

19:00 Pekař & Voxel, Sklub
bit.ly/2UUT2x7

19:30 Pastiche Filmz: Krátký film o zabíjení (35 mm), Umělecké centrum UP
undefined

20:00 Contrust (Promítání klipu + akustický koncert), Bluesbar Garch
bit.ly/2WJ0w7n

20:00 Latino párty s Adamem, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2WuOZZa

20:30 Olivová improshow na Prix Bohemia Radio, Umělecké centrum UP
bit.ly/2WJGJVt

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 4. duben 2019

08:30 Trendy v oblasti luxusního Packagingu, Vault 42
bit.ly/2WvNlq3

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2WIph3v

★16:00 Olmützer Kulturtage: KomiX + slavnostní zahájení festivalu, Vědecká knihovna
bit.ly/2WI6Zzw

16:00 Olomoucká poezie a próza po roce 2010, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2WMSScj

16:20 Okolo Olomouce: Jižní špacír, zastávka Pionýrská
bit.ly/2HUz2IF

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Živá tradice: Křížové cesty J. W. Bergla, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2WFfqeQ

17:30 Rozkulačeno: Půl století perzekuce selského stavu, Skautský institut
bit.ly/2WFz9eg

17:30 Film: Teroristka, Kino Metropol
bit.ly/2WEkeRJ

18:00 Cestovatelský večer: V sedmdesáti do Himálají, Fox club
bit.ly/2WEkgJl

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
bit.ly/2WI8hum

19:00 Divadlo: Prostři mě!, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2ULXBtw

19:30 ESN UP: Language Exchange, Zkouška
bit.ly/2WJjSJD

20:00 Trénink mysli: Práce s emocemi , Divadlo na cucky
bit.ly/2WIIG4y

★20:00 Milouš Jakeš Revival / Nazlobené děvčátko / Yogi McFly, Ponorka
bit.ly/2WFmRm7

★20:00 GoGo Penguin (UK), Jazz Tibet Club
bit.ly/2HyVxn3

21:00 Párty
bit.ly/2WJ3nND - Varna
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 14 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 3.4. - 4.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 3. duben 2019

09:30 Soutěž HZS v lezení na obtížnost, Flashwall
http://bit.ly/2WGrso6

10:00 4th International Student Conference, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2WFqPeC

10:00 Workshop: Huarache sandály, Živý bar
http://bit.ly/2WGrTie

10:00 35 Prix Bohemia Radio I Mezinárodní festival rozhlasové tvorby, Olomouc
http://bit.ly/2WFgkrB

11:00 Vernisáž: Výstava Meteor 55, Pevnost poznání
http://bit.ly/2WJf5rD

16:00 Vernisáž: Markéta Evjáková, Kratochvíle
http://bit.ly/2WJEr8P

17:00 Hokej: Rozloučení se sezónou , Zimní stadion
http://bit.ly/2WHIodQ

17:00 Sebeřízené vzdělávání, Picolo
http://bit.ly/2WIYbcB

17:00 Skryté Švýcarsko, Vědecká knihovna
http://bit.ly/2WMLZHZ

★17:00 Spring Chill Grill!, Kolej Václavka
http://bit.ly/2WJEIZp

★18:00 Volejbal: VK UP Olomouc - PVK Olymp Praha, U Sportovní haly
http://bit.ly/2WEckb1

18:00 35 Prix Bohemia Radio I Doprovodný program festivalu, Olomouc
http://bit.ly/2WHiN56

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
http://bit.ly/2WGfSJD

18:00 Beseda s Liborem Kvapilem, Skautský institut
http://bit.ly/2WFvjSo

18:00 Koncert vážné hudby, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2WGtEMm

18:00 Společný běh: Jogito Schody (eng friendly), Atletika Olomouc
http://bit.ly/2WI385w

18:00 AIESEC: SEM & TAM - Lotyšsko , Coffee Library
http://bit.ly/2WI1xN4

★18:00 RWLS: Ventolin, The Atavists, Good Times Only + Buchty , Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2WDueKR

18:30 ESN UP: National Presentation - Finland vs. Slovakia, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2WI3A3I

18:30 Kyrgyzstán: Trochu jiný mainstream, Flashwall
http://bit.ly/2NXy12q

19:00 Ctnosti a Neřesti v Kuksu (1718–1720), Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2WD6O8s

19:00 S Pydlou v zádech, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2HwhVMZ

19:00 Siréna párty: cestovatelský večer , Nezvalova Archa
http://bit.ly/2VJNyWD

19:00 Pekař & Voxel, Sklub
http://bit.ly/2UUT2x7

19:30 Pastiche Filmz: Krátký film o zabíjení (35 mm), Umělecké centrum UP
undefined

20:00 Contrust (Promítání klipu + akustický koncert), Bluesbar Garch
http://bit.ly/2WJ0w7n

20:00 Latino párty s Adamem, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2WuOZZa

20:30 Olivová improshow na Prix Bohemia Radio, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2WJGJVt

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 4. duben 2019

08:30 Trendy v oblasti luxusního Packagingu, Vault 42
http://bit.ly/2WvNlq3

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2WIph3v

★16:00 Olmützer Kulturtage: KomiX + slavnostní zahájení festivalu, Vědecká knihovna
http://bit.ly/2WI6Zzw

16:00 Olomoucká poezie a próza po roce 2010, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2WMSScj

16:20 Okolo Olomouce: Jižní špacír, zastávka Pionýrská
http://bit.ly/2HUz2IF

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Živá tradice: Křížové cesty J. W. Bergla, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2WFfqeQ

17:30 Rozkulačeno: Půl století perzekuce selského stavu, Skautský institut
http://bit.ly/2WFz9eg

17:30 Film: Teroristka, Kino Metropol
http://bit.ly/2WEkeRJ

18:00 Cestovatelský večer: V sedmdesáti do Himálají, Fox club
http://bit.ly/2WEkgJl

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
http://bit.ly/2WI8hum

19:00 Divadlo: Prostři mě!, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2ULXBtw

19:30 ESN UP: Language Exchange, Zkouška
http://bit.ly/2WJjSJD

20:00 Trénink mysli: Práce s emocemi , Divadlo na cucky
http://bit.ly/2WIIG4y

★20:00 Milouš Jakeš Revival / Nazlobené děvčátko / Yogi McFly, Ponorka
http://bit.ly/2WFmRm7

★20:00 GoGo Penguin (UK), Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2HyVxn3

21:00 Párty
http://bit.ly/2WJ3nND - Varna

3 weeks ago

UPdate

Tři krasavci na cestě ze Šantovky 🦆 ...

Tři krasavci na cestě ze Šantovky 🦆

 

Comment on Facebook

Marek Fabián

Frajerka! Má hned dva!! 😀

diví se, kdo jim to tu postavil na jejich území takovou příšeru...

Dia Máliková 😅😅😅😅

Jedna holka a dva kluci. 🤭

Spíše 2 krasavci na 1 krasavici 🤔👏👏😅👌

Samo Šimko to jsou urcite oni.

Totální top!

Patrik 😍😍😍

Jsou luxusní také jsme se zdravily 🤣🤣🤣

Barbora Jansová

+ View previous comments

3 weeks ago

UPdate

ǝʇɐpԀ∩ - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 14 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 1.4. - 2.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 1. duben 2019

10:00 35 Prix Bohemia Radio I Mezinárodní festival rozhlasové tvorby, Olomouc
bit.ly/2WylB4g

10:00 Den ptactva, ZOO Olomouc
bit.ly/2WAH10H

13:15 Přednáška: Developing Restorative Justice across Europe, Právnická fakulta UP
bit.ly/2WE84s1

14:00 Hospodský kvíz: Hra o trůny, Olomouc
bit.ly/2Wym5Y8

16:30 Famfrpál: 8. jarní famfrpálový trénink, Bezručovy sady
bit.ly/2WEDqih

17:00 Beseda: Ditě s aspergerovým syndromem v kolektivním zařízení, RC Olivy
bit.ly/2Wuyg8q

17:30 Setkání u studny s manželi Müllerovými, Václavské náměstí
bit.ly/2WAJuYU

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2WFj60f

18:00 Komentovaná prohlídka výstavy Žádné zprávy, Galerie XY
bit.ly/2OeEJS8

19:00 Filmart: King Skate, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2WALlgk

19:00 Debata: Bez obav? – Nebezpečí z Blízkého východu, Penzion Tõde
bit.ly/2WDGHhH

19:00 Workshop: Poznej svoji silnou stránku!, Kratochvíle
bit.ly/2Wyn0b2

19:00 35 Prix Bohemia Radio I Doprovodný program festivalu, Olomouc
bit.ly/2WIa6aL

19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
bit.ly/2WBDLC6

19:00 Oživlé texty #6, Divadlo na cucky
bit.ly/2WARhGe

19:30 Zahajovací koncert Prix Bohemia Radio , Moravské divadlo
bit.ly/2WAJvfp

20:00 Narozeniny rádia UP AIR & Prix Bohemia Radio party, Konvikt

21:00 Párty
bit.ly/2WFm0SH - 15Minut (erasmus)
bit.ly/2WIbvhx - Konvikt (UP AIR)

▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 2. duben 2019

07:30 Den otevřených dveří na Klinice tělovýchovného lékařství, Fakultní nemocnice
bit.ly/2WE9zXb

15:00 Přednáška: The Future of Migration in the European Union, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2WvZLyi

16:30 Večer deskových her, Právnická fakulta UP
bit.ly/2WD8yOS

17:00 Autorské čtení / Autorenlesung: Norbert Gstrein, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2Ww27gC

17:00 Prohlídka: Miroslav Šnajdr st. | Pohledy do sbírek Muzea umění Olomouc, Muzeum umění
bit.ly/2WAudHG

17:00 Intuitivní hry pro dospělé, V lese
bit.ly/2WwkfH6

17:30 Film: Monetovy lekníny: Magie vody a světla , Kino Metropol
bit.ly/2WDWA82

17:30 Debata: Ondřej Kundra: Česko opět na křižovatce, Divadlo na cucky
bit.ly/2WIcKNJ

18:00 Úterní outdoor trénink, Kaprodrom
bit.ly/2WBEMdo

18:00 Absolventský koncert - Tereza Malá, Jan Komínek, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2WAJ8Sb

18:00 Expediční kamera Olomouc , Vlastivědné muzeum v Olomouci
bit.ly/2Wl23QP

18:00 Adam Kašpar: Argument oka, Galerie Caesar
bit.ly/2WzNSYj

18:45 Cestovatelské úterky: Kazakhstan: Where the locals would take you, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2WBFBCZ

19:00 Pastiche Filmz a Prix Bohemia Radio: Radio Dreams, Umělecké centrum UP
undefined

20:00 Film: Zpívání v dešti / Singin' in the Rain, Bluesbar Garch
bit.ly/2WD9keK

20:00 Na víno s politology: Polsko dnes, Vinotéka Kaštánek
bit.ly/2WId13d

20:00 AFOKINO: Albatros, Kino Metropol
bit.ly/2WAvZIQ

21:00 Párty
bit.ly/2NUS5Cy - SKlub
bit.ly/2WyozWs - 15 Minut
bit.ly/2WDCr1Q - Vertigo
...

ǝʇɐpԀ∩ - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 14 (Sudý) | Pondělí - Úterý  | 1.4. - 2.4.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 1. duben 2019

10:00 35 Prix Bohemia Radio I Mezinárodní festival rozhlasové tvorby, Olomouc
http://bit.ly/2WylB4g

10:00 Den ptactva, ZOO Olomouc
http://bit.ly/2WAH10H

13:15 Přednáška: Developing Restorative Justice across Europe, Právnická fakulta UP
http://bit.ly/2WE84s1

14:00 Hospodský kvíz: Hra o trůny, Olomouc
http://bit.ly/2Wym5Y8

16:30 Famfrpál: 8. jarní famfrpálový trénink, Bezručovy sady
http://bit.ly/2WEDqih

17:00 Beseda: Ditě s aspergerovým syndromem v kolektivním zařízení, RC Olivy
http://bit.ly/2Wuyg8q

17:30 Setkání u studny s manželi Müllerovými, Václavské náměstí
http://bit.ly/2WAJuYU

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2WFj60f

18:00 Komentovaná prohlídka výstavy Žádné zprávy, Galerie XY
http://bit.ly/2OeEJS8

19:00 Filmart: King Skate, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2WALlgk

19:00 Debata: Bez obav? – Nebezpečí z Blízkého východu, Penzion Tõde
http://bit.ly/2WDGHhH

19:00 Workshop: Poznej svoji silnou stránku!, Kratochvíle
http://bit.ly/2Wyn0b2

19:00 35 Prix Bohemia Radio I Doprovodný program festivalu, Olomouc
http://bit.ly/2WIa6aL

19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
http://bit.ly/2WBDLC6

19:00 Oživlé texty #6, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2WARhGe

19:30 Zahajovací koncert Prix Bohemia Radio , Moravské divadlo
http://bit.ly/2WAJvfp

20:00 Narozeniny rádia UP AIR & Prix Bohemia Radio party, Konvikt

21:00 Párty
http://bit.ly/2WFm0SH - 15Minut (erasmus)
http://bit.ly/2WIbvhx - Konvikt (UP AIR)

▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 2. duben 2019

07:30 Den otevřených dveří na Klinice tělovýchovného lékařství, Fakultní nemocnice
http://bit.ly/2WE9zXb

15:00 Přednáška: The Future of Migration in the European Union, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2WvZLyi

16:30 Večer deskových her, Právnická fakulta UP
http://bit.ly/2WD8yOS

17:00 Autorské čtení / Autorenlesung: Norbert Gstrein, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2Ww27gC

17:00 Prohlídka: Miroslav Šnajdr st. | Pohledy do sbírek Muzea umění Olomouc, Muzeum umění
http://bit.ly/2WAudHG

17:00 Intuitivní hry pro dospělé, V lese
http://bit.ly/2WwkfH6

17:30 Film: Monetovy lekníny: Magie vody a světla , Kino Metropol
http://bit.ly/2WDWA82

17:30 Debata: Ondřej Kundra: Česko opět na křižovatce, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2WIcKNJ

18:00 Úterní outdoor trénink, Kaprodrom
http://bit.ly/2WBEMdo

18:00 Absolventský koncert - Tereza Malá, Jan Komínek, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2WAJ8Sb

18:00 Expediční kamera Olomouc , Vlastivědné muzeum v Olomouci
http://bit.ly/2Wl23QP

18:00 Adam Kašpar: Argument oka, Galerie Caesar
http://bit.ly/2WzNSYj

18:45 Cestovatelské úterky: Kazakhstan: Where the locals would take you, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2WBFBCZ

19:00 Pastiche Filmz a Prix Bohemia Radio: Radio Dreams, Umělecké centrum UP
undefined

20:00 Film: Zpívání v dešti / Singin in the Rain, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2WD9keK

20:00 Na víno s politology: Polsko dnes, Vinotéka Kaštánek
http://bit.ly/2WId13d

20:00 AFOKINO: Albatros, Kino Metropol
http://bit.ly/2WAvZIQ

21:00 Párty
http://bit.ly/2NUS5Cy - SKlub
http://bit.ly/2WyozWs - 15 Minut
http://bit.ly/2WDCr1Q - Vertigo

3 weeks ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 13 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 29.3. - 31.3

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 29. březen 2019

16:00 Degustace honduraských doutníků a prémiových karibských rumů, Etrafika
bit.ly/2WuMjL2

16:45 Metropolitní opera: Richard Wagner - Valkýra, Kino Metropol
bit.ly/2HMMPRg

17:00 Workshop suši, Sophie's Café
bit.ly/2WykaTv

17:30 Westwood: Punk, Icon, Activist, Kino Metropol
bit.ly/2HMkLxG

18:00 ReddFest - One Last Time, U Kapličky
bit.ly/2HLokUz

19:00 Olomouc English Comedy: Mary Bourke & Simon Clayton, Divadlo na cucky
bit.ly/2WoQV5w

19:00 Divadlo: Don Quijote z Doudleb, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2WxXmDs

19:00 Basketbal: čtvrtfinále play off - Olomouc X Vysočina, Čajka Aréna
bit.ly/2WtVKdR

19:00 Divadlo: Prostři mě!, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2ULXBtw

20:00 Metal Night, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2WqKBdy

20:00 Horkýže slíže, Sklub
bit.ly/2WvMllP

20:00 Film: Arctic: Ledové peklo, Kino Metropol
bit.ly/2WuPlio

20:00 Koncert Tomáše Višinky a Zuzany Taxové , Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

21:00 Párty
bit.ly/2HLozir - BPM bar (Depeche Mode)
bit.ly/2Wt7Pjj - Varna
bit.ly/2Wyksd3 - 15 Minut (HugoToxx)
bit.ly/2WuO4YD - Belmondo
bit.ly/2HK6uBr - Bocca

▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Sobota, 30. březen 2019

06:50 Exkurze: Na jižní Moravu za krásou mandloní, Hustopeče
bit.ly/2Wl88g7

08:00 Olomoucký řetěz - závod pro opravdové bajkery, Radíkov
bit.ly/2Wv63hI

09:00 Ukliďme Olomouc, Vlaková zastávka Smetanovy sady
bit.ly/2WvGhK6

09:15 Kombinovaná prohlídka "Vzhůru i dolů", Václavské náměstí
bit.ly/2WuNMkw

10:00 Zahájení brigádnické sezóny, Výstaviště Flora
bit.ly/2HN47hk

11:00 MINT Market Olomouc no. 1, Pevnost poznání
bit.ly/2Wt8tNL

13:00 Damúza: Moment, Divadlo na cucky
bit.ly/2SC7Orr

14:00 Opening Day 2019, Skokani Olomouc Baseball a Softball Club
bit.ly/2Ohc8eL

18:00 Punk: Barbarskej Čoch, U Čerta
bit.ly/2WvIftY

19:00 Noite Brasileira, Tramvaj do stanice Touha
bit.ly/2WuM1ny

20:00 Vampire Ball , 15 Minut
bit.ly/2WuOJJB

20:00 Rock shock, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2WyUyG9

21:00 Young Havel w/ Late night Crew, Vertigo
bit.ly/2WvIsNM

21:00+ Párty
bit.ly/2WtWCPF - BPM bar
bit.ly/2HN5rRk - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Neděle, 31. březen 2019

08:00 Aquatera Olomouc, Výstaviště Flora
bit.ly/2GXD2s4

10:00 Workshop poi s Katartinou, Liberty
bit.ly/2WxDnEN

10:00 FilmBrunch: Mrtvá nevěsta Tima Burtona, Kino Metropol
bit.ly/2WsyQn2

11:00 Modrý den, Pevnost poznání
bit.ly/2HLq4NB

14:00 Skokani Olomouc vs Arrows Ostrava, Skokani Olomouc Baseball a Softball Club
bit.ly/2Ohc8eL

15:00 Po čem šlapou Hanáci? Procházka po olomoucké dlažbě, ul. Opletalova
bit.ly/2HKFu4L

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
bit.ly/2HL6vFo

15:00 Kuchařský workshop "Česká kuchyně netradičně" (zdarma), Obchodní centrum Haná
bit.ly/2HMNjH4

15:00 Film: Dumbo, Kino Metropol
bit.ly/2HMdcXC

19:00 Divadlo Vosto5: Společenstvo vlastníků , U Pelikána
bit.ly/2WvMeXr

20:00 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
bit.ly/2Wt9cyt
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 13 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 29.3. - 31.3

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 29. březen 2019

16:00 Degustace honduraských doutníků a prémiových karibských rumů, Etrafika
http://bit.ly/2WuMjL2

16:45 Metropolitní opera: Richard Wagner - Valkýra, Kino Metropol
http://bit.ly/2HMMPRg

17:00 Workshop suši, Sophies Café
http://bit.ly/2WykaTv

17:30 Westwood: Punk, Icon, Activist, Kino Metropol
http://bit.ly/2HMkLxG

18:00 ReddFest - One Last Time, U Kapličky
http://bit.ly/2HLokUz

19:00 Olomouc English Comedy: Mary Bourke & Simon Clayton, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2WoQV5w

19:00 Divadlo: Don Quijote z Doudleb, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2WxXmDs

19:00 Basketbal: čtvrtfinále play off - Olomouc X Vysočina, Čajka Aréna
http://bit.ly/2WtVKdR

19:00 Divadlo: Prostři mě!, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2ULXBtw

20:00 Metal Night, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2WqKBdy

20:00 Horkýže slíže, Sklub
http://bit.ly/2WvMllP

20:00 Film: Arctic: Ledové peklo, Kino Metropol
http://bit.ly/2WuPlio

20:00 Koncert Tomáše Višinky a Zuzany Taxové , Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

21:00 Párty
http://bit.ly/2HLozir - BPM bar (Depeche Mode)
http://bit.ly/2Wt7Pjj - Varna
http://bit.ly/2Wyksd3 - 15 Minut (HugoToxx)
http://bit.ly/2WuO4YD - Belmondo
http://bit.ly/2HK6uBr - Bocca

▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Sobota, 30. březen 2019

06:50 Exkurze: Na jižní Moravu za krásou mandloní, Hustopeče
http://bit.ly/2Wl88g7

08:00 Olomoucký řetěz - závod pro opravdové bajkery, Radíkov
http://bit.ly/2Wv63hI

09:00 Ukliďme Olomouc, Vlaková zastávka Smetanovy sady
http://bit.ly/2WvGhK6

09:15 Kombinovaná prohlídka Vzhůru i dolů, Václavské náměstí
http://bit.ly/2WuNMkw

10:00 Zahájení brigádnické sezóny, Výstaviště Flora 
http://bit.ly/2HN47hk

11:00 MINT Market Olomouc no. 1, Pevnost poznání
http://bit.ly/2Wt8tNL

13:00 Damúza: Moment, Divadlo na cucky 
http://bit.ly/2SC7Orr

14:00 Opening Day 2019, Skokani Olomouc Baseball a Softball Club
http://bit.ly/2Ohc8eL

18:00 Punk: Barbarskej Čoch, U Čerta
http://bit.ly/2WvIftY

19:00 Noite Brasileira, Tramvaj do stanice Touha
http://bit.ly/2WuM1ny

20:00 Vampire Ball , 15 Minut
http://bit.ly/2WuOJJB

20:00 Rock shock, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2WyUyG9

21:00 Young Havel w/ Late night Crew, Vertigo
http://bit.ly/2WvIsNM

21:00+ Párty
http://bit.ly/2WtWCPF - BPM bar
http://bit.ly/2HN5rRk - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Neděle, 31. březen 2019

08:00 Aquatera Olomouc, Výstaviště Flora 
http://bit.ly/2GXD2s4

10:00 Workshop poi s Katartinou, Liberty
http://bit.ly/2WxDnEN

10:00 FilmBrunch: Mrtvá nevěsta Tima Burtona, Kino Metropol
http://bit.ly/2WsyQn2

11:00 Modrý den, Pevnost poznání
http://bit.ly/2HLq4NB

14:00 Skokani Olomouc vs Arrows Ostrava, Skokani Olomouc Baseball a Softball Club
http://bit.ly/2Ohc8eL

15:00 Po čem šlapou Hanáci? Procházka po olomoucké dlažbě, ul. Opletalova
http://bit.ly/2HKFu4L

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2HL6vFo

15:00 Kuchařský workshop Česká kuchyně netradičně (zdarma), Obchodní centrum Haná
http://bit.ly/2HMNjH4

15:00 Film: Dumbo, Kino Metropol
http://bit.ly/2HMdcXC

19:00 Divadlo Vosto5: Společenstvo vlastníků , U Pelikána
http://bit.ly/2WvMeXr

20:00 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
http://bit.ly/2Wt9cyt

4 weeks ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 13 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 27.3. - 28.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 27. březen 2019

11:30 Globální změna klimatu pohledem českých žáků, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2WmdmYQ

13:15 Naučte se citovat s citačním manažerem citace PRO, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2Wt09xz

★14:00 Výstava: Expedice Přes Bar - Cesta za poznáním Živlů, UPoint
bit.ly/2Wtd2rh

16:30 Přednáška: Ondřej Dadejík: Povaha proměny | Muzeum jako pohřebiště i místo, Muzeum umění
bit.ly/2Wqk54a

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2Woxl9n

★17:00 Noc vzdělávání 2019 , Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2HHwD3Y

17:00 Workshop mahjong a hanafuda, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2Wq9ciQ

17:00 Science to Go!, Vědecká knihovna
bit.ly/2uvf3aA

18:00 Seminář nutná obrana / krajní nouze, Gunsport, Obchodní dům Timpo
bit.ly/2Wo3gH2

18:00 Společný běh: Jogito "Kiláčky" (eng friendly), Atletika Olomouc
bit.ly/2Wtekmq

18:00 Koncert třídy Ivana Choupenitche, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2Wp04ef

18:15 Originální kvíz: Star Wars, Hospůdka U Krbu
bit.ly/2WxPimf

18:30 National Presentation: Turkey vs. Ukraine, Právnická fakulta UP
bit.ly/2WtfvC3

19:00 Prvorepublikový Antiples, 15 Minut
bit.ly/2WqlaZM

★19:00 Divadlo: Depresivní děti: Zánik domu Usherů, Divadlo hudby
bit.ly/2WqnX56

19:00 Fyzio v kostce, Aplikační centrum BALUO
bit.ly/2WxPqlJ

19:00 Divadlo: Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2TCReHS

19:30 Film: Pastiche Filmz: Zajímalo vás, kdo vystřelil?, Umělecké centrum UP
bit.ly/2O6sCGH

20:00 Koncert: Thom Artway & David Stypka, S-klub
bit.ly/2WoxzgJ

20:00 Kouzelný večer v Děravém kotli, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

21:00+ Párty
bit.ly/2Wp0zVF - Belmondo
★http://bit.ly/2WtADZ7 - Konvikt

▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 28. březen 2019

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2Wp0Fwv

09:45 Naučte se citovat s citačním manažerem citace PRO, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2WmfDmQ

★10:00 Beseda s terapeutkou a poradkyní: Sexualita u dětí , Snoezelen Olomouc
bit.ly/2oTa80h

★16:20 Vycházka: Okolo Olomouce #4, Olomouc Hl. Nádraží
bit.ly/2Wt17Kd

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Hokej: HC Olomouc – HC Škoda Plzeň, Zimní stadion
bit.ly/2TznagB

18:00 Ollove uvádí: #JsmeTrans, Druhý domov
bit.ly/2usmxeF

18:20 Setkání u Cashflow , Nezvalova Archa
bit.ly/2TCn5ZB

19:00 Divadlo: Jméno, Kino Metropol
bit.ly/2usLeHK

★19:00 Divadlo: Po škole uvádí: Vystřízlivění, Umělecké centrum UP
bit.ly/2usKRwQ

19:00 Divadlo: Představení Dáma na G4, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2TzqB6Z

19:00 Koncert Moravské filharmonie , Reduta
bit.ly/2PtN0AG

19:00 Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2TCReHS

19:30 Film: Dělící pruh + krátký film NOA, Umělecké centrum UP
bit.ly/2uvTVBh

20:00 Divadlo: 1 9 9 3, Divadlo na cucky
bit.ly/2TCpL9m

20:00 Poetický Večer, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2TyXlNv

★20:00 Koncert: Helemese , Ponorka
bit.ly/2TCVGGN

20:00 Koncert: Křest alba: NYLON JAIL , Jazz Tibet Club
bit.ly/2WnK3oV
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 13 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 27.3. - 28.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 27. březen 2019

11:30 Globální změna klimatu pohledem českých žáků, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2WmdmYQ

13:15 Naučte se citovat s citačním manažerem citace PRO, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2Wt09xz

★14:00 Výstava: Expedice Přes Bar - Cesta za poznáním Živlů, UPoint
http://bit.ly/2Wtd2rh

16:30 Přednáška: Ondřej Dadejík: Povaha proměny | Muzeum jako pohřebiště i místo, Muzeum umění
http://bit.ly/2Wqk54a

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2Woxl9n

★17:00 Noc vzdělávání 2019 , Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2HHwD3Y

17:00 Workshop mahjong a hanafuda, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2Wq9ciQ

17:00 Science to Go!, Vědecká knihovna 
http://bit.ly/2uvf3aA

18:00 Seminář nutná obrana / krajní nouze, Gunsport, Obchodní dům Timpo 
http://bit.ly/2Wo3gH2

18:00 Společný běh: Jogito Kiláčky (eng friendly), Atletika Olomouc
http://bit.ly/2Wtekmq

18:00 Koncert třídy Ivana Choupenitche, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2Wp04ef

18:15 Originální kvíz: Star Wars, Hospůdka U Krbu
http://bit.ly/2WxPimf

18:30 National Presentation: Turkey vs. Ukraine, Právnická fakulta UP
http://bit.ly/2WtfvC3

19:00 Prvorepublikový Antiples, 15 Minut
http://bit.ly/2WqlaZM

★19:00 Divadlo: Depresivní děti: Zánik domu Usherů, Divadlo hudby
http://bit.ly/2WqnX56

19:00 Fyzio v kostce, Aplikační centrum BALUO
http://bit.ly/2WxPqlJ

19:00 Divadlo: Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2TCReHS

19:30 Film: Pastiche Filmz: Zajímalo vás, kdo vystřelil?, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2O6sCGH

20:00 Koncert: Thom Artway & David Stypka, S-klub
http://bit.ly/2WoxzgJ

20:00 Kouzelný večer v Děravém kotli, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

21:00+ Párty
http://bit.ly/2Wp0zVF - Belmondo
★http://bit.ly/2WtADZ7 - Konvikt

▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 28. březen 2019

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2Wp0Fwv

09:45 Naučte se citovat s citačním manažerem citace PRO, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2WmfDmQ

★10:00 Beseda s terapeutkou a poradkyní: Sexualita u dětí , Snoezelen Olomouc 
http://bit.ly/2oTa80h

★16:20 Vycházka: Okolo Olomouce #4, Olomouc Hl. Nádraží
http://bit.ly/2Wt17Kd

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Hokej: HC Olomouc – HC Škoda Plzeň, Zimní stadion
http://bit.ly/2TznagB

18:00 Ollove uvádí: #JsmeTrans, Druhý domov
http://bit.ly/2usmxeF

18:20 Setkání u Cashflow , Nezvalova Archa
http://bit.ly/2TCn5ZB

19:00 Divadlo: Jméno, Kino Metropol
http://bit.ly/2usLeHK

★19:00 Divadlo: Po škole uvádí: Vystřízlivění, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2usKRwQ

19:00 Divadlo: Představení Dáma na G4, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2TzqB6Z

19:00 Koncert Moravské filharmonie , Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

19:00 Na Větrné hůrce, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2TCReHS

19:30 Film: Dělící pruh + krátký film NOA, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2uvTVBh

20:00 Divadlo: 1 9 9 3, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2TCpL9m

20:00 Poetický Večer, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2TyXlNv

★20:00 Koncert: Helemese , Ponorka
http://bit.ly/2TCVGGN

20:00 Koncert: Křest alba: NYLON JAIL , Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2WnK3oV

4 weeks ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 13 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 25.3. - 26.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 25. březen 2019

09:00 Charititativní bazar: Ženy Ženám, Centrum pohybu
bit.ly/2Wk57N9

09:00 Konference o smysluplné škole, ScioŠkola
bit.ly/2Wl4lzh

15:00 Festival španělského divadla, Kino Metropol
bit.ly/2WjGgsH

16:00 Famfrpál: 7. jarní trénink, Bezručovy sady
bit.ly/2Wnkxjs

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
bit.ly/2Wnw02F

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2WmiTio

17:30 Japonská rodina, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2WnWuRM

18:00 Přednáška: Nadčasově aktuální šperk Pavla Herynka, Divadlo hudby
bit.ly/2WopLvz

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2WliLPU

19:00 Hospodský kvíz , Moritz
bit.ly/2Wl5Ayr

19:00 Swingová tančírna v Nepálské, Nepali Restaurant
bit.ly/2WnlpVg

19:00 Debata: Bez obav? – Nebezpečí z Blízkého východu, Penzion Tõde
bit.ly/2WlQ0CF

19:00 Koncert: Open Mic na cucky #28 – Jan Řepka, Divadlo na cucky
bit.ly/2WlkC7s

19:00 Geografičák , Pivnice Doga
bit.ly/2WiNYTW

19:00 DivadlO. Buzíci, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2OcbuPH

19:00 Koncert Moravské filharmonie Olomouc, Reduta
bit.ly/2PtN0AG

20:00 Koncert: KALLE & BAND + Ane Bjerkan (NOR), Jazz Tibet Club
bit.ly/2WkSmSk

21:00 Karaoke party
bit.ly/2Wk7Iqn - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 26. březen 2019

08:30 Festival španělského divadla, Kino Metropol
bit.ly/2Wk7QWT

10:30 FÆNCY FRIES: MASO & hranolky, FÆNCY FRIES
bit.ly/2HG9gHJ

13:00 Microsoft pro vzdělávání, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2HFnk4i

13:15 Naučte se citovat s citačním manažerem (citace PRO), Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2HEyNkG

14:00 Živé poznámky na okraj dějin výchovy v přírodě, Aplikační centrum BALUO
bit.ly/2WorAIV

14:15 Běh: KGIrun #15 - jarní speciál, Geoinformatika UP
bit.ly/2Wml7OM

15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
bit.ly/2WiPjKs

16:25 Odpolední vycházka: Okolo Olomouce, zastávka Pionýrská
bit.ly/2WlliJU

16:30 Přednáška: Malé ostrovy v Indickém oceánu, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2HDeWCD

17:00 Odpojená aneb Život s disociativní motorickou poruchou, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2HDNtAE

17:00 PhDr. Anežka Janátová: Škola jako organismus, Waldorfská základní a Mateřská škola
bit.ly/2HFyN45

18:00 Speciální výběh ! 10 Výročí Ol Half, Výstaviště Flora
bit.ly/2HENQeo

18:00 Domácí Bá.snění - Mirka Ábelová, Tereza Šustková, Lucie Juřenová, Druhý domov
bit.ly/2WnZiOO

18:00 Přednáška: Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
bit.ly/2HFoNYm

18:00 Interní koncert Konzervatoře Evangelické akademie, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2Wlmyg6

18:00 Úterní Trénink, Fit-ko
bit.ly/2Wnez2k

18:00 Ecolinka: Změna klimatu vs. krajina ČR, Skautský institut
bit.ly/2HER4yn

18:00 Psychotalks: Za mřížemi!, Kratochvíle
bit.ly/2Wonq3U

18:00 Setkání s knížkou: Dadaismus, Fox club
bit.ly/2Wl88g7

18:30 Japonský klub: Čanbara, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2WpkwvJ

18:30 Finále: Creative Business Cup , Divadlo na cucky
bit.ly/2Vo0kKa

18:45 Cestovatelské úterky: Brunej - Zelené srdce Bornea, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2HDDZoT

19:00 Brandl - přednáška Ladislava Daniela, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2Wfoy9Q

19:00 Recitál se S. Postlerovou a O. Kepkou: „Křížová cesta“, Kostel Panny Marie Sněžné
bit.ly/2HBOPM8

19:00 Koncert: Dorota Barová "iluzja" / Jakub Vejnar / Miroslav Chyška, Divadlo hudby
bit.ly/2OhIkhX

19:00 Stand Up: One Knor Show - Než začnu, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2OlbJbr

19:30 NO NAME Acoustic Tour, NH Collection Congress
bit.ly/2SgXw3G

20:00 Koncert: Itamar Borochov (IL), Jazz Tibet Club
bit.ly/2HDEXl1

20:00 Film: Tanec v temnotách, Bluesbar Garch
bit.ly/2WfoC9A

20:00 Kino naslepo, Kino Metropol
bit.ly/2WosJAd

20:00 Filmový Kvíz, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:10 Dance Pill: Zabubnuj si & zatancuj, Centrum Vitality
bit.ly/2WjKwIH

20:30 Romanistický večírek, 15 Minut
bit.ly/2HDO31i

22:00 Psychoparty: Spletl jsem si dveře , S-klub
bit.ly/2HF5kas
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 13 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 25.3. - 26.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 25. březen 2019

09:00 Charititativní bazar: Ženy Ženám, Centrum pohybu
http://bit.ly/2Wk57N9

09:00 Konference o smysluplné škole, ScioŠkola
http://bit.ly/2Wl4lzh

15:00 Festival španělského divadla, Kino Metropol
http://bit.ly/2WjGgsH

16:00 Famfrpál: 7. jarní trénink, Bezručovy sady
http://bit.ly/2Wnkxjs

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
http://bit.ly/2Wnw02F

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2WmiTio

17:30 Japonská rodina, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2WnWuRM

18:00 Přednáška: Nadčasově aktuální šperk Pavla Herynka, Divadlo hudby
http://bit.ly/2WopLvz

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2WliLPU

19:00 Hospodský kvíz , Moritz
http://bit.ly/2Wl5Ayr

19:00 Swingová tančírna v Nepálské, Nepali Restaurant
http://bit.ly/2WnlpVg

19:00 Debata: Bez obav? – Nebezpečí z Blízkého východu, Penzion Tõde
http://bit.ly/2WlQ0CF

19:00 Koncert: Open Mic na cucky #28 – Jan Řepka, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2WlkC7s

19:00 Geografičák , Pivnice Doga
http://bit.ly/2WiNYTW

19:00 DivadlO. Buzíci, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2OcbuPH

19:00 Koncert Moravské filharmonie Olomouc, Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

20:00 Koncert: KALLE & BAND + Ane Bjerkan (NOR), Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2WkSmSk

21:00 Karaoke party
http://bit.ly/2Wk7Iqn - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 26. březen 2019

08:30 Festival španělského divadla, Kino Metropol
http://bit.ly/2Wk7QWT

10:30 FÆNCY FRIES: MASO & hranolky, FÆNCY FRIES
http://bit.ly/2HG9gHJ

13:00 Microsoft pro vzdělávání, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2HFnk4i

13:15 Naučte se citovat s citačním manažerem (citace PRO), Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2HEyNkG

14:00 Živé poznámky na okraj dějin výchovy v přírodě, Aplikační centrum BALUO
http://bit.ly/2WorAIV

14:15 Běh: KGIrun #15 - jarní speciál, Geoinformatika UP
http://bit.ly/2Wml7OM

15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
http://bit.ly/2WiPjKs

16:25 Odpolední vycházka: Okolo Olomouce, zastávka Pionýrská
http://bit.ly/2WlliJU

16:30 Přednáška: Malé ostrovy v Indickém oceánu, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2HDeWCD

17:00 Odpojená aneb Život s disociativní motorickou poruchou, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2HDNtAE

17:00 PhDr. Anežka Janátová: Škola jako organismus, Waldorfská základní a Mateřská škola
http://bit.ly/2HFyN45

18:00 Speciální výběh ! 10 Výročí Ol Half, Výstaviště Flora
http://bit.ly/2HENQeo

18:00 Domácí Bá.snění - Mirka Ábelová, Tereza Šustková, Lucie Juřenová, Druhý domov
http://bit.ly/2WnZiOO

18:00 Přednáška: Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
http://bit.ly/2HFoNYm

18:00 Interní koncert Konzervatoře Evangelické akademie, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2Wlmyg6

18:00 Úterní Trénink, Fit-ko
http://bit.ly/2Wnez2k

18:00 Ecolinka: Změna klimatu vs. krajina ČR, Skautský institut
http://bit.ly/2HER4yn

18:00 Psychotalks: Za mřížemi!, Kratochvíle
http://bit.ly/2Wonq3U

18:00 Setkání s knížkou: Dadaismus, Fox club 
http://bit.ly/2Wl88g7

18:30 Japonský klub: Čanbara, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2WpkwvJ

18:30 Finále: Creative Business Cup , Divadlo na cucky
http://bit.ly/2Vo0kKa

18:45 Cestovatelské úterky: Brunej - Zelené srdce Bornea, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2HDDZoT

19:00 Brandl - přednáška Ladislava Daniela, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2Wfoy9Q

19:00 Recitál se S. Postlerovou a O. Kepkou: „Křížová cesta“, Kostel Panny Marie Sněžné
http://bit.ly/2HBOPM8

19:00 Koncert: Dorota Barová iluzja / Jakub Vejnar / Miroslav Chyška, Divadlo hudby
http://bit.ly/2OhIkhX

19:00 Stand Up: One Knor Show - Než začnu, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2OlbJbr

19:30 NO NAME Acoustic Tour, NH Collection Congress
http://bit.ly/2SgXw3G

20:00 Koncert: Itamar Borochov (IL), Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2HDEXl1

20:00 Film: Tanec v temnotách, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2WfoC9A

20:00 Kino naslepo, Kino Metropol
http://bit.ly/2WosJAd

20:00 Filmový Kvíz, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:10 Dance Pill: Zabubnuj si & zatancuj, Centrum Vitality
http://bit.ly/2WjKwIH

20:30 Romanistický večírek, 15 Minut
http://bit.ly/2HDO31i

22:00 Psychoparty: Spletl jsem si dveře , S-klub
http://bit.ly/2HF5kas

4 weeks ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 12 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 22.3. - 24.4

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 22. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
bit.ly/2OhT6VP

14:00 TEDxOlomouc - lidi pro lidi, Pevnost poznání
bit.ly/2OlRIBb

15:30 Výroba píšťalek z bezových větviček, Vlastivědné muzeum
bit.ly/2OjOY7J

17:00 Hokej: HC Olomouc – HC Škoda Plzeň, Zimní stadion
bit.ly/2OlaxV8

17:30 Putování se sobíkem , Kino Metropol
bit.ly/2OjR87l

18:00 Páteční deskovky, Picolo
bit.ly/2Om0CPd

18:30 Harmonizace těla a duše muzikou: Zvuková koncertní lázeň, Centrum pohybu
bit.ly/2OnJDfC

18:30 Nela Britaňáková a Kryštof Ambrůz: Co to tam je?, Galerie XY
bit.ly/2Obv1jp

19:00 Koncert Moravské filharmonie , Reduta
bit.ly/2PtN0AG

19:00 Bajadéra - premiéra, Moravské divadlo Olomouc
bit.ly/2Dquzuh

20:00 Hustej guláš, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2OjPFxR

20:00 Punk v Olomouci, 15 Minut
bit.ly/2OnJUza

20:00 Pašerák, Kino Metropol
bit.ly/2HzaOn2

20:00 Oslava 25. narozenin Garchu, Bluesbar Garch
bit.ly/2Oj1Tqh

20:20 PechaKucha Night vol. 20, Kryt civilní obrany
bit.ly/2O4E3yg

21:00+ Párty
bit.ly/2OknX3L - Varna
bit.ly/2HArJFW - BPM bar
bit.ly/2EhsYH1 - Sklub
bit.ly/2HCaiEF - Bocca
bit.ly/2HBezbH -Belmondo
bit.ly/2Oinlf6 - Meex club

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 23. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
bit.ly/2OhT6VP

08:00 Bdělá pozornost v komunikaci a ve vztazích, Dákiní
bit.ly/2HDtSk2

09:00 Tvorba webových stránek pro začátečníky, Vault 42
bit.ly/2VyLSir

10:00 Africké trhy , Výstaviště Flora
bit.ly/2OgM7fu

10:00 Benefit Tattoo session - pro Jako Doma, SF MINI
bit.ly/2HGkWur

10:00 Víkendový workshop baletu, Sebio Cafe
bit.ly/2HAz2NU

10:00 Jako doma miniramp jam, SF MINI
bit.ly/2OlbGvU

10:00 Montessori prodejní výstava Zóna Dětí, Výstaviště Flora
bit.ly/2HAyXK6

12:00 Jarní bazárek pro kočky, CoffeeCat - kočičí kavárna
bit.ly/2Hz9jFq

17:00 Volejbal: VK UP Olomouc - TJ Ostrava, Sportovní hala UP
bit.ly/2Hz9rVq

17:00 Divadlo utlačovaných : Matka - příběh ulice, SF MINI
bit.ly/2Ohj7o7

17:00 Hokej: HC Olomouc – HC Škoda Plzeň, Zimní stadion
bit.ly/2Ojf2zH

18:30 Slavnostní zakončení: Jeden svět Olomouc - Bohové z Molenbeeku, Divadlo hudby
bit.ly/2Ohlebx

19:00 Olmütz Under Siege, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2OjQAhN

19:30 Hardrockový večírek, U Pelikána
bit.ly/2OimtHq

20:00 Siksa // MacGyver // Lezok // Apolita- benefit pro Jako Doma, SF MINI
bit.ly/2Oiloze

20:00 Koncert Krystyny Pekaly (autorská tvorba), Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:00 Bohemian Rhapsody, Kino Metropol
bit.ly/2OlliXF

21:00 Párty
bit.ly/2HBftVD - BPM bar
bit.ly/2NVpDAD - Sklub
bit.ly/2OkF85a - Belmondo
bit.ly/2Oj230R - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 24. březen 2019

09:15 Tabata speciál, Fit-ko
bit.ly/2OkFQiQ

10:00 Smart body / chytré tělo, Divadlo na cucky
bit.ly/2OhjO0J

14:00 Malí výtvarníci, Divadlo na cucky
bit.ly/2NWF9MJ

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
bit.ly/2Oilhnq

16:00 Divadlo Nabalkoně: Alenka v Říši divů , Divadlo na Šantovce
bit.ly/2OnMogY

16:00 Divadlo Na háčku (Praha) - Jarní medvědiny, Divadlo hudby
bit.ly/2OilK9a

17:00 Zelená kniha , Kino Metropol
bit.ly/2OndlkY

18:00 Výstava a přednáška Buddhistické stúpy, Dákiní
bit.ly/2Ondkxq

19:00 Film Music Tour, Výstaviště Flora Olomouc a.s.
bit.ly/2DLKi7n

20:00 Suzi Quatro, Clarion Congress Hotel
bit.ly/2OgC9uC
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 12 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 22.3. - 24.4

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 22. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
http://bit.ly/2OhT6VP

14:00 TEDxOlomouc - lidi pro lidi, Pevnost poznání
http://bit.ly/2OlRIBb

15:30 Výroba píšťalek z bezových větviček, Vlastivědné muzeum
http://bit.ly/2OjOY7J

17:00 Hokej: HC Olomouc – HC Škoda Plzeň, Zimní stadion
http://bit.ly/2OlaxV8

17:30 Putování se sobíkem , Kino Metropol
http://bit.ly/2OjR87l

18:00 Páteční deskovky, Picolo
http://bit.ly/2Om0CPd

18:30 Harmonizace těla a duše muzikou: Zvuková koncertní lázeň, Centrum pohybu
http://bit.ly/2OnJDfC

18:30 Nela Britaňáková a Kryštof Ambrůz: Co to tam je?, Galerie XY
http://bit.ly/2Obv1jp

19:00 Koncert Moravské filharmonie , Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

19:00 Bajadéra - premiéra, Moravské divadlo Olomouc
http://bit.ly/2Dquzuh

20:00 Hustej guláš, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2OjPFxR

20:00 Punk v Olomouci, 15 Minut
http://bit.ly/2OnJUza

20:00 Pašerák, Kino Metropol
http://bit.ly/2HzaOn2

20:00 Oslava 25. narozenin Garchu, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2Oj1Tqh

20:20 PechaKucha Night vol. 20, Kryt civilní obrany 
http://bit.ly/2O4E3yg

21:00+ Párty
http://bit.ly/2OknX3L - Varna
http://bit.ly/2HArJFW -  BPM bar
http://bit.ly/2EhsYH1 - Sklub
http://bit.ly/2HCaiEF - Bocca
http://bit.ly/2HBezbH -Belmondo 
http://bit.ly/2Oinlf6 - Meex club

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 23. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
http://bit.ly/2OhT6VP

08:00 Bdělá pozornost v komunikaci a ve vztazích, Dákiní
http://bit.ly/2HDtSk2

09:00 Tvorba webových stránek pro začátečníky, Vault 42
http://bit.ly/2VyLSir

10:00 Africké trhy , Výstaviště Flora
http://bit.ly/2OgM7fu

10:00 Benefit Tattoo session - pro Jako Doma, SF MINI
http://bit.ly/2HGkWur

10:00 Víkendový workshop baletu, Sebio Cafe
http://bit.ly/2HAz2NU

10:00 Jako doma miniramp jam, SF MINI
http://bit.ly/2OlbGvU

10:00 Montessori prodejní výstava Zóna Dětí, Výstaviště Flora
http://bit.ly/2HAyXK6

12:00 Jarní bazárek pro kočky, CoffeeCat - kočičí kavárna
http://bit.ly/2Hz9jFq

17:00 Volejbal: VK UP Olomouc - TJ Ostrava, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2Hz9rVq

17:00 Divadlo utlačovaných : Matka - příběh ulice, SF MINI
http://bit.ly/2Ohj7o7

17:00 Hokej: HC Olomouc – HC Škoda Plzeň, Zimní stadion
http://bit.ly/2Ojf2zH

18:30 Slavnostní zakončení: Jeden svět Olomouc - Bohové z Molenbeeku, Divadlo hudby
http://bit.ly/2Ohlebx

19:00 Olmütz Under Siege, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2OjQAhN

19:30 Hardrockový večírek, U Pelikána
http://bit.ly/2OimtHq

20:00 Siksa // MacGyver // Lezok // Apolita- benefit pro Jako Doma, SF MINI
http://bit.ly/2Oiloze

20:00 Koncert Krystyny Pekaly (autorská tvorba), Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:00 Bohemian Rhapsody, Kino Metropol
http://bit.ly/2OlliXF

21:00 Párty
http://bit.ly/2HBftVD - BPM bar
http://bit.ly/2NVpDAD - Sklub
http://bit.ly/2OkF85a - Belmondo 
http://bit.ly/2Oj230R - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 24. březen 2019

09:15 Tabata speciál, Fit-ko
http://bit.ly/2OkFQiQ

10:00 Smart body / chytré tělo, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2OhjO0J

14:00 Malí výtvarníci, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2NWF9MJ

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2Oilhnq

16:00 Divadlo Nabalkoně: Alenka v Říši divů , Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2OnMogY

16:00 Divadlo Na háčku (Praha) - Jarní medvědiny, Divadlo hudby 
http://bit.ly/2OilK9a

17:00 Zelená kniha , Kino Metropol
http://bit.ly/2OndlkY

18:00 Výstava a přednáška Buddhistické stúpy, Dákiní
http://bit.ly/2Ondkxq

19:00 Film Music Tour, Výstaviště Flora Olomouc a.s.
http://bit.ly/2DLKi7n

20:00 Suzi Quatro, Clarion Congress Hotel 
http://bit.ly/2OgC9uC

1 month ago

UPdate

Krásnou ji vyrobili.
Už na vás čeká v parku 🌳🌳
...

Krásnou ji vyrobili. 
Už na vás čeká v parku 🌳🌳

 

Comment on Facebook

Tak doufejme že ji stejně jako její starší sestru kousek vedle nebude zdobit nápis “ kdo nám ukradl zvon, tak ať ho vrátí “ 😆😆

Perfektní práce.

Musím si udělat zase výlet do Olomouce ❤️

+ View previous comments

1 month ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 12 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 20.3 - 21.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 20. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
bit.ly/2OhT6VP

10:30 Navzdory osudu - představení v rámci SPP dnů, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2OeKJtN

14:00 Vernisáž: Tomáš Arnošt: Mixle v pixle, Letní galerie
bit.ly/2OhDwJM

14:00 Vapetalk: Vše o liquidech, Eliquidshop
bit.ly/2Hue8Qh

14:00 Daruj krev s Českým rozhlasem, 470 ml
bit.ly/2OdnDUF

15:00 Zahájení třetí sezóny provozu semínkovny, Botanická zahrada PřF UP
bit.ly/2OhEXYr

16:00 Workshop výroby domácího pracího prášku a jaru, Skautský institut
bit.ly/2OeQwzD

16:45 US Foreign Policy in the Age of Trump, Právnická fakulta UP
bit.ly/2OehI1u

16:45 Přednáška Michala Reitlera (ČT: Most, Dukla61), Umělecké centrum UP
bit.ly/2OeKSgP

17:00 Fotografie Radima Hamala: ,,Vzdálené krajiny'', V lese
bit.ly/2OekCTS

17:00 Malíř Johann Wenzel Bergl, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2OfiZW5

17:00 35 Prix Bohemia Radio I Doprovodný program festivalu, Univerzita Palackého
bit.ly/2OfiRWB

17:00 Fyziocafé: Kde všude může pomoci dechová rehabilitace, Aplikační centrum Baluo
bit.ly/2OfZUmP

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2OgzOjt

17:00 Jogatherapy, Liberty
bit.ly/2OggkLC

17:00 Debata: Potřebuje moderní Olomouc mrakodrapy?, Knihovna města Olomouce, pobočka Neředín
bit.ly/2OeSZu1

17:30 Ruský klub Olomouc: Výběr z bobulí aneb 1. posidělky letního semestru, Restaurant Zina
bit.ly/2Og0bGn

★18:00 Přednáška Radostná nejistota aneb Tajemství barmské transformace, Cafe Jan
bit.ly/2OeO9Nf

18:00 Běh: Jogito "Dlouhá pyramida na dráze", Atletika Olomouc
bit.ly/2OeivQ0

18:00 Kontrabasový recitál Barbory Kovářové, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2OgArJR

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
bit.ly/2OhGTQH

18:00 AIESEC. SEM & TAM: Brazílie , Coffee Library
bit.ly/2Og0np5

18:00 Jordánsko aneb jak pít bedouin tea, Skautský institut
bit.ly/2HwHr4Q

18:00 Martin Loew: diashow "Srí Lanka" , Kino Metropol
bit.ly/2Og24mi

18:00 Vzpomínka na olomouckou synagogu, Palachovo náměstí
bit.ly/2OhKcY7

18:00 Vault 42 presents: Vlaďka Závrská a Knihář, Vault 42
bit.ly/2Vz0UVh

18:30 ESN UP: National Presentation - France vs. Portugal, ESN UP
bit.ly/2OhFkSJ

18:30 Jeden Svět: Bariéry života s handicapem, Umělecké centrum UP
bit.ly/2OeOijL

19:00 Rusko: Léto na Sibiři , Trouble Cafe
bit.ly/2OhaV7d

19:00 Work and Travel USA informační přednáška, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2OejGPq

19:00 Fridays For Future: Otevřená Schůzka, Freeshop UP
bit.ly/2OhB9Xo

19:30 Voltaire: Jak snášet druhé i mimo kurník, U Zlatého beránka
bit.ly/2OcDnac

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2Og3LjE

19:30 Florbal: Olomouc - Plzeň, Čajka Aréna
bit.ly/2Ohb4HN

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
bit.ly/2OduRbd

19:30 Pastiche Filmz: Je mi jedno, že se do dějin zapíšeme jako barbaři, Umělecké centrum UP
bit.ly/2Odb6k9

20:00 Al Di Meola - Opus & More, Reduta
bit.ly/2PymWs2

20:00 Večer ve stylu 60. let s písněmi Marty Kubišové, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

21:00+ Párty
bit.ly/2OeEc2m - Konvikt
bit.ly/2NU2hvp - SKlub (Zubařské půlení)
bit.ly/2OeR6xr - 15 Minut
bit.ly/2Oel0So - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 21. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
bit.ly/2OhT6VP

07:30 Po stopách olomouckých popelářů, Sluňákov, Horka nad Moravou
bit.ly/2OelXKs

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2Oek3JK

10:00 Literární soutěž pro student(k)y UP, Univerzita Palackého
bit.ly/2OdnT65

13:00 Přednáška: Čína očima Pavla Dvořáka, Knihovna Univerzity Palackého, Klubovna Zmijozel
bit.ly/2OcF1Zs

14:00 ELSA: Národní konference , Právnická fakulta UP
bit.ly/2OmQLJf

16:00 Workshop - Dřevěné lžičky (also in English), Olomoucká dílna
bit.ly/2Ohcli3

17:00 Zánik druhé republiky (prof. Jan Rychlík), Vědecká knihovna v Olomouci
bit.ly/2OfmWtT

18:00 Čtrteční core trenink, Fit-ko
bit.ly/2Og6ucS

18:20 Setkání u Cashflow, Smarthotel Nezvalova Archa
bit.ly/2OhJOc7

18:30 Václav Cigler: Kresby, Muzeum umění
bit.ly/2OhDD8a

19:00 A6: Evropa je klasika. Tady jsme doma., Moravská filharmonie
bit.ly/2OfmLyJ

19:00 Žamboši (křest CD: Louvre), Kratochvíle
bit.ly/2OeSBvz

19:00 Ghibli známé neznámé (repete), Umělecké centrum UP
bit.ly/2OdoK6N

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
bit.ly/2PtN0AG

19:00 Rodinná slavnost - derniéra, Moravské divadlo
bit.ly/2OhdfuX

19:00 Svět na cucky: Mýty izraelsko-palestinského konfliktu, Divadlo na cucky
bit.ly/2SC7Orr

19:00 Wild(e) večer s Filipem aneb Jak je důležité míti kabaret, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

19:30 ESN UP: Language Exchange, Zkouška
bit.ly/2OjijiE
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 12 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 20.3 - 21.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 20. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
http://bit.ly/2OhT6VP

10:30 Navzdory osudu - představení v rámci SPP dnů, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2OeKJtN

14:00 Vernisáž: Tomáš Arnošt: Mixle v pixle, Letní galerie
http://bit.ly/2OhDwJM

14:00 Vapetalk: Vše o liquidech, Eliquidshop
http://bit.ly/2Hue8Qh

14:00 Daruj krev s Českým rozhlasem, 470 ml
http://bit.ly/2OdnDUF

15:00 Zahájení třetí sezóny provozu semínkovny, Botanická zahrada PřF UP
http://bit.ly/2OhEXYr

16:00 Workshop výroby domácího pracího prášku a jaru, Skautský institut
http://bit.ly/2OeQwzD

16:45 US Foreign Policy in the Age of Trump, Právnická fakulta UP
http://bit.ly/2OehI1u

16:45 Přednáška Michala Reitlera (ČT: Most, Dukla61), Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2OeKSgP

17:00 Fotografie Radima Hamala: ,,Vzdálené krajiny, V lese
http://bit.ly/2OekCTS

17:00 Malíř Johann Wenzel Bergl, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2OfiZW5

17:00 35 Prix Bohemia Radio I Doprovodný program festivalu, Univerzita Palackého
http://bit.ly/2OfiRWB

17:00 Fyziocafé: Kde všude může pomoci dechová rehabilitace, Aplikační centrum Baluo
http://bit.ly/2OfZUmP

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2OgzOjt

17:00 Jogatherapy, Liberty
http://bit.ly/2OggkLC

17:00 Debata: Potřebuje moderní Olomouc mrakodrapy?, Knihovna města Olomouce, pobočka Neředín
http://bit.ly/2OeSZu1

17:30 Ruský klub Olomouc: Výběr z bobulí aneb 1. posidělky letního semestru, Restaurant Zina
http://bit.ly/2Og0bGn

★18:00 Přednáška Radostná nejistota aneb Tajemství barmské transformace, Cafe Jan
http://bit.ly/2OeO9Nf

18:00 Běh: Jogito Dlouhá pyramida na dráze, Atletika Olomouc
http://bit.ly/2OeivQ0

18:00 Kontrabasový recitál Barbory Kovářové, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2OgArJR

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
http://bit.ly/2OhGTQH

18:00 AIESEC. SEM & TAM: Brazílie , Coffee Library
http://bit.ly/2Og0np5

18:00 Jordánsko aneb jak pít bedouin tea, Skautský institut
http://bit.ly/2HwHr4Q

18:00 Martin Loew: diashow Srí Lanka , Kino Metropol
http://bit.ly/2Og24mi

18:00 Vzpomínka na olomouckou synagogu, Palachovo náměstí
http://bit.ly/2OhKcY7

18:00 Vault 42 presents: Vlaďka Závrská a Knihář, Vault 42
http://bit.ly/2Vz0UVh

18:30 ESN UP: National Presentation - France vs. Portugal, ESN UP
http://bit.ly/2OhFkSJ

18:30 Jeden Svět: Bariéry života s handicapem, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2OeOijL

19:00 Rusko: Léto na Sibiři , Trouble Cafe
http://bit.ly/2OhaV7d

19:00 Work and Travel USA informační přednáška, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2OejGPq

19:00 Fridays For Future: Otevřená Schůzka, Freeshop UP
http://bit.ly/2OhB9Xo

19:30 Voltaire: Jak snášet druhé i mimo kurník, U Zlatého beránka
http://bit.ly/2OcDnac

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2Og3LjE

19:30 Florbal: Olomouc - Plzeň, Čajka Aréna
http://bit.ly/2Ohb4HN

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
http://bit.ly/2OduRbd

19:30 Pastiche Filmz: Je mi jedno, že se do dějin zapíšeme jako barbaři, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2Odb6k9

20:00 Al Di Meola - Opus & More, Reduta
http://bit.ly/2PymWs2

20:00 Večer ve stylu 60. let s písněmi Marty Kubišové, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

21:00+ Párty
http://bit.ly/2OeEc2m - Konvikt
http://bit.ly/2NU2hvp - SKlub (Zubařské půlení)
http://bit.ly/2OeR6xr - 15 Minut
http://bit.ly/2Oel0So - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 21. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
http://bit.ly/2OhT6VP

07:30 Po stopách olomouckých popelářů, Sluňákov, Horka nad Moravou
http://bit.ly/2OelXKs

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2Oek3JK

10:00 Literární soutěž pro student(k)y UP, Univerzita Palackého
http://bit.ly/2OdnT65

13:00 Přednáška: Čína očima Pavla Dvořáka, Knihovna Univerzity Palackého, Klubovna Zmijozel
http://bit.ly/2OcF1Zs

14:00 ELSA: Národní konference , Právnická fakulta UP
http://bit.ly/2OmQLJf

16:00 Workshop - Dřevěné lžičky (also in English), Olomoucká dílna
http://bit.ly/2Ohcli3

17:00 Zánik druhé republiky (prof. Jan Rychlík), Vědecká knihovna v Olomouci
http://bit.ly/2OfmWtT

18:00 Čtrteční core trenink, Fit-ko
http://bit.ly/2Og6ucS

18:20 Setkání u Cashflow, Smarthotel Nezvalova Archa
http://bit.ly/2OhJOc7

18:30 Václav Cigler: Kresby, Muzeum umění
http://bit.ly/2OhDD8a

19:00 A6: Evropa je klasika. Tady jsme doma., Moravská filharmonie
http://bit.ly/2OfmLyJ

19:00 Žamboši (křest CD: Louvre), Kratochvíle
http://bit.ly/2OeSBvz

19:00 Ghibli známé neznámé (repete), Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2OdoK6N

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

19:00 Rodinná slavnost - derniéra, Moravské divadlo
http://bit.ly/2OhdfuX

19:00 Svět na cucky: Mýty izraelsko-palestinského konfliktu, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2SC7Orr

19:00 Wild(e) večer s Filipem aneb Jak je důležité míti kabaret, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

19:30 ESN UP: Language Exchange, Zkouška
http://bit.ly/2OjijiE

1 month ago

UPdate

Už klasická zrcadlová 📸

Moc mě těší, že si čím dál tím více lidí všímá kaluží. Strkají do nich své mobily a objevují podobné skryté poklady.
Poznáte co je realita a co jen její odraz?
...

Už klasická zrcadlová 📸

Moc mě těší, že si čím dál tím více lidí všímá kaluží. Strkají do nich své mobily a objevují podobné skryté poklady. 
Poznáte co je realita a co jen její odraz?

 

Comment on Facebook

Řekla bych že je originál fotka otočena vzhůru nohama.. Odrazem se totiž ztrácí intenzita světla a na tomto obrázku je vrchní obraz tmavší

Křížkovského focená z Austrálie??? 😉

+ View previous comments

1 month ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 12 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 18.3 - 19.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 18. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
bit.ly/2OhT6VP

10:30 Uklizeno doma i v sobě, RC Heřmánek
bit.ly/2N31wme

14:00 Trestní odpovědnost právnických osob, BEA Campus
bit.ly/2Oe2n16

16:00 Famfrpál: 6. jarní famfrpálový trénink, Bezručovy sady
bit.ly/2ObyP43

16:00 Beseda o domácím a komunitním vzdělávání, V lese
bit.ly/2Oe2sBW

17:00 Přednáška: Dva roky Donalda Trumpa - politolog Petr Sokol hostem, U Dvou Strašidel
bit.ly/2OcC7nx

17:00 Přednáška: "Dítě v digitálním světě", Waldorfská základní a Mateřská škola
bit.ly/2Ock94O

17:30 Japanese Home, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2ObgSCs

17:30 Veřejná debata: Inspirujme (se) Evropou, Umělecké centrum UP
bit.ly/2OcCwGz

★18:00 Slavnostní zahájení Jeden svět Olomouc - Anoteho archa, Kino Metropol
bit.ly/2Ob1c2i

18:00 Přednáška: Martin Šmída - Od bio-odpadu k živé půdě, Picolo
bit.ly/2O7DPGK

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2OcCZsj

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
bit.ly/2OcDd2D

★19:00 Debata: Bez obav? – Nebezpečí z Blízkého východu, Penzion Tõde
bit.ly/2O9l6us

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2O9W52h

21:00 Párty
bit.ly/2Ocmixo - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 19. březen 2019

16:00 Kvíz! , Knihovna města Olomouce
bit.ly/2O9mpJW

16:30 Večer deskových her, Právnická fakulta UP
bit.ly/2ObhGY0

16:30 Komentovaná prohlídka: Josef František Wickart – Apoteóza sv. Jana Sarkandera, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2O7Eece

17:00 Workshop go, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2O9WQIN

17:00 Autorské čtení: Jaroslav Irovský, Vědecká knihovna v Olomouci
bit.ly/2O9mqgY

★17:30 Film: „Peklo na zemi“ – čínská propaganda o Tibetu, Skautský institut
bit.ly/2ObzPoP

18:00 Absolventský koncert - Zuzana Jeřábková, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2OcIjvH

18:00 Přednáška: Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
bit.ly/2OcHOlj

18:00 Druhá šance², UPoint
bit.ly/2NWa7Ew

18:00 Charitativní sborový koncert, Husův sbor v Olomouci
bit.ly/2UMdAYq

★18:30 Cestovatelské úterky: Mexiko - Chichén Itzá je jen začátek, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2Oe4Bxu

★18:30 Filmy: Nanga Parbat - Šmíd - Karel Marx, Flashwall
bit.ly/2Ob2vhI

18:30 Kurz kalistenika - začátečníci, Fit-ko
bit.ly/2O7LkgQ

18:30 Pozvání na skleničku – Osobnosti Olomouckého kraje, Muzeum umění
bit.ly/2O9m8GQ

★19:00 Filmart: Tři billboardy kousek za Ebbingem, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2OcjjF1

19:00 Přednáška: Honza Silný – Island sám pěšky a stopem, Pevnost poznání
bit.ly/2O8jlhj

20:00 Filmový Kvíz, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2O9XFBf

20:00 Film: Purpurový déšť / Purple Rain, Bluesbar Garch
bit.ly/2Oc5Fl8

20:00 Filmový Kvíz, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:15 Pastiche Filmz: Duše v našich strojích + sociální experiment, Umělecké centrum UP
bit.ly/2O4XIOK

21:00 Circus Brothers - koncert pro Jeden svět , Jazz Tibet Club
bit.ly/2O7FbRQ

21:00 Párty
bit.ly/2OcEFlB - 15 Minut
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 12 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 18.3 - 19.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 18. březen 2019

★Jeden svět Olomouc★
http://bit.ly/2OhT6VP

10:30 Uklizeno doma i v sobě, RC Heřmánek
http://bit.ly/2N31wme

14:00 Trestní odpovědnost právnických osob, BEA Campus
http://bit.ly/2Oe2n16

16:00 Famfrpál: 6. jarní famfrpálový trénink, Bezručovy sady
http://bit.ly/2ObyP43

16:00 Beseda o domácím a komunitním vzdělávání, V lese
http://bit.ly/2Oe2sBW

17:00 Přednáška: Dva roky Donalda Trumpa - politolog Petr Sokol hostem, U Dvou Strašidel
http://bit.ly/2OcC7nx

17:00 Přednáška: Dítě v digitálním světě, Waldorfská základní a Mateřská škola
http://bit.ly/2Ock94O

17:30 Japanese Home, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2ObgSCs

17:30 Veřejná debata: Inspirujme (se) Evropou, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2OcCwGz

★18:00 Slavnostní zahájení Jeden svět Olomouc - Anoteho archa, Kino Metropol
http://bit.ly/2Ob1c2i

18:00 Přednáška: Martin Šmída - Od bio-odpadu k živé půdě, Picolo
http://bit.ly/2O7DPGK

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2OcCZsj

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
http://bit.ly/2OcDd2D

★19:00 Debata: Bez obav? – Nebezpečí z Blízkého východu, Penzion Tõde
http://bit.ly/2O9l6us

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2O9W52h

21:00 Párty
http://bit.ly/2Ocmixo - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 19. březen 2019

16:00 Kvíz! , Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2O9mpJW

16:30 Večer deskových her, Právnická fakulta UP
http://bit.ly/2ObhGY0

16:30 Komentovaná prohlídka: Josef František Wickart – Apoteóza sv. Jana Sarkandera, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2O7Eece

17:00 Workshop go, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2O9WQIN

17:00 Autorské čtení: Jaroslav Irovský, Vědecká knihovna v Olomouci
http://bit.ly/2O9mqgY

★17:30 Film: „Peklo na zemi“ – čínská propaganda o Tibetu, Skautský institut
http://bit.ly/2ObzPoP

18:00 Absolventský koncert - Zuzana Jeřábková, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2OcIjvH

18:00 Přednáška: Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
http://bit.ly/2OcHOlj

18:00 Druhá šance², UPoint
http://bit.ly/2NWa7Ew

18:00 Charitativní sborový koncert, Husův sbor v Olomouci
http://bit.ly/2UMdAYq

★18:30 Cestovatelské úterky: Mexiko - Chichén Itzá je jen začátek, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2Oe4Bxu

★18:30 Filmy: Nanga Parbat - Šmíd - Karel Marx, Flashwall
http://bit.ly/2Ob2vhI

18:30 Kurz kalistenika - začátečníci, Fit-ko
http://bit.ly/2O7LkgQ

18:30 Pozvání na skleničku – Osobnosti Olomouckého kraje, Muzeum umění
http://bit.ly/2O9m8GQ

★19:00 Filmart: Tři billboardy kousek za Ebbingem, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2OcjjF1

19:00 Přednáška: Honza Silný – Island sám pěšky a stopem, Pevnost poznání
http://bit.ly/2O8jlhj

20:00 Filmový Kvíz, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2O9XFBf

20:00 Film: Purpurový déšť / Purple Rain, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2Oc5Fl8

20:00 Filmový Kvíz, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:15 Pastiche Filmz: Duše v našich strojích + sociální experiment, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2O4XIOK

21:00 Circus Brothers - koncert pro Jeden svět , Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2O7FbRQ

21:00 Párty
http://bit.ly/2OcEFlB - 15 Minut

1 month ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 11 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 15.3. - 17.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 15. březen 2019

16:30 Do přírody ve městě: Procházka z Bělidel do Bystrovan, Bělidla
bit.ly/2O56dJD

17:00 Benefiční beseda o taoistickém Tai Chi, Kratochvíle
bit.ly/2O7AYxM

17:30 Olomoucká kavárna#7: Tomáš Petráček, Divadlo na cucky
bit.ly/2SC7Orr

20:00 Film: Roma, Kino Metropol
bit.ly/2O58EvF

20:00 Koncert: Skinny Barber x Stein27 x Naume (SCB) , 15 Minut
bit.ly/2O6vaEC

20:00 Koncert: Don Airey (Deep Purple) & Friends, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2H2DmWA

20:00 Koncert: Venika Hartlyn, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2EZoYLR

20:00 Koncert: Škwor, S-klub
bit.ly/2O56cFz

21:00 Párty
bit.ly/2O85S91 - Retro Klub Tržnice
bit.ly/2O4MVEg - Varna
bit.ly/2Od63Ad - BPM bar
bit.ly/2O58PqP - Belmondo
bit.ly/2O6yFL2 - Dream club
bit.ly/2O6yD5S - Bocca

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 16. březen 2019

09:00 Dny mozku, Pevnost poznání
bit.ly/2O0gpmH

09:15 Kombinovaná prohlídka "Vzhůru i dolů", Václavské náměstí
bit.ly/2O4QN8e

09:30 FlerJarmark v Olomouci, Dům U Parku
bit.ly/2V2M49i

10:00 Workshop: Smart body / Chytré tělo, Divadlo na cucky
bit.ly/2O6MeKx

15:00 Přednáška: Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou, Vlastivědné muzeum
bit.ly/2O7rmCS

19:00 Ples mediků , NH Collection Congress
bit.ly/2O4XtmW

19:00 Koncert: Marty Walker sólo, Side Street Bar
bit.ly/2O7qrSW

19:30 Hokej: HC Stars vs. HC Kohóti, Zimní stadion
bit.ly/2O86pb1

20:00 Film: Zelená kniha , Kino Metropol
bit.ly/2Od6EBX

20:00 Koncert: Jiří Schelinger revival, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2O5tsDv

20:00 Nabaljam , Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

21:00 Koncert: Freddie Mercury revival, Retro Klub Tržnice
bit.ly/2O59pVx

21:00 Párty
bit.ly/2O39rgE - BPM bar
bit.ly/2O59Xuz - Varna
bit.ly/2O5ZXRX - Belmondo
bit.ly/2O5u2kF - Meex
bit.ly/2O86ZWf - Dream club

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 17. březen 2019

13:00 Olomoucké legendy, pověsti a domovní znamení, Caesarova kašna
bit.ly/2V8BTjC

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
bit.ly/2O88io7

19:00 Velké lásky v malém hotelu, Reduta
bit.ly/2O6zpQk
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 11 (Lichý) |  Pátek - Sobota - Neděle | 15.3. - 17.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 15. březen 2019

16:30 Do přírody ve městě: Procházka z Bělidel do Bystrovan, Bělidla
http://bit.ly/2O56dJD

17:00 Benefiční beseda o taoistickém Tai Chi, Kratochvíle
http://bit.ly/2O7AYxM

17:30 Olomoucká kavárna#7: Tomáš Petráček, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2SC7Orr

20:00 Film: Roma, Kino Metropol
http://bit.ly/2O58EvF

20:00 Koncert: Skinny Barber x Stein27 x Naume (SCB) , 15 Minut 
http://bit.ly/2O6vaEC

20:00 Koncert: Don Airey (Deep Purple) & Friends, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2H2DmWA

20:00 Koncert: Venika Hartlyn, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2EZoYLR

20:00 Koncert: Škwor, S-klub
http://bit.ly/2O56cFz

21:00 Párty
http://bit.ly/2O85S91 - Retro Klub Tržnice
http://bit.ly/2O4MVEg - Varna
http://bit.ly/2Od63Ad - BPM bar
http://bit.ly/2O58PqP - Belmondo 
http://bit.ly/2O6yFL2 - Dream club
http://bit.ly/2O6yD5S - Bocca

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 16. březen 2019

09:00 Dny mozku, Pevnost poznání 
http://bit.ly/2O0gpmH

09:15 Kombinovaná prohlídka Vzhůru i dolů, Václavské náměstí
http://bit.ly/2O4QN8e

09:30 FlerJarmark v Olomouci, Dům U Parku
http://bit.ly/2V2M49i

10:00 Workshop: Smart body / Chytré tělo, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2O6MeKx

15:00 Přednáška: Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou, Vlastivědné muzeum
http://bit.ly/2O7rmCS

19:00 Ples mediků , NH Collection Congress
http://bit.ly/2O4XtmW

19:00 Koncert: Marty Walker sólo, Side Street Bar
http://bit.ly/2O7qrSW

19:30 Hokej: HC Stars vs. HC Kohóti, Zimní stadion
http://bit.ly/2O86pb1

20:00 Film: Zelená kniha , Kino Metropol
http://bit.ly/2Od6EBX

20:00 Koncert: Jiří Schelinger revival, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2O5tsDv

20:00 Nabaljam , Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

21:00 Koncert: Freddie Mercury revival, Retro Klub Tržnice
http://bit.ly/2O59pVx

21:00 Párty
http://bit.ly/2O39rgE - BPM bar
http://bit.ly/2O59Xuz - Varna
http://bit.ly/2O5ZXRX - Belmondo
http://bit.ly/2O5u2kF - Meex
http://bit.ly/2O86ZWf - Dream club

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 17. březen 2019

13:00 Olomoucké legendy, pověsti a domovní znamení, Caesarova kašna
http://bit.ly/2V8BTjC

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2O88io7

19:00 Velké lásky v malém hotelu, Reduta
http://bit.ly/2O6zpQk

1 month ago

UPdate

Ze zákulisí stavby nové zvoničky. ...

Ze zákulisí stavby nové zvoničky.

1 month ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 11 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 13.3. - 14.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 13. březen 2019

09:00 Marketing na Instagramu, Vault 42
bit.ly/2UMbHuO

15:00 Zapoj mozek!, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2O08mGw

16:00 Benefiční bazárek Amelie, Centrum Amelie
bit.ly/2NYtlcG

17:00 Přednáška: Jiří Blažek: Dvě Tóry, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2NZPEPg

17:00 TRX jóga - ukázková lekce za 50 Kč, Fit-ko
bit.ly/2O31isx

17:00 Přednáška: Pohnuté osudy středověkých zenových mnichů, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2O84tzz

17:00 Cestovatelské povídání: Záchranář na cestách, Pevnost poznání
bit.ly/2O84fsd

17:00 Přednáška: Archeologický výzkum v Izraeli, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2NYHTJz

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2NZPOpO

17:00 Sport: Jogatherapy, Liberty
bit.ly/2O2S6EH

17:30 Sport: KGIrun #13 + KGIrun PIVKO, Geoinformatika UP
bit.ly/2F8wS5s

18:00 Hrajeme Bang! a Carcassonne, Bulzajz
bit.ly/2O1egY7

18:00 Rozvojový večer: Hudební vzdělávání nevidomých dětí v Kosovu, Divadlo hudby
bit.ly/2NZPTtM

18:00 Běh: Jogito "4x8min úseky", Atletika Olomouc
bit.ly/2O1cWV9

18:00 Film: Švédská teorie lásky, Skautský institut
bit.ly/2NZNuiI

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
bit.ly/2NYX2KT

18:30 National Presentation: Romania vs. states of former Yugoslavia, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2O2u0tA

19:00 Koncert: The Shookies: Křest desky Sooner or Later, Jazz Tibet Club
bit.ly/2O0A1qV

19:00 Bosezení, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2O1ULOR

19:00 Parabible – autorské čtení a diskuse, Kratochvíle
bit.ly/2O4xFHG

19:00 Hospodský kvíz , Bristol
bit.ly/2F8ECEv

19:00 Workshop čepování piva se sládkem pivovaru Bernard, Bernard Bar
bit.ly/2F8HlxC

19:00 Koncert: Tom Oakland a Martin Binder, Bluesbar Garch
bit.ly/2F8EswT

19:00 Work and Travel USA informační přednáška , Filosofická fakulta UP
bit.ly/2O0d9rr

19:00 Divadlo: MATE, Divadlo na cucky
bit.ly/2F67A88

19:30 Pastiche Filmz: Shrek Retold, Konvikt
bit.ly/2O2Ps1U

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2NYW69l

19:30 Hospodský kvíz , U Magora
bit.ly/2O2TSFR

20:00 Koncert: Dead End Friends, Red Torch, Ponorka
bit.ly/2O86zzr

20:00 Koncert na rádiu ČR Olomouc, Český Rozhlas Olomouc
bit.ly/2F7MuX0

20:00 Repríza inscenace Xgona, Divadlo K3
bit.ly/2UTQgIj

20:30 Hokej: HC Kohóti vs. HC STARS, Zimní stadion
bit.ly/2O1QMSk

21:00 Párty
bit.ly/2O1wAAe - Konvikt
bit.ly/2O50Udm - Varna
bit.ly/2O0Aolj - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 14. březen 2019

08:30 Přímý přenos Brain&Breakfast, Vault 42
bit.ly/2VBCQkQ

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2O372Td

09:00 Placená reklama na FB a IG, Vault 42
bit.ly/2ULo9LG

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Film: Bohemian Rhapsody , Kino Metropol
bit.ly/2O1RoaA

17:00 Deprese z pohledu pacientky, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2O1S2F2

18:00 Duševní zdravověda, Skautský institut
bit.ly/2O09KsI

18:00 Vernisáž: Darina Alster: Radical Love + koncert Jadran, Vitrína Deniska
bit.ly/2NYWXH5

19:00 Po škole uvádí: Vystřízlivění, 1. reprízu inscenace, Umělecké centrum UP
bit.ly/2O0fgLT

19:00 Divadlo kjógen: Noc pod skálou, Divadlo hudby
bit.ly/2O1ZHU3

19:00 Koncert: 3+ Lights off, Ponorka
bit.ly/2O529cw

19:00 Ungelt: Deštivé dny , Divadlo na Šantovce
bit.ly/2NYgHuc

19:00 M4: Mimořádný klavírní koncert, Moravská filharmonie
bit.ly/2O2uZdg

19:00 Koncert Moravské filharmonie , Reduta
bit.ly/2PtN0AG

19:00 Láskabaret aneb Tohle neměl nikdo číst, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

19:00 Divadlo: Jsem do tebe, Divadlo na cucky
bit.ly/2O0Ub3P

19:30 Koncert:Hm & Přetlak věku, Jazz Tibet Club
bit.ly/2F6SWxe

19:30 Pastiche Filmz: Babe, Konvikt
bit.ly/2O09UQQ

20:00 Koncert: Rolling Stones revival, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2NZRy2k

21:00 Párty
bit.ly/2O1RUp2 - Varna
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 11 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 13.3. - 14.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 13. březen 2019

09:00 Marketing na Instagramu, Vault 42
http://bit.ly/2UMbHuO

15:00 Zapoj mozek!, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2O08mGw

16:00 Benefiční bazárek Amelie, Centrum Amelie
http://bit.ly/2NYtlcG

17:00 Přednáška: Jiří Blažek: Dvě Tóry, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2NZPEPg

17:00 TRX jóga - ukázková lekce za 50 Kč, Fit-ko
http://bit.ly/2O31isx

17:00 Přednáška: Pohnuté osudy středověkých zenových mnichů, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2O84tzz

17:00 Cestovatelské povídání: Záchranář na cestách, Pevnost poznání
http://bit.ly/2O84fsd

17:00 Přednáška: Archeologický výzkum v Izraeli, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2NYHTJz

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2NZPOpO

17:00 Sport: Jogatherapy, Liberty
http://bit.ly/2O2S6EH

17:30 Sport: KGIrun #13 + KGIrun PIVKO, Geoinformatika UP
http://bit.ly/2F8wS5s

18:00 Hrajeme Bang! a Carcassonne, Bulzajz
http://bit.ly/2O1egY7

18:00 Rozvojový večer: Hudební vzdělávání nevidomých dětí v Kosovu, Divadlo hudby
http://bit.ly/2NZPTtM

18:00 Běh: Jogito 4x8min úseky, Atletika Olomouc
http://bit.ly/2O1cWV9

18:00 Film: Švédská teorie lásky, Skautský institut
http://bit.ly/2NZNuiI

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
http://bit.ly/2NYX2KT

18:30 National Presentation: Romania vs. states of former Yugoslavia, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2O2u0tA

19:00 Koncert: The Shookies: Křest desky Sooner or Later, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2O0A1qV

19:00 Bosezení, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2O1ULOR

19:00 Parabible – autorské čtení a diskuse, Kratochvíle
http://bit.ly/2O4xFHG

19:00 Hospodský kvíz , Bristol
http://bit.ly/2F8ECEv

19:00 Workshop čepování piva se sládkem pivovaru Bernard, Bernard Bar
http://bit.ly/2F8HlxC

19:00 Koncert: Tom Oakland a Martin Binder, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2F8EswT

19:00 Work and Travel USA informační přednáška , Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2O0d9rr

19:00 Divadlo: MATE, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2F67A88

19:30 Pastiche Filmz: Shrek Retold, Konvikt
http://bit.ly/2O2Ps1U

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2NYW69l

19:30 Hospodský kvíz , U Magora
http://bit.ly/2O2TSFR

20:00 Koncert: Dead End Friends, Red Torch, Ponorka
http://bit.ly/2O86zzr

20:00 Koncert na rádiu ČR Olomouc, Český Rozhlas Olomouc
http://bit.ly/2F7MuX0

20:00 Repríza inscenace Xgona, Divadlo K3
http://bit.ly/2UTQgIj

20:30 Hokej: HC Kohóti vs. HC STARS, Zimní stadion
http://bit.ly/2O1QMSk

21:00 Párty
http://bit.ly/2O1wAAe - Konvikt
http://bit.ly/2O50Udm - Varna
http://bit.ly/2O0Aolj - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 14. březen 2019

08:30 Přímý přenos Brain&Breakfast, Vault 42
http://bit.ly/2VBCQkQ

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2O372Td

09:00 Placená reklama na FB a IG, Vault 42
http://bit.ly/2ULo9LG

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Film: Bohemian Rhapsody , Kino Metropol
http://bit.ly/2O1RoaA

17:00 Deprese z pohledu pacientky, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2O1S2F2

18:00 Duševní zdravověda, Skautský institut
http://bit.ly/2O09KsI

18:00 Vernisáž: Darina Alster: Radical Love + koncert Jadran, Vitrína Deniska
http://bit.ly/2NYWXH5

19:00 Po škole uvádí: Vystřízlivění, 1. reprízu inscenace, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2O0fgLT

19:00 Divadlo kjógen: Noc pod skálou, Divadlo hudby
http://bit.ly/2O1ZHU3

19:00 Koncert: 3+ Lights off, Ponorka
http://bit.ly/2O529cw

19:00 Ungelt: Deštivé dny , Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2NYgHuc

19:00 M4: Mimořádný klavírní koncert, Moravská filharmonie
http://bit.ly/2O2uZdg

19:00 Koncert Moravské filharmonie , Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

19:00 Láskabaret aneb Tohle neměl nikdo číst, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

19:00 Divadlo: Jsem do tebe, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2O0Ub3P

19:30 Koncert:Hm & Přetlak věku, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2F6SWxe

19:30 Pastiche Filmz: Babe, Konvikt
http://bit.ly/2O09UQQ

20:00 Koncert: Rolling Stones revival, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2NZRy2k

21:00 Párty
http://bit.ly/2O1RUp2 - Varna

1 month ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 11 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 11.3. - 12.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 11. březen 2019

14:00 Film: Bohemian Rhapsody, Kino Metropol
bit.ly/2O3kqad

15:00 AIESEC: Dobrovolnické stáže , Coffee Library
bit.ly/2NXA9XY

16:00 Famfrpál: 5. jarní trénink , Bezručovy sady
bit.ly/2NWF5fU

17:00 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
bit.ly/2NVcvLY

17:00 Japonská klub: Takarazuka, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2NXAoSS

18:00 Fotbal: SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec, Andrův stadion
bit.ly/2NY8p5Q

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2NXlwE5

19:00 K4: Houslový recitál Pavla Šporcla, Moravská filharmonie
bit.ly/2NTuodS

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
bit.ly/2NY8wyi

19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
bit.ly/2NVqnpq

19:00 Swingová tančírna vol.15, Nepali Restaurant
bit.ly/2NXsqcD

19:00 Divadlo: Opletal, Divadlo na cucky
bit.ly/2SC7Orr

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2NVDPth

20:00 Artklub: Cesta vede do Tibetu, Kino Metropol
bit.ly/2NXCrGy

20:00 Premiéra inscenace Xgona, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2UN7wio

21:00 Párty
bit.ly/2NWGnYi - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 12. březen 2019

09:45 Seminář o vyhledávání v elektronických zdrojích, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2NVSOUh

13:15 Café Evropa: Jak (ne)učit o EU?, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2NU6Sh7

16:00 Vycházka: Okolo Olomouce #3, Nám. Hrdinů, MHD stanoviště G
bit.ly/2NXVSz5

16:30 Večer deskových her, Právnická fakulta UP
bit.ly/2NV7y5O

17:00 Knihy na cucky: Les v knihách, knihy v lese, Divadlo na cucky
bit.ly/2NZQv2E

17:00 EUV oči a naše Slunce, Vědecká knihovna
bit.ly/2NV8A1G

18:00 Předprojekce Jeden svět Olomouc - Lepším člověkem, Druhý domov
bit.ly/2NXnBzT

18:00 Film: Return of The River, Kratochvíle
bit.ly/2NTveHy

18:00 Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
bit.ly/2NXbSRO

18:00 Science Café: Sucho a povodně - boj s větrnými mlýny?, Coffee Library
bit.ly/2NVdvjc

18:45 ISHA Filmový a diskuzní klub // Ztratili jsme Stalina, Cyrilometodějská teologická fakulta UP
bit.ly/2NVlEnC

19:00 Oživlé texty#5, Divadlo na cucky
bit.ly/2F2cWRV

19:00 Prix Bohemia Radio: Doprovodný program festivalu, Olomouc
bit.ly/2NV8iYE

19:00 Po škole uvádí: Premiéra inscenace Vystřízlivění, Umělecké centrum UP
bit.ly/2NWoFUN

20:00 Film: New York, New York, Bluesbar Garch
bit.ly/2NVVaCB

20:00 AFOKINO: Budiž světlo, Kino Metropol
bit.ly/2NXtQDZ

20:00 Promítání filmů Mlíkař, Dernier Cri, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:10 Dance Pill: Bubnování & Tanec, Centrum Vitality
bit.ly/2NVVj97

21:00 Pulp Fiction Party, 15 Minut
bit.ly/2NXpYTj
...

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 11 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 11.3. - 12.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 11. březen 2019

14:00 Film: Bohemian Rhapsody, Kino Metropol
http://bit.ly/2O3kqad

15:00 AIESEC: Dobrovolnické stáže , Coffee Library
http://bit.ly/2NXA9XY

16:00 Famfrpál: 5. jarní trénink , Bezručovy sady
http://bit.ly/2NWF5fU

17:00 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
http://bit.ly/2NVcvLY

17:00 Japonská klub: Takarazuka, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2NXAoSS

18:00 Fotbal: SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec, Andrův stadion
http://bit.ly/2NY8p5Q

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2NXlwE5

19:00 K4: Houslový recitál Pavla Šporcla, Moravská filharmonie
http://bit.ly/2NTuodS

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
http://bit.ly/2NY8wyi

19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
http://bit.ly/2NVqnpq

19:00 Swingová tančírna vol.15, Nepali Restaurant
http://bit.ly/2NXsqcD

19:00 Divadlo: Opletal, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2SC7Orr

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2NVDPth

20:00 Artklub: Cesta vede do Tibetu, Kino Metropol 
http://bit.ly/2NXCrGy

20:00 Premiéra inscenace Xgona, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2UN7wio

21:00 Párty 
http://bit.ly/2NWGnYi - 15 Minut 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 12. březen 2019

09:45 Seminář o vyhledávání v elektronických zdrojích, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2NVSOUh

13:15 Café Evropa: Jak (ne)učit o EU?, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2NU6Sh7

16:00 Vycházka: Okolo Olomouce #3, Nám. Hrdinů, MHD stanoviště G
http://bit.ly/2NXVSz5

16:30 Večer deskových her, Právnická fakulta UP
http://bit.ly/2NV7y5O

17:00 Knihy na cucky: Les v knihách, knihy v lese, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2NZQv2E

17:00 EUV oči a naše Slunce, Vědecká knihovna
http://bit.ly/2NV8A1G

18:00 Předprojekce Jeden svět Olomouc - Lepším člověkem, Druhý domov
http://bit.ly/2NXnBzT

18:00 Film: Return of The River, Kratochvíle
http://bit.ly/2NTveHy

18:00 Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
http://bit.ly/2NXbSRO

18:00 Science Café: Sucho a povodně - boj s větrnými mlýny?, Coffee Library
http://bit.ly/2NVdvjc

18:45 ISHA Filmový a diskuzní klub // Ztratili jsme Stalina, Cyrilometodějská teologická fakulta UP
http://bit.ly/2NVlEnC

19:00 Oživlé texty#5, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2F2cWRV

19:00 Prix Bohemia Radio: Doprovodný program festivalu, Olomouc
http://bit.ly/2NV8iYE

19:00 Po škole uvádí: Premiéra inscenace Vystřízlivění, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2NWoFUN

20:00 Film: New York, New York, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2NVVaCB

20:00 AFOKINO: Budiž světlo, Kino Metropol
http://bit.ly/2NXtQDZ

20:00 Promítání filmů Mlíkař, Dernier Cri, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:10 Dance Pill: Bubnování & Tanec, Centrum Vitality
http://bit.ly/2NVVj97

21:00 Pulp Fiction Party, 15 Minut 
http://bit.ly/2NXpYTj

1 month ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 10 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 8.3. - 10.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 8. březen 2019

09:00 For Model, Výstaviště Flora
bit.ly/2VKTZIC

14:00 Jiří Padevět na katedře historie UP, Katedra historie FF UP
bit.ly/2VK1Kik

18:30 Lea Vítková zve na… Kytičku operetních melodií, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2VJLQo0

19:00 Pavel Tůma: Tibetské mísy, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2VIltib

20:00 The Plastic People of the Universe - 50 let (1968-2018), Bounty Rock Cafe
bit.ly/2VDyKsq

20:00 Impro: Muži ženám - Olivová řežba k MDŽ, Divadlo hudby
bit.ly/2VGKUkc

21:00 Párty
bit.ly/2VMt1AK - 15 Minut
bit.ly/2EWy7oh - Varna
bit.ly/2EWyYoZ - Bocca
bit.ly/2VK2yDS - Belmondo
bit.ly/2UZgZTR - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 9. březen 2019

08:30 Běh Michalským Výpadem , Běhy Michalským výpadem
bit.ly/2VIYd3x

09:30 Šermířská burza , Slovanský dům
bit.ly/2VLjY2N

12:00 Chaoscompany: Staniž Se Cokoliv, Lomená galerie
bit.ly/2EVdkl3

16:30 Florbal: FBS Olomouc - FBŠ Slavia Plzeň, Čajka Aréna
bit.ly/2VMj1r3

18:00 Volejbal: MEVZA Cup Finále, Sportovní hala UP
bit.ly/2VJLcH4

20:00 Alband - Jaroslav Albert Kronek (ex. KERN), Bounty Rock Café
bit.ly/2EwsPzs

21:00 Párty
bit.ly/2VJ5W1F - BPM bar
bit.ly/2EVQzgK - 15 Minut
bit.ly/2VPGw2B - Dream club
bit.ly/2VLwkbk - Belmondo
bit.ly/2VJ56lq - Bocca

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 10. březen 2019

14:00 Vlnobytí , Divadlo na cucky
bit.ly/2VLsOO8

14:00 Řidičem tramvaje: interaktivní prohlídka tramvaje č. 138, ul. Legionářská
bit.ly/2VJNDte

15:00 Tridentská mše svatá v Olomouci, Žerotínovo náměstí
bit.ly/2VJLOwm

18:00 Festival ProTibet 2019 #NEokupaci, Olomouc
bit.ly/2VIg2jp

18:00 Basket: Třetí domácí zápas nadstavbové části, Gymnázium Čajkovského
bit.ly/2VIZYOb
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 10 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 8.3. - 10.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 8. březen 2019

09:00 For Model, Výstaviště Flora 
http://bit.ly/2VKTZIC

14:00 Jiří Padevět na katedře historie UP, Katedra historie FF UP
http://bit.ly/2VK1Kik

18:30 Lea Vítková zve na… Kytičku operetních melodií, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2VJLQo0

19:00 Pavel Tůma: Tibetské mísy, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2VIltib

20:00 The Plastic People of the Universe - 50 let (1968-2018), Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2VDyKsq

20:00 Impro: Muži ženám - Olivová řežba k MDŽ, Divadlo hudby 
http://bit.ly/2VGKUkc

21:00 Párty
http://bit.ly/2VMt1AK - 15 Minut
http://bit.ly/2EWy7oh - Varna
http://bit.ly/2EWyYoZ - Bocca
http://bit.ly/2VK2yDS - Belmondo
http://bit.ly/2UZgZTR - Meex 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 9. březen 2019

08:30 Běh Michalským Výpadem , Běhy Michalským výpadem
http://bit.ly/2VIYd3x

09:30 Šermířská burza , Slovanský dům
http://bit.ly/2VLjY2N

12:00 Chaoscompany: Staniž Se Cokoliv, Lomená galerie
http://bit.ly/2EVdkl3

16:30 Florbal: FBS Olomouc - FBŠ Slavia Plzeň, Čajka Aréna
http://bit.ly/2VMj1r3

18:00 Volejbal: MEVZA Cup Finále, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2VJLcH4

20:00 Alband - Jaroslav Albert Kronek (ex. KERN), Bounty Rock Café
http://bit.ly/2EwsPzs

21:00 Párty
http://bit.ly/2VJ5W1F - BPM bar
http://bit.ly/2EVQzgK - 15 Minut
http://bit.ly/2VPGw2B -  Dream club
http://bit.ly/2VLwkbk - Belmondo
http://bit.ly/2VJ56lq - Bocca

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 10. březen 2019

14:00 Vlnobytí , Divadlo na cucky
http://bit.ly/2VLsOO8

14:00 Řidičem tramvaje: interaktivní prohlídka tramvaje č. 138, ul. Legionářská
http://bit.ly/2VJNDte

15:00 Tridentská mše svatá v Olomouci, Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2VJLOwm

18:00 Festival ProTibet 2019 #NEokupaci, Olomouc
http://bit.ly/2VIg2jp

18:00 Basket: Třetí domácí zápas nadstavbové části, Gymnázium Čajkovského
http://bit.ly/2VIZYOb

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 10 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 6.3. - 7.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 6. březen 2019

14:00 Lifehacks = Miniknihovna, Gymnázium Hejčín
bit.ly/2VF0n4h

15:30 Další pamětní deska! Josef Kšír (1892 –1978), ul. Třída Svobody 4
bit.ly/2VEr3Sy

16:00 Prezentace a nábor do přírodovědeckých studentských spolků UPOL, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2VGaeXM

16:00 FDF Bikeshop: Jarní vyjížďka, FDF Bike Shop
bit.ly/2ENVAI6

16:45 Host reactoru: Olmo Omerzu, Umělecké centrum UP
bit.ly/2VCSFaK

17:00 Anime: Ghibli známé neznámé, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2EN7sKC

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2VGB1mJ

17:00 Kurz kaligrafie, Vault 42
bit.ly/2t9ukxa

17:30 Psychologie sériových vrahů, Premiere Cinemas
bit.ly/2VBNI1Z

17:30 Moderní sportovní výživa: Mýty vs. Fakta, Fakulta tělesné kultury UP
bit.ly/2UPp2mj

18:00 Běh: Jogito: 800m úseky, Atletika Olomouc
bit.ly/2EPrO62

18:00 Kurz srovnávací filozofie a psychologie Východu a Západu, Nová Akropolis
bit.ly/2VFhJ12

18:00 Absolventský koncert - V. Hikl, V. Andrýsek, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2EM2pKc

18:00 AIESEC: Taiwan , Coffee Library
bit.ly/2VBYkxZ

18:00 Divadlo architektury / 01 Brownfields, Divadlo hudby
bit.ly/2VEtTXI

18:00 Představení studentů Dramaterapie, Divadlo na cucky
bit.ly/2EPrK6i

18:00 Vše o mužích, Divadlo v Metropolu
bit.ly/2EO4lC6

18:00 Hrajeme Bang! a Munchkina, Bulzajz
bit.ly/2VxqzOi

18:30 National Presentations: Hungary vs. Greece, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2VGbVEC

19:00 Simona Babčáková: One Human Show - Vztahy , Divadlo na Šantovce
bit.ly/2VFTP5v

19:00 Jam Session, Blue Tiger
bit.ly/2VBPdgD

19:00 Cestovatelský večer: Snadno do světa s Hanou Machalovou , Nezvalova Archa
bit.ly/2VJNyWD

19:00 Nostalgie v Galerii Anděl, Galerie Anděl
bit.ly/2RIMR1q

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
bit.ly/2VxsceS

19:30 Powerjóga, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2VxsT7Y

19:30 Filosofický spolek: Smrt, U Zlatého beránka
bit.ly/2VCCUk8

19:30 Pastiche Filmz: Prase, Konvikt
bit.ly/2VAlsNe

20:00 Večer s československými písněmi , Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2VpBucW

20:00 Párty
bit.ly/2VFejuX - Konvikt

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 7. březen 2019

09:00 Budoucnost práce aneb výzvy měnícího se pracovního trhu, Okresní hospodářská komora
bit.ly/2VFcK0m

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2VJbCZH

16:00 Mše sv. v dominikánském ritu na svátek sv. Tomáše Akvinského, Kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie
bit.ly/2Vxwrai

16:00 Život ve starověkých Athénách, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2VC9enp

16:30 Volejbal: VK UP Olomouc - VK Prostějov, Sportovní hala UP
bit.ly/2VFon7u

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2VFbbzn

17:00 Vernisáž: 4 olomoucké fotografické školy, Galerie města Olomouce
bit.ly/2Vxnpdg

17:00 Kurz kaligrafie – Copperplate (začátečníci), Vault 42
bit.ly/2tdSsie

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
bit.ly/2VDkM9L

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
bit.ly/2VCxYMf

19:00 Olomouc English Comedy: Radu Isac, Divadlo na cucky
bit.ly/2VDlSSV

19:00 Lukáš Jasenský - Alpské vrcholy na dosah, Kratochvíle
bit.ly/2VFplAE

19:00 Prague Cello Quartet , Reduta
bit.ly/2VECHNg

19:30 ESN UP: Language Exchange, Zkouška
bit.ly/2VBYuFt

19:30 Jiří Drtil accoustic, Rockstar Bar
bit.ly/2VDmEiN

20:00 Koncert: UDG - 20 let tour + Jakub Děkan & band, S-klub
bit.ly/2VEAL7s

20:00 TAK CO?, Jazz Tibet Club
bit.ly/2VCz2jd

20:00 Doogie White and White Noise, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2VG2JQt

20:00 Koncert: Femislam 2019, Divadlo hudby
bit.ly/2VqWnEz

20:00 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
bit.ly/2VDmZ53
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 10 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 6.3. - 7.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 6. březen 2019

14:00 Lifehacks = Miniknihovna, Gymnázium Hejčín
http://bit.ly/2VF0n4h

15:30 Další pamětní deska! Josef Kšír (1892 –1978), ul. Třída Svobody 4
http://bit.ly/2VEr3Sy

16:00 Prezentace a nábor do přírodovědeckých studentských spolků UPOL, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2VGaeXM

16:00 FDF Bikeshop: Jarní vyjížďka, FDF Bike Shop
http://bit.ly/2ENVAI6

16:45 Host reactoru: Olmo Omerzu, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2VCSFaK

17:00 Anime: Ghibli známé neznámé, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2EN7sKC

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2VGB1mJ

17:00 Kurz kaligrafie, Vault 42
http://bit.ly/2t9ukxa

17:30 Psychologie sériových vrahů, Premiere Cinemas
http://bit.ly/2VBNI1Z

17:30 Moderní sportovní výživa: Mýty vs. Fakta, Fakulta tělesné kultury UP
http://bit.ly/2UPp2mj

18:00 Běh: Jogito: 800m úseky, Atletika Olomouc
http://bit.ly/2EPrO62

18:00 Kurz srovnávací filozofie a psychologie Východu a Západu, Nová Akropolis
http://bit.ly/2VFhJ12

18:00 Absolventský koncert - V. Hikl, V. Andrýsek, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2EM2pKc

18:00 AIESEC: Taiwan , Coffee Library
http://bit.ly/2VBYkxZ

18:00 Divadlo architektury / 01 Brownfields, Divadlo hudby
http://bit.ly/2VEtTXI

18:00 Představení studentů Dramaterapie, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2EPrK6i

18:00 Vše o mužích, Divadlo v Metropolu
http://bit.ly/2EO4lC6

18:00 Hrajeme Bang! a Munchkina, Bulzajz
http://bit.ly/2VxqzOi

18:30 National Presentations: Hungary vs. Greece, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2VGbVEC

19:00 Simona Babčáková: One Human Show - Vztahy , Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2VFTP5v

19:00 Jam Session, Blue Tiger
http://bit.ly/2VBPdgD

19:00 Cestovatelský večer: Snadno do světa s Hanou Machalovou , Nezvalova Archa
http://bit.ly/2VJNyWD

19:00 Nostalgie v Galerii Anděl, Galerie Anděl
http://bit.ly/2RIMR1q

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
http://bit.ly/2VxsceS

19:30 Powerjóga, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2VxsT7Y

19:30 Filosofický spolek: Smrt, U Zlatého beránka
http://bit.ly/2VCCUk8

19:30 Pastiche Filmz: Prase, Konvikt
http://bit.ly/2VAlsNe

20:00 Večer s československými písněmi , Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2VpBucW

20:00 Párty 
http://bit.ly/2VFejuX - Konvikt

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 7. březen 2019

09:00 Budoucnost práce aneb výzvy měnícího se pracovního trhu, Okresní hospodářská komora
http://bit.ly/2VFcK0m

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2VJbCZH

16:00 Mše sv. v dominikánském ritu na svátek sv. Tomáše Akvinského, Kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie
http://bit.ly/2Vxwrai

16:00 Život ve starověkých Athénách, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2VC9enp

16:30 Volejbal: VK UP Olomouc - VK Prostějov, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2VFon7u

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2VFbbzn

17:00 Vernisáž: 4 olomoucké fotografické školy, Galerie města Olomouce
http://bit.ly/2Vxnpdg

17:00 Kurz kaligrafie – Copperplate (začátečníci), Vault 42
http://bit.ly/2tdSsie

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
http://bit.ly/2VDkM9L

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
http://bit.ly/2VCxYMf

19:00 Olomouc English Comedy: Radu Isac, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2VDlSSV

19:00 Lukáš Jasenský - Alpské vrcholy na dosah, Kratochvíle
http://bit.ly/2VFplAE

19:00 Prague Cello Quartet , Reduta
http://bit.ly/2VECHNg

19:30 ESN UP: Language Exchange, Zkouška
http://bit.ly/2VBYuFt

19:30 Jiří Drtil accoustic, Rockstar Bar
http://bit.ly/2VDmEiN

20:00 Koncert: UDG - 20 let tour + Jakub Děkan & band, S-klub
http://bit.ly/2VEAL7s

20:00 TAK CO?, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2VCz2jd

20:00 Doogie White and White Noise, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2VG2JQt

20:00 Koncert: Femislam 2019, Divadlo hudby 
http://bit.ly/2VqWnEz

20:00 Film: Zelená kniha, Kino Metropol
http://bit.ly/2VDmZ53

2 months ago

UPdate

Ranní idylka ☀ ...

Ranní idylka ☀

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 10 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 4.3. - 5.3.19

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 4. březen 2019

16:00 Famfrpál: 4. Jarní trénink, Bezručovy sady
bit.ly/2VAwUZj

17:00 Roma , Kino Metropol
bit.ly/2VwOpd1

17:00 Hokkaidó: Země sněhu, medvědů a melounů, Japonský klub
bit.ly/2EK6BKA

17:00 Festival ProTibet, Olomouc
bit.ly/2VxvgaL

17:30 Setkání u studny s Karlem Martínkem, ul. Wurmova
bit.ly/2VAxkil

18:00 Běžecký trenink, Tržnice
bit.ly/2VAdMuw

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2VBXnpt

18:30 David Jedlička: Žádné zprávy, Galerie XY
bit.ly/2Vfx1cs

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
bit.ly/2VwOFZx

19:00 Work and Travel USA informační přednáška, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2ELwnhL

19:00 Divadlo Verze: Šťastný vyvolený, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2Vvq6vT

19:00 Střídavá péče: improshow pro Spolu, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2VnhAz4

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2VwPYYr

20:00 Svědkové Putinovi , Kino Metropol
bit.ly/2VwPktZ

21:00 Párty
bit.ly/2Vs19BE - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 5. březen 2019

08:00 Problematika sanační konzervace - restaurování, Vlastivědné muzeum
bit.ly/2Vs4y3g

09:30 Možnost stáží a uplatnění studentů a absolventů v CERN, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2VB0ZIg

09:30 Workshop Světlo a výstavní prostor, Muzeum umění
bit.ly/2VvqLxn

13:15 Seminář o vyhledávání v elektronických zdrojích, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2EKYvRW

14:00 Možnost stáží a uplatnění studentů a absolventů v CERN, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2EJ52N4

15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
bit.ly/2EJP7hj

15:30 Podnikni to!, Kariérní centrum UP
bit.ly/2EJB7Eq

16:30 Skupinová výstava - PosunJiNam, Konvikt
bit.ly/2Vz5GCk

17:00 Sport: KGIrun , Geoinformatika UP
bit.ly/2VCUlkP

17:00 Křížová cesta z Orlice | Restaurování 2010–2018, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2Vy8RKo

17:00 kniHář, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2VxvheP

18:00 Přednáška: Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
bit.ly/2VsSFKy

18:00 Přednáška: Do zahraničí na zkušenou, Skautský institut
bit.ly/2VsRXgm

18:00 Divadlo: Představení studentů Dramaterapie, Divadlo na cucky
bit.ly/2EKcOpO

18:00 Divadlo: Vše o mužích, Divadlo v Metropolu
bit.ly/2VsWTBM

18:00 Přednáška: Etiopie Laškovně o záchodech – Zlata Hálová, Muzeum moderního umění
bit.ly/2Csiplt

18:30 Projekce filmu "Zlatý úsvit - jak to vidím já?" + debata, Picolo
bit.ly/2ELkmc8

18:30 Polemika nad úspěchem moderního japonského estetického výrazu, Japonský klub
bit.ly/2EKdgEw

18:45 Mauritánie: Neznámý kus pouště, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2VCVgSj

19:00 Autorské čtení: XXI. Tiché úterý - Ivan Petlan a Tiché lodi, Kratochvíle
bit.ly/2VsSTRU

19:00 Filmart: Tiché místo, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2EJ5g6C

19:00 Bohemistický Počet, U Puškaře
bit.ly/2VsXraO

19:00 Předprojekce Jeden svět Olomouc - Stát se tím, kým jsem byl, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2VpzwJA

20:00 Květinový ples katedry psychologie, Restaurace Fontána
bit.ly/2VyKmwB

20:00 Koncert: Houpací koně supp. Froples, Jazz Tibet Club
bit.ly/2VsSX46

20:00 Film: Perný den / A Hard Day's Night, Bluesbar Garch
bit.ly/2VyQTr8

20:00 Na víno s politology: Současné Maďarsko, Vinotéka Kaštánek
bit.ly/2Vxt2Ir

20:10 Dance Pill: Jin jóga & autentický tanec, Centrum Vitality
bit.ly/2VtTR00

21:00 Párty
bit.ly/2Vys9zh - 15 Minut
bit.ly/2UPIkry - Sklub
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 10 (Sudý) | Pondělí - Úterý  | 4.3. - 5.3.19

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 4. březen 2019

16:00 Famfrpál: 4. Jarní trénink, Bezručovy sady
http://bit.ly/2VAwUZj

17:00 Roma , Kino Metropol
http://bit.ly/2VwOpd1

17:00 Hokkaidó: Země sněhu, medvědů a melounů, Japonský klub 
http://bit.ly/2EK6BKA

17:00 Festival ProTibet, Olomouc
http://bit.ly/2VxvgaL

17:30 Setkání u studny s Karlem Martínkem, ul. Wurmova
http://bit.ly/2VAxkil

18:00 Běžecký trenink, Tržnice
http://bit.ly/2VAdMuw

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2VBXnpt

18:30 David Jedlička: Žádné zprávy, Galerie XY
http://bit.ly/2Vfx1cs

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
http://bit.ly/2VwOFZx

19:00 Work and Travel USA informační přednáška, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2ELwnhL

19:00 Divadlo Verze: Šťastný vyvolený, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2Vvq6vT

19:00 Střídavá péče: improshow pro Spolu, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2VnhAz4

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2VwPYYr

20:00 Svědkové Putinovi , Kino Metropol
http://bit.ly/2VwPktZ

21:00 Párty
http://bit.ly/2Vs19BE - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 5. březen 2019

08:00 Problematika sanační konzervace - restaurování, Vlastivědné muzeum
http://bit.ly/2Vs4y3g

09:30 Možnost stáží a uplatnění studentů a absolventů v CERN, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2VB0ZIg

09:30 Workshop Světlo a výstavní prostor, Muzeum umění
http://bit.ly/2VvqLxn

13:15 Seminář o vyhledávání v elektronických zdrojích, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2EKYvRW

14:00 Možnost stáží a uplatnění studentů a absolventů v CERN, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2EJ52N4

15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
http://bit.ly/2EJP7hj

15:30 Podnikni to!, Kariérní centrum UP
http://bit.ly/2EJB7Eq

16:30 Skupinová výstava - PosunJiNam, Konvikt
http://bit.ly/2Vz5GCk

17:00 Sport: KGIrun , Geoinformatika UP
http://bit.ly/2VCUlkP

17:00 Křížová cesta z Orlice | Restaurování 2010–2018, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2Vy8RKo

17:00 kniHář, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2VxvheP

18:00 Přednáška: Pochop CNS, Lékařská fakulta UP
http://bit.ly/2VsSFKy

18:00 Přednáška: Do zahraničí na zkušenou, Skautský institut
http://bit.ly/2VsRXgm

18:00 Divadlo: Představení studentů Dramaterapie, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2EKcOpO

18:00 Divadlo: Vše o mužích, Divadlo v Metropolu
http://bit.ly/2VsWTBM

18:00 Přednáška: Etiopie Laškovně o záchodech – Zlata Hálová, Muzeum moderního umění
http://bit.ly/2Csiplt

18:30 Projekce filmu Zlatý úsvit - jak to vidím já? + debata, Picolo
http://bit.ly/2ELkmc8

18:30 Polemika nad úspěchem moderního japonského estetického výrazu, Japonský klub 
http://bit.ly/2EKdgEw

18:45 Mauritánie: Neznámý kus pouště, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2VCVgSj

19:00 Autorské čtení: XXI. Tiché úterý - Ivan Petlan a Tiché lodi, Kratochvíle
http://bit.ly/2VsSTRU

19:00 Filmart: Tiché místo, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2EJ5g6C

19:00 Bohemistický Počet, U Puškaře
http://bit.ly/2VsXraO

19:00 Předprojekce Jeden svět Olomouc - Stát se tím, kým jsem byl, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2VpzwJA

20:00 Květinový ples katedry psychologie, Restaurace Fontána
http://bit.ly/2VyKmwB

20:00 Koncert: Houpací koně supp. Froples, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2VsSX46

20:00 Film: Perný den / A Hard Days Night, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2VyQTr8

20:00 Na víno s politology: Současné Maďarsko, Vinotéka Kaštánek
http://bit.ly/2Vxt2Ir

20:10 Dance Pill: Jin jóga & autentický tanec, Centrum Vitality
http://bit.ly/2VtTR00

21:00 Párty
http://bit.ly/2Vys9zh - 15 Minut
http://bit.ly/2UPIkry - Sklub

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 9 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 1.3. - 3.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 1. březen 2019

10:30 Vaulter's Brunch, Koželužská 31
bit.ly/2EphQYI

13:00 Japonské jaro Olomouc, Olomouc
bit.ly/2VwecSH

15:00 Workshop kimon, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2EE96xQ

15:30 Seminář s General Hydroponics na Téma Hydroponie, Zahradnictví U Zahradníčka
bit.ly/2Vw4nEh

16:00 Základy dřevořezby vol.3, Olomoucká dílna
bit.ly/2EH2kI1

17:00 Vernisáž výstavy fotografii: Eva Hobzová, Kavárna Divadelní klub
bit.ly/2VsEJQy

18:00 Hokej: HC Olomouc – BK Mladá Boleslav, Zimní stadion
bit.ly/2EH3djP

18:00 Aluna - promítání a Beseda s Monikou Michaelovou, Kratochvíle
bit.ly/2VtZsnb

18:00 Soví noc v Domu přírody, Centrum Sluňákov
bit.ly/2Csiplt

18:00 Vibrační lázeň v YoFyz, YoFyz - jóga a fyzioterapie
bit.ly/2EEJpNW

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
bit.ly/2VuzKiy

19:00 Setkání pohanů: V Olomoucké dobré společnosti, U Puškaře
bit.ly/2Vu0m33

19:00 Reprezentační ples Právnické fakulty UP, NH Collection Congress
bit.ly/2VrUlnp

19:00 Rekreflám , Výstaviště Flora
bit.ly/2Vw5HqJ

19:00 Monkey Business, S-klub
bit.ly/2Vt7c9d

19:10 SwingOlo se Swing Kong Dance Orchestra, Centrum pohybu
bit.ly/2Vw5Udv

21:00 Párty
bit.ly/2VlOsbm - Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2VmJ9IK - Dream club
bit.ly/2VrTza7 - Varna
bit.ly/2Vr0rED - BPM bar
bit.ly/2VrprvB - Bocca
bit.ly/2Vms95w - Belmondo
bit.ly/2VtDoJc - Meex club
bit.ly/2Vtmpa6 - Retro Klub Tržnice

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 2. březen 2019

09:00 Mineral-Expo Olomouc, SŠP Rooseveltova 79
bit.ly/2V6DTsN

09:30 Kterak se bobři v Domě přírody usadili, Centrum Sluňákov
bit.ly/2Csiplt

10:00 Odpudiví nebo kouzelní, Pevnost poznání
bit.ly/2VpWJep

10:00 24 hodin v divadle , Divadlo na cucky
bit.ly/2SC7Orr

10:00 Masopustní zvyky a soutěž o nejlepší hanáckou jitrnici, Hanácké skanzen v Příkazech
bit.ly/2HaCak1

15:00 Hugo z hor (pohádka), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2VvVKcW

17:00 Volejbal: VK UP Olomouc - VK Dukla Liberec, Sportovní hala UP
bit.ly/2Vr1J2r

18:45 Metropolitní opera: G. Donizetti: Dcera pluku, Kino Metropol
bit.ly/2EGzreZ

19:00 Michal Hrůza, S-klub
bit.ly/2Vu4ikl

19:30 Imodium - Jiná místa tour, Pevnost poznání
bit.ly/2EESyWz

19:45 Hokej: HC Stars vs. HC 61 Olomouc, Zimní stadion
bit.ly/2EE6vnH

20:00 Votchi, Bounty Rock Café
bit.ly/2VhVNIZ

21:00 Párty
bit.ly/2VnO8J6 - Varna
bit.ly/2VmsGo2 - Meex club
bit.ly/2VrNz0Y - 15 Minut
bit.ly/2VrW0cD - Bocca
bit.ly/2VrNF8Q - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 3. březen 2019

15:00 Princ Bajaja (pohádka), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2VzmgCf

15:00 Premiéra: Vysněnoměsto , Sokolovna Chválkovice
bit.ly/2VsHeCq

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
bit.ly/2VueA3N

18:00 Víťa a Daníg hrajou, U Magora
bit.ly/2VveMQx

18:00 Šachový večer, Archa
bit.ly/2VykdON

19:00 Manželský poker, Reduta
bit.ly/2VsMWEw

19:00 Harmed (HUN) + We Are The Motion, Tribe of Misery , 15 Minut
bit.ly/2Vwje1x

19:00 Red Car Burns (ITA) + Haters, SF MINI
bit.ly/2Vwa0Cp

20:00 Bohemian Rhapsody, Kino Metropol
bit.ly/2VvVyue
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 9 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 1.3. - 3.3.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 1. březen 2019

10:30 Vaulters Brunch, Koželužská 31
http://bit.ly/2EphQYI

13:00 Japonské jaro Olomouc, Olomouc
http://bit.ly/2VwecSH

15:00 Workshop kimon, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2EE96xQ

15:30 Seminář s General Hydroponics na Téma Hydroponie, Zahradnictví U Zahradníčka
http://bit.ly/2Vw4nEh

16:00 Základy dřevořezby vol.3, Olomoucká dílna
http://bit.ly/2EH2kI1

17:00 Vernisáž výstavy fotografii: Eva Hobzová, Kavárna Divadelní klub
http://bit.ly/2VsEJQy

18:00 Hokej: HC Olomouc – BK Mladá Boleslav, Zimní stadion
http://bit.ly/2EH3djP

18:00 Aluna - promítání a Beseda s Monikou Michaelovou, Kratochvíle
http://bit.ly/2VtZsnb

18:00 Soví noc v Domu přírody, Centrum Sluňákov
http://bit.ly/2Csiplt

18:00 Vibrační lázeň v YoFyz, YoFyz - jóga a fyzioterapie
http://bit.ly/2EEJpNW

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
http://bit.ly/2VuzKiy

19:00 Setkání pohanů: V Olomoucké dobré společnosti, U Puškaře
http://bit.ly/2Vu0m33

19:00 Reprezentační ples Právnické fakulty UP, NH Collection Congress
http://bit.ly/2VrUlnp

19:00 Rekreflám , Výstaviště Flora
http://bit.ly/2Vw5HqJ

19:00 Monkey Business, S-klub
http://bit.ly/2Vt7c9d

19:10 SwingOlo se Swing Kong Dance Orchestra, Centrum pohybu
http://bit.ly/2Vw5Udv

21:00 Párty
http://bit.ly/2VlOsbm - Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2VmJ9IK - Dream club
http://bit.ly/2VrTza7 - Varna
http://bit.ly/2Vr0rED - BPM bar
http://bit.ly/2VrprvB - Bocca
http://bit.ly/2Vms95w - Belmondo
http://bit.ly/2VtDoJc - Meex club
http://bit.ly/2Vtmpa6 - Retro Klub Tržnice

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 2. březen 2019

09:00 Mineral-Expo Olomouc, SŠP Rooseveltova 79
http://bit.ly/2V6DTsN

09:30 Kterak se bobři v Domě přírody usadili, Centrum Sluňákov
http://bit.ly/2Csiplt

10:00 Odpudiví nebo kouzelní, Pevnost poznání
http://bit.ly/2VpWJep

10:00 24 hodin v divadle , Divadlo na cucky
http://bit.ly/2SC7Orr

10:00 Masopustní zvyky a soutěž o nejlepší hanáckou jitrnici, Hanácké skanzen v Příkazech
http://bit.ly/2HaCak1

15:00 Hugo z hor (pohádka), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2VvVKcW

17:00 Volejbal: VK UP Olomouc - VK Dukla Liberec, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2Vr1J2r

18:45 Metropolitní opera: G. Donizetti: Dcera pluku, Kino Metropol
http://bit.ly/2EGzreZ

19:00 Michal Hrůza, S-klub
http://bit.ly/2Vu4ikl

19:30 Imodium - Jiná místa tour, Pevnost poznání
http://bit.ly/2EESyWz

19:45 Hokej: HC Stars vs. HC 61 Olomouc, Zimní stadion
http://bit.ly/2EE6vnH

20:00 Votchi, Bounty Rock Café
http://bit.ly/2VhVNIZ

21:00 Párty
http://bit.ly/2VnO8J6 - Varna
http://bit.ly/2VmsGo2 -  Meex club
http://bit.ly/2VrNz0Y - 15 Minut 
http://bit.ly/2VrW0cD - Bocca
http://bit.ly/2VrNF8Q - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 3. březen 2019

15:00 Princ Bajaja (pohádka), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2VzmgCf

15:00 Premiéra: Vysněnoměsto , Sokolovna Chválkovice
http://bit.ly/2VsHeCq

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2VueA3N

18:00 Víťa a Daníg hrajou, U Magora
http://bit.ly/2VveMQx

18:00 Šachový večer, Archa 
http://bit.ly/2VykdON

19:00 Manželský poker, Reduta
http://bit.ly/2VsMWEw

19:00 Harmed (HUN) + We Are The Motion, Tribe of Misery , 15 Minut
http://bit.ly/2Vwje1x

19:00 Red Car Burns (ITA) + Haters, SF MINI
http://bit.ly/2Vwa0Cp

20:00 Bohemian Rhapsody, Kino Metropol
http://bit.ly/2VvVyue

2 months ago

UPdate

Jaro se blíží...

#updt #olomouc #igerscz
...

Jaro se blíží...

#updt #olomouc #igerscz

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 9 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 27.2. - 28.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 27. únor 2019

10:00 Putování po Izraeli, RC Provázek
bit.ly/2VnguDg

15:00 KnihoTrh pro Davídka , Galerie Šantovka
bit.ly/2EwfFCA

16:30 Pamětní cena Kurta Schuberta, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2VopUia

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2VmrlNQ

17:00 Knihář: Jak pro sebe dostat z knih (a nejen z nich) to nejlepší, UPoint
bit.ly/2VnGU7V

17:00 Setkání k evropským volbám v Olomouci!, Coffee Library
bit.ly/2EuEWgC

17:00 Návrat bestie: Vlk a jeho obraz v historických pramenech, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2Vl1kP5

17:30 KGIrun , Geoinformatika UP
bit.ly/2VpdjeG

18:00 EGEA: Toulky Olomoucí, Atrium Přírodovědecké fakulty UP
bit.ly/2VpGK07

18:00 Pocta baroku, ZUŠ Žerotín
bit.ly/2VmuD3O

18:00 Jogito: Pyramidy v parku, Atletika Olomouc
bit.ly/2EA41qB

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
bit.ly/2Vg6vjc

18:30 National Presentations: Brazil vs. Israel, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2Vlpbht

18:30 Lidskoprávní Pub Kvíz , Skautský institut
bit.ly/2VlRbBz

18:30 Kvíz: Marvel - Avengers, Hospůdka U Krbu
bit.ly/2VociU4

19:00 Kofe a Vlna & Jeden Kus, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2VpeIls

19:00 Sraz dračákistů, Zkouška
bit.ly/2Vl4lPp

19:00 Divoké historky (černá komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2HEEIXS

19:00 Dáma na G4, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2EwIsXZ

19:00 Ollove uvádí: večer se stolními hrami, Druhý domov
bit.ly/2VlpM2H

19:00 Hope Astronaut slaví 10 let!, Bluesbar Garch
bit.ly/2VfUNFo

19:00 Racek, Divadlo hudby
bit.ly/2ExInDb

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
bit.ly/2EwhiQI

19:30 Pastiche Filmz: Iluze, Umělecké centrum UP
bit.ly/2t8E8aP

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2EyiVNP

20:00 Večer ve stylu The Beatles, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:00 Beer Pong Czech League , Retro Klub Tržnice
bit.ly/2ExZRPW

20:00 Kino naslepo, Kino Metropol
bit.ly/2Eya3be

20:30 Petite Fleur, Jazz Tibet Club
bit.ly/2ExamTn

21:00 Párty
bit.ly/2EzN1AD - Konvikt
bit.ly/2EyjeYZ - Belmondo
bit.ly/2VndPcK - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 28. únor 2019

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2VhJ9JW

11:00 Fake news - jak se orientovat mezi dezinformacemi a pravdou?, KPES - Katedra politologie a evropských studií FF UP
bit.ly/2VgmQVd

13:00 Nápadník SEL, Katedra psychologie FF UP
bit.ly/2VpMrev

14:00 Bohemian Rhapsody, Kino Metropol
bit.ly/2EyjnM1

16:30 Cube of Truth, Olomouc Hl. Nádraží
bit.ly/2VmyBte

16:30 Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Kristova cesta na Golgotu / Geneze a ikonografie křížových cest, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2VgcULg

18:15 Speciál kvizu - Marvel Avengers , Hospůdka U Krbu
bit.ly/2VnLXoT

18:30 Dvojvernisáž: Pécsi Műhely / Miroslav Šnajdr st. , Muzeum umění
bit.ly/2VnfoHE

19:00 A5: Exotické rytmy a melodie z Nového světa, Moravská filharmonie
bit.ly/2VolzeQ

19:00 Laskonky , Divadlo na Šantovce
bit.ly/2EzzHwi

19:00 お茶会|Očakai, Kratochvíle
bit.ly/2Eyjl6M

19:00 Racek, Divadlo hudby
bit.ly/2ExJoet

19:00 Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2ULXBtw

19:00 Autorská divadýlka, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

19:00 Koncert Moravské filharmonie , Reduta
bit.ly/2PtN0AG

19:00 Vernisáž: Jiří Směták - Fuel Life, Galerie Véčko
bit.ly/2ExOmYK

20:00 Vulcanica Orchestra , Ponorka
bit.ly/2Vj8q6E
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 9 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 27.2. - 28.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 27. únor 2019

10:00 Putování po Izraeli, RC Provázek
http://bit.ly/2VnguDg

15:00 KnihoTrh pro Davídka , Galerie Šantovka
http://bit.ly/2EwfFCA

16:30 Pamětní cena Kurta Schuberta, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2VopUia

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2VmrlNQ

17:00 Knihář: Jak pro sebe dostat z knih (a nejen z nich) to nejlepší, UPoint
http://bit.ly/2VnGU7V

17:00 Setkání k evropským volbám v Olomouci!, Coffee Library
http://bit.ly/2EuEWgC

17:00 Návrat bestie: Vlk a jeho obraz v historických pramenech, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2Vl1kP5

17:30 KGIrun , Geoinformatika UP
http://bit.ly/2VpdjeG

18:00 EGEA: Toulky Olomoucí, Atrium Přírodovědecké fakulty UP
http://bit.ly/2VpGK07

18:00 Pocta baroku, ZUŠ Žerotín
http://bit.ly/2VmuD3O

18:00 Jogito: Pyramidy v parku, Atletika Olomouc
http://bit.ly/2EA41qB

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
http://bit.ly/2Vg6vjc

18:30 National Presentations: Brazil vs. Israel, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2Vlpbht

18:30 Lidskoprávní Pub Kvíz , Skautský institut
http://bit.ly/2VlRbBz

18:30 Kvíz: Marvel - Avengers, Hospůdka U Krbu
http://bit.ly/2VociU4

19:00 Kofe a Vlna & Jeden Kus, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2VpeIls

19:00 Sraz dračákistů, Zkouška
http://bit.ly/2Vl4lPp

19:00 Divoké historky (černá komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2HEEIXS

19:00 Dáma na G4, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2EwIsXZ

19:00 Ollove uvádí: večer se stolními hrami, Druhý domov
http://bit.ly/2VlpM2H

19:00 Hope Astronaut slaví 10 let!, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2VfUNFo

19:00 Racek, Divadlo hudby
http://bit.ly/2ExInDb

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
http://bit.ly/2EwhiQI

19:30 Pastiche Filmz: Iluze, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2t8E8aP

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2EyiVNP

20:00 Večer ve stylu The Beatles, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:00 Beer Pong Czech League , Retro Klub Tržnice
http://bit.ly/2ExZRPW

20:00 Kino naslepo, Kino Metropol
http://bit.ly/2Eya3be

20:30 Petite Fleur, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2ExamTn

21:00 Párty
http://bit.ly/2EzN1AD - Konvikt
http://bit.ly/2EyjeYZ - Belmondo
http://bit.ly/2VndPcK - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 28. únor 2019

09:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2VhJ9JW

11:00 Fake news - jak se orientovat mezi dezinformacemi a pravdou?, KPES - Katedra politologie a evropských studií FF UP 
http://bit.ly/2VgmQVd

13:00 Nápadník SEL, Katedra psychologie FF UP
http://bit.ly/2VpMrev

14:00 Bohemian Rhapsody, Kino Metropol
http://bit.ly/2EyjnM1

16:30 Cube of Truth, Olomouc Hl. Nádraží
http://bit.ly/2VmyBte

16:30 Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Kristova cesta na Golgotu / Geneze a ikonografie křížových cest, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2VgcULg

18:15 Speciál kvizu - Marvel Avengers , Hospůdka U Krbu
http://bit.ly/2VnLXoT

18:30 Dvojvernisáž: Pécsi Műhely / Miroslav Šnajdr st. , Muzeum umění
http://bit.ly/2VnfoHE

19:00 A5: Exotické rytmy a melodie z Nového světa, Moravská filharmonie
http://bit.ly/2VolzeQ

19:00 Laskonky , Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2EzzHwi

19:00 お茶会|Očakai, Kratochvíle
http://bit.ly/2Eyjl6M

19:00 Racek, Divadlo hudby
http://bit.ly/2ExJoet

19:00 Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2ULXBtw

19:00 Autorská divadýlka, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

19:00 Koncert Moravské filharmonie , Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

19:00 Vernisáž: Jiří Směták - Fuel Life, Galerie Véčko
http://bit.ly/2ExOmYK

20:00 Vulcanica Orchestra , Ponorka
http://bit.ly/2Vj8q6E

2 months ago

UPdate

UPdate - vybraný seznam akcí v Olomouci
Týden 9 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 25.2. - 26.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 25. únor 2019

08:00 Týden s EIZ aneb I love e-zdroje, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2VfkLc3

14:00 Bohemian Rhapsody , Kino Metropol
bit.ly/2Vn5OVB

14:00 Úvodní workshop: Anglicky za 3 měsíce, Vault 42
bit.ly/2UNxRgw

15:00 Taneční Workshop s Adamem Klempárem, NZDM v Olomouci
bit.ly/2ViZPkt

16:00 Jarní famrpálový trénink, Bezručovy sady
bit.ly/2EsDtYa

16:00 Deskovky pro všechny, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2Eun99j

17:00 NE! Komunismu, Žižkovo náměstí
bit.ly/2EtcGLn

17:30 Ukázková hodina tai-chi, ZŠ Hálkova
bit.ly/2Euhv77

18:00 Pocta baroku , ZUŠ Žerotín
bit.ly/2VjDhQK

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2VhecFU

18:00 Petr Pithart: Pýcha osamělosti + DH v DH, Divadlo hudby
bit.ly/2EsEfo2

19:00 Black Tar Jesus // Fotbal // Swimming Sloth, SF MINI
bit.ly/2Ve4ggh

19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský Institut
bit.ly/2Ve4u77

20:00 Art klub: Kafarnaum, Kino Metropol
bit.ly/2VbQ2fO

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2oUDbAM

21:00 Africa Night, 15 Minut
bit.ly/2Vn8oef

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 26. únor 2019

06:30 Staň se prvodárcem a daruj krev Olomouci!, FN Olomouc - transfůzní oddělení
bit.ly/2V2drAB

17:00 Lifehacking s DOLLERem, Žižkovo nám.
bit.ly/2Vhh45D

17:00 Předprojekce Jeden svět Olomouc - Punková Odysea, Jazz Tibet Club
bit.ly/2VjDsvo

18:00 Setkání s knížkou: Volně na téma láska, Fox club
bit.ly/2HMabYm

18:00 17. olomoucké FyzioCafé - Orofaciální rehabilitace, Coffee Library
bit.ly/2Vj2R8l

18:00 Děkujeme za déšť, Skautský Institut
bit.ly/2Vj3Llf

18:00 Co je to Efektivní Altruismus a jak zlepšovat svět?, Katedra psychologie (M.204)
bit.ly/2Vj2o65

18:00 Pocta baroku, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2Ve6rjX

18:00 Docker pro programátory (IT Pivo), Pivnice Doga
bit.ly/2VflwBZ

18:45 Cestovatelské úterky: Ekvádor - Pět měsíců na rovníku, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2Vi9Fmr

19:00 Jarret a Madalen na Sluňákově, Sluňákov
bit.ly/2Csiplt

19:00 Ukrajinista Alexej Sevruk: debata o překladu / autorské čtení, Sophie's Café
bit.ly/2VgU1I2

19:00 Sex zadarmo nedostaneš (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2HVY9eK

19:00 MATE, Divadlo na cucky
bit.ly/2VfKpNJ

19:00 Divadlo Na Fidlovačce: Souborné dílo Williama Shakespeara, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2VfFlcc

19:00 Monet - přednáška Ladislava Daniela, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2VfEb0k

20:00 Roman Tomeš, Sklub
bit.ly/2HqdBPZ

20:00 Basketbal: Olomouc x Praha, Čajka Aréna
bit.ly/2VjoJk1

20:00 Roma, Kino Metropol
bit.ly/2EtZbLp

21:00 Anteples , 15 Minut
bit.ly/2Est3rk
...

UPdate - vybraný seznam akcí v Olomouci
Týden 9 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 25.2. - 26.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 25. únor 2019

08:00 Týden s EIZ aneb I love e-zdroje, Knihovna Univerzity Palackého
http://bit.ly/2VfkLc3

14:00 Bohemian Rhapsody , Kino Metropol
http://bit.ly/2Vn5OVB

14:00 Úvodní workshop: Anglicky za 3 měsíce, Vault 42
http://bit.ly/2UNxRgw

15:00 Taneční Workshop s Adamem Klempárem, NZDM v Olomouci
http://bit.ly/2ViZPkt

16:00 Jarní famrpálový trénink, Bezručovy sady
http://bit.ly/2EsDtYa

16:00 Deskovky pro všechny, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2Eun99j

17:00 NE! Komunismu, Žižkovo náměstí
http://bit.ly/2EtcGLn

17:30 Ukázková hodina tai-chi, ZŠ Hálkova
http://bit.ly/2Euhv77

18:00 Pocta baroku , ZUŠ Žerotín
http://bit.ly/2VjDhQK

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2VhecFU

18:00 Petr Pithart: Pýcha osamělosti + DH v DH, Divadlo hudby
http://bit.ly/2EsEfo2

19:00 Black Tar Jesus // Fotbal // Swimming Sloth, SF MINI
http://bit.ly/2Ve4ggh

19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský Institut
http://bit.ly/2Ve4u77

20:00 Art klub: Kafarnaum, Kino Metropol
http://bit.ly/2VbQ2fO

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2oUDbAM

21:00 Africa Night, 15 Minut 
http://bit.ly/2Vn8oef

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 26. únor 2019

06:30 Staň se prvodárcem a daruj krev Olomouci!, FN Olomouc - transfůzní oddělení
http://bit.ly/2V2drAB

17:00 Lifehacking s DOLLERem, Žižkovo nám. 
http://bit.ly/2Vhh45D

17:00 Předprojekce Jeden svět Olomouc - Punková Odysea, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2VjDsvo

18:00 Setkání s knížkou: Volně na téma láska, Fox club
http://bit.ly/2HMabYm

18:00 17. olomoucké FyzioCafé - Orofaciální rehabilitace, Coffee Library
http://bit.ly/2Vj2R8l

18:00 Děkujeme za déšť, Skautský Institut
http://bit.ly/2Vj3Llf

18:00 Co je to Efektivní Altruismus a jak zlepšovat svět?, Katedra psychologie (M.204)
http://bit.ly/2Vj2o65

18:00 Pocta baroku, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2Ve6rjX

18:00 Docker pro programátory (IT Pivo), Pivnice Doga
http://bit.ly/2VflwBZ

18:45 Cestovatelské úterky: Ekvádor - Pět měsíců na rovníku, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2Vi9Fmr

19:00 Jarret a Madalen na Sluňákově, Sluňákov
http://bit.ly/2Csiplt

19:00 Ukrajinista Alexej Sevruk: debata o překladu / autorské čtení, Sophies Café
http://bit.ly/2VgU1I2

19:00 Sex zadarmo nedostaneš (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2HVY9eK

19:00 MATE, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2VfKpNJ

19:00 Divadlo Na Fidlovačce: Souborné dílo Williama Shakespeara, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2VfFlcc

19:00 Monet - přednáška Ladislava Daniela, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2VfEb0k

20:00 Roman Tomeš, Sklub
http://bit.ly/2HqdBPZ

20:00 Basketbal: Olomouc x Praha, Čajka Aréna
http://bit.ly/2VjoJk1

20:00 Roma, Kino Metropol
http://bit.ly/2EtZbLp

21:00 Anteples , 15 Minut 
http://bit.ly/2Est3rk

2 months ago

UPdate

UPdate - vybraný seznam akcí v Olomouci
Týden 8 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 22.2. - 24.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 22. únor 2019

08:00 Kartografický den: Kartografie a média, Geoinformatika UP
bit.ly/2VdehKz

09:00 Práce se dřevem - výroba stoličky (also in English!), Olomoucká dílna
bit.ly/2VfexZR

14:00 Listování: Legenda Z+H , Divadlo na Šantovce
bit.ly/2Ven3Z8

14:00 Maryša, Divadlo na cucky
bit.ly/2V8BtK4

18:00 Hokej: HC Olomouc – HC Bílí Tygři Liberec, Zimní stadion
bit.ly/2VfcN2L

19:00 Orfeus v podsvětí, Moravské divadlo
bit.ly/2Vbsjws

19:00 Manifest (ne)přizpůsobivosti poprvé v Olomouci, Druhý domov
bit.ly/2Va8iX5

19:30 Reprezentační ples Fakultní nemocnice , Clarion Congress Hotel
bit.ly/2Vbq7oI

20:00 Lee & Miserable Ones, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2ElQeUb

20:00 Hank (Atmo music), 15 Minut music club
bit.ly/2VbgeqV

20:00 Retro ples - 50. léta, Centrum pohybu
bit.ly/2EnWjzx

20:00 Koncert Tomáše Višinky a Zuzany Taxové , Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

21:00 ACID WARS vol.1 w// naplutu, trash prince, Andrea Dare, Dream Club
bit.ly/2Vdg8Px

21:00 ThANX, Ponorka
bit.ly/2EmglL1

21:00 NFIX & Candice / Shefa / Cony, Varna
bit.ly/2Eosu1V

21:00 Afterhours, BPM bar
bit.ly/2EnWKd9

22:00 Pá-Tech w/ Inerte, Bocca
bit.ly/2En5L6q

22:00 Mio / Domez / Patrick Junior /, Belmondo club
bit.ly/2VbSG5g

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 23. únor 2019

08:00 UPdent 2019, Lékařská fakulta UP
bit.ly/2Van0NG

09:00 Ledovým krasem s TravelUP, Olomouc Hl. Nádraží
bit.ly/2EnEzEB

09:00 Setkání zájemců o vyhledávání varroatolerantních včelstev, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2En9elo

09:15 Kombinovaná prohlídka "Vzhůru i dolů", Václavské náměstí
bit.ly/2Vbrxzy

09:30 Aerial Silks, Cirk Atum
bit.ly/2Vem2Ai

10:00 Mezinárodní den průvodců v Olomouci, Horní náměstí
bit.ly/2V8BTjC

14:00 Gothic & Lolita setkání, Olomouc
bit.ly/2V5lf4m

14:00 Hrátky s kostkami LEGO, Olomouc CITY
bit.ly/2VehYQt

15:00 Fotbal: SK Sigma Olomouc - 1. FK Příbram, Andrův stadion
bit.ly/2V8BnSI

18:00 Florbal: FBS Olomouc - Panthers Praha, Čajka Aréna
bit.ly/2VbUg7c

18:00 Rockový ples, Výstaviště Flora
bit.ly/2E46eL1

19:00 Degradace, The Higgins, Zsa Zsa Gabor´s, Positive, 15 Minut
bit.ly/2VcVhvI

19:00 Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2ULXBtw

19:30 Gaia Mesiah, Sklub
bit.ly/2GPfyUu

19:30 Reprezentační ples Univerzity Palackého, NH Collection Congress
bit.ly/2E1IK9o

20:00 Cuban Night, Cocktail bar Osa
bit.ly/2V9cFl7

20:00 Zelená kniha , Kino Metropol
bit.ly/2VbUBXw

21:00 ALL Night - Shimmy, Varna
bit.ly/2VaykcD

21:00 Dr. Kary + Conscious Soldiers, Dream Club
bit.ly/2EnEMrp

22:00 So-Bocca w/ Leech, Bocca
bit.ly/2VbhFFP

22:00 Club Music, Belmondo
bit.ly/2VdVsXY

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 24. únor 2019

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
bit.ly/2Va8A0b

16:00 Václav Strasser: Bublinová show, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2Va8DZV

19:00 Tomáš Grim: Poslední opravdová divočina: Sedmý kontinent, Hospůdka U Kuděje
bit.ly/2VbhRVz
...

UPdate - vybraný seznam akcí v Olomouci
Týden 8 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 22.2. - 24.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 22. únor 2019

08:00 Kartografický den: Kartografie a média, Geoinformatika UP
http://bit.ly/2VdehKz

09:00 Práce se dřevem - výroba stoličky (also in English!), Olomoucká dílna
http://bit.ly/2VfexZR

14:00 Listování: Legenda Z+H , Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2Ven3Z8

14:00 Maryša, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2V8BtK4

18:00 Hokej: HC Olomouc – HC Bílí Tygři Liberec, Zimní stadion
http://bit.ly/2VfcN2L

19:00 Orfeus v podsvětí, Moravské divadlo 
http://bit.ly/2Vbsjws

19:00 Manifest (ne)přizpůsobivosti poprvé v Olomouci, Druhý domov
http://bit.ly/2Va8iX5

19:30 Reprezentační ples Fakultní nemocnice , Clarion Congress Hotel 
http://bit.ly/2Vbq7oI

20:00 Lee & Miserable Ones, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2ElQeUb

20:00 Hank (Atmo music), 15 Minut music club
http://bit.ly/2VbgeqV

20:00 Retro ples - 50. léta, Centrum pohybu
http://bit.ly/2EnWjzx

20:00 Koncert Tomáše Višinky a Zuzany Taxové , Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

21:00 ACID WARS vol.1 w// naplutu, trash prince, Andrea Dare, Dream Club
http://bit.ly/2Vdg8Px

21:00 ThANX, Ponorka
http://bit.ly/2EmglL1

21:00 NFIX & Candice / Shefa / Cony, Varna
http://bit.ly/2Eosu1V

21:00 Afterhours, BPM bar
http://bit.ly/2EnWKd9

22:00 Pá-Tech w/ Inerte, Bocca
http://bit.ly/2En5L6q

22:00 Mio / Domez / Patrick Junior /, Belmondo club
http://bit.ly/2VbSG5g

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 23. únor 2019

08:00 UPdent 2019, Lékařská fakulta UP
http://bit.ly/2Van0NG

09:00 Ledovým krasem s TravelUP, Olomouc Hl. Nádraží
http://bit.ly/2EnEzEB

09:00 Setkání zájemců o vyhledávání varroatolerantních včelstev, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2En9elo

09:15 Kombinovaná prohlídka Vzhůru i dolů, Václavské náměstí
http://bit.ly/2Vbrxzy

09:30 Aerial Silks, Cirk Atum
http://bit.ly/2Vem2Ai

10:00 Mezinárodní den průvodců v Olomouci, Horní náměstí
http://bit.ly/2V8BTjC

14:00 Gothic & Lolita setkání, Olomouc
http://bit.ly/2V5lf4m

14:00 Hrátky s kostkami LEGO, Olomouc CITY
http://bit.ly/2VehYQt

15:00 Fotbal: SK Sigma Olomouc - 1. FK Příbram, Andrův stadion
http://bit.ly/2V8BnSI

18:00 Florbal: FBS Olomouc - Panthers Praha, Čajka Aréna
http://bit.ly/2VbUg7c

18:00 Rockový ples, Výstaviště Flora
http://bit.ly/2E46eL1

19:00 Degradace, The Higgins, Zsa Zsa Gabor´s, Positive, 15 Minut 
http://bit.ly/2VcVhvI

19:00 Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2ULXBtw

19:30 Gaia Mesiah, Sklub
http://bit.ly/2GPfyUu

19:30 Reprezentační ples Univerzity Palackého, NH Collection Congress
http://bit.ly/2E1IK9o

20:00 Cuban Night, Cocktail bar Osa
http://bit.ly/2V9cFl7

20:00 Zelená kniha , Kino Metropol
http://bit.ly/2VbUBXw

21:00 ALL Night - Shimmy, Varna
http://bit.ly/2VaykcD

21:00 Dr. Kary + Conscious Soldiers, Dream Club
http://bit.ly/2EnEMrp

22:00 So-Bocca w/ Leech, Bocca
http://bit.ly/2VbhFFP

22:00 Club Music, Belmondo
http://bit.ly/2VdVsXY

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 24. únor 2019

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2Va8A0b

16:00 Václav Strasser: Bublinová show, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2Va8DZV

19:00 Tomáš Grim: Poslední opravdová divočina: Sedmý kontinent, Hospůdka U Kuděje
http://bit.ly/2VbhRVz

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 8 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 20.2. - 21.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 20. únor 2019

10:00 Zabijáci manželství, RC Heřmánek
bit.ly/2N31wme

★16:00 Fotbal: SK Sigma Olomouc U19 - Olympique Lyon U19, Andrův stadion
bit.ly/2Ej8VI4

17:00 Výzvy České unie židovské mládeže, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2V5UiNV

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2V7Msn3

★18:00 Rozvojový večer se Zbyňkem Wojkowskim, Divadlo hudby
bit.ly/2V2QJIj

18:00 Trio stop punkovým duchem aneb začátky našeho stopování, Skautský institut
bit.ly/2VaKCSz

18:00 Vault 42 presents: Radim Měsíc, Vault 42
bit.ly/2UFz35o

18:00 Abonentní koncert - "Dobrý večer s hudbou", Evangelický kostel
bit.ly/2VdFey7

18:00 Martin Jabůrek: že za tou zdí nic není, Umělecké centrum UP
bit.ly/2V5dE5V

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
bit.ly/2V7NNKB

18:00 Společný běh: Jogito "Schody nebo kopečky" (eng friendly), Atletika Olomouc
bit.ly/2V6QPio

18:30 National Presentations: South Korea vs. Japan, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2V9C52e

19:00 Divadlo v Rytířské: Ani za milion, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2V9CeTk

19:00 Koncert: BLUE Session, Blue Tiger
bit.ly/2ElrrzJ

★19:00 Beer Pong turnaj, Cabaret Café Bar
bit.ly/2V8zLbt

19:00 Párty kvíz , Sophie's Café
bit.ly/2V15IT8

19:00 Divadlo: Anna Karenina (milostné drama), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2V3HGqE

19:00 Cestovatelská přednáška: Omán, ul. 8. května
bit.ly/2UXevpj

19:00 Hospodský kvíz, Bristol
bit.ly/2V246II

★19:00 Divadlo: Kon.zum , Umělecké centrum UP
bit.ly/2V9D3vs

19:30 Pastiche Filmz: And the Oscar Goes To..., Umělecké centrum UP
bit.ly/2USIlLJ

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2V8Ak55

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
bit.ly/2V7I9Ie

20:00 Večer ve stylu 60. let s písněmi Marty Kubišové, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:00 Marty Walker sólo, Kratochvíle
bit.ly/2VdGEZt

20:00 Dvojkoncert kapely Tikka masala + Dois , Side Street Bar
bit.ly/2V6O2FO

21:00 Párty
bit.ly/2V33oLx - Konvikt
bit.ly/2V6ObsQ - 15 Minut
bit.ly/2V6OcNq - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 21. únor 2019

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2V6P0Ss

16:00 Kvíz! , Knihovna města Olomouce
bit.ly/2V7oYOO

17:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
bit.ly/2VdIp91

18:00 Hudební večer: „23:55“ Už bylo na čase, Fox club (v prostorách klubu pro seniory)
bit.ly/2HMabYm

★18:00 Rektorská rozpomínání: Křest audioknihy Josefa Jařaba, Univerzita Palackého
bit.ly/2V5gdVB

18:00 Čtvrtečni trénink, Fit-ko
bit.ly/2V6Cmmh

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
bit.ly/2V3H0S8

19:00 Divadlo: Anna Karenina (milostné drama), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2V3HGqE

19:00 Repríza snímků VARY(ace) za účasti autorů, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2V9tQ6d

19:00 Divadlo: 1993, Divadlo na cucky
bit.ly/2HNu8xP

19:00 A Studio Rubín: Padesátka, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2Vc4DYZ

20:00 Blues Jam Session, Jazz Tibet Club
bit.ly/2V25Kdm

20:00 Koncert: Bullfrog, Social Party, Hospoda U Musea - Ponorka
bit.ly/2V4BDC9
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 8 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 20.2. - 21.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 20. únor 2019

10:00 Zabijáci manželství, RC Heřmánek
http://bit.ly/2N31wme

★16:00 Fotbal: SK Sigma Olomouc U19 - Olympique Lyon U19, Andrův stadion
http://bit.ly/2Ej8VI4

17:00 Výzvy České unie židovské mládeže, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2V5UiNV

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2V7Msn3

★18:00 Rozvojový večer se Zbyňkem Wojkowskim, Divadlo hudby
http://bit.ly/2V2QJIj

18:00 Trio stop punkovým duchem aneb začátky našeho stopování, Skautský institut
http://bit.ly/2VaKCSz

18:00 Vault 42 presents: Radim Měsíc, Vault 42
http://bit.ly/2UFz35o

18:00 Abonentní koncert - Dobrý večer s hudbou, Evangelický kostel
http://bit.ly/2VdFey7

18:00 Martin Jabůrek: že za tou zdí nic není, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2V5dE5V

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
http://bit.ly/2V7NNKB

18:00 Společný běh: Jogito Schody nebo kopečky (eng friendly), Atletika Olomouc
http://bit.ly/2V6QPio

18:30 National Presentations: South Korea vs. Japan, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2V9C52e

19:00 Divadlo v Rytířské: Ani za milion, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2V9CeTk

19:00 Koncert: BLUE Session, Blue Tiger
http://bit.ly/2ElrrzJ

★19:00 Beer Pong turnaj, Cabaret Café Bar
http://bit.ly/2V8zLbt

19:00 Párty kvíz , Sophies Café
http://bit.ly/2V15IT8

19:00 Divadlo: Anna Karenina (milostné drama), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2V3HGqE

19:00 Cestovatelská přednáška: Omán, ul. 8. května 
http://bit.ly/2UXevpj

19:00 Hospodský kvíz, Bristol
http://bit.ly/2V246II

★19:00 Divadlo: Kon.zum , Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2V9D3vs

19:30 Pastiche Filmz: And the Oscar Goes To..., Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2USIlLJ

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2V8Ak55

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
http://bit.ly/2V7I9Ie

20:00 Večer ve stylu 60. let s písněmi Marty Kubišové, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:00 Marty Walker sólo, Kratochvíle
http://bit.ly/2VdGEZt

20:00 Dvojkoncert kapely Tikka masala + Dois , Side Street Bar
http://bit.ly/2V6O2FO

21:00 Párty 
http://bit.ly/2V33oLx - Konvikt
http://bit.ly/2V6ObsQ - 15 Minut
http://bit.ly/2V6OcNq - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 21. únor 2019

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2V6P0Ss

16:00 Kvíz! , Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2V7oYOO

17:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
http://bit.ly/2VdIp91

18:00 Hudební večer: „23:55“ Už bylo na čase, Fox club (v prostorách klubu pro seniory)
http://bit.ly/2HMabYm

★18:00 Rektorská rozpomínání: Křest audioknihy Josefa Jařaba, Univerzita Palackého
http://bit.ly/2V5gdVB

18:00 Čtvrtečni trénink, Fit-ko
http://bit.ly/2V6Cmmh

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
http://bit.ly/2V3H0S8

19:00 Divadlo: Anna Karenina (milostné drama), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2V3HGqE

19:00 Repríza snímků VARY(ace) za účasti autorů, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2V9tQ6d

19:00 Divadlo: 1993, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HNu8xP

19:00 A Studio Rubín: Padesátka, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2Vc4DYZ

20:00 Blues Jam Session, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2V25Kdm

20:00 Koncert: Bullfrog, Social Party, Hospoda U Musea - Ponorka
http://bit.ly/2V4BDC9

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 8 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 18.2. - 19.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

pondělí, 18. únor 2019

16:00 AIESEC: Open day, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2V964HD

16:00 Úvodní famfrpálový trénink, Bezručovy sady
bit.ly/2V3Mnkk

17:00 Roma, Kino Metropol
bit.ly/2VawOaL

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
bit.ly/2V5A6fi

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2V2g8Sz

18:00 Koncert Mladé krve, Jazz Tibet Club
goo.gl/BsmjRG

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2V6XOYG

18:00 Work and Travel USA informační přednáška, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2EfW9Kx

19:00 Divadlo Ungelt: Kdokoli může dělat cokoli, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2V6zBS9

19:00 Hospodský kvíz - Univerzitní speciál, Kozlovna M3
bit.ly/2V1PZDj

19:00 Swingová tančírna Nabalkoně, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2V3OyEw

19:00 NDM: Sex, drogy a hafo prachů, Divadlo hudby
bit.ly/2V2Nscb

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
bit.ly/2UYKoxI

19:00 Hospodský kvíz - Univerzitní speciál, Kozlovna M3
goo.gl/qe6Yuq

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2V5S40X

20:00 Artklub: Goliáš, Kino Metropol
undefined

21:00 Karaoke Erasmus Party, 15 Minut
bit.ly/2V4EwD3

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 19. únor 2019

09:00 Jak vidíme politiku?, Katedra politologie FF UP
bit.ly/2V2Xkm3

15:00 Webkamery a kybernetická kriminalita, UPoint
bit.ly/2V5SQen

16:00 AIESEC: Nábor nových členů, Coffee Library
bit.ly/2UY7Xqi

17:00 Komentovaná prohlídka výstavy Dumb je dumb je dumb, XY Olomouc
goo.gl/h2oD1K

17:00 Ondřej Zahner: Odpočívající Kristus, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2UYKPrQ

17:00 Společný běh: KGIrun, Geoinformatika UP
goo.gl/rdXpvz

17:00 Knihy na cucky s venkovskou literaturou, Divadlo na cucky
goo.gl/VA7zgo

17:00 Literární posezení s Petrem Ritterem, Knihovna města Olomouce
goo.gl/thiiW9

18:00 Cestuj, bav se a vydělávej!, Nezvalova Archa
goo.gl/7MdJtw

18:00 Koncert Tria Aperto, Konzervatoř Evangelické akademie
goo.gl/fSWn36

18:00 Hranická propast, nejhlubší zatopená propast světa. Co nevíme?, Divadlo hudby
bit.ly/2H39t8q

18:00 Ženy za počítačem, Skautský institut
goo.gl/S6QCvf

18:00 Předprojekce Jeden svět Olomouc - AsexuaLOVE, Vědecká knihovna
goo.gl/kgDJwm

18:45 Skotsko: Na pomezí Highlands a Lowlands Přírodovědecká fakulta UP
goo.gl/13tPDy

19:00 Film: Tvář vody, Arcidiecézní muzeum
goo.gl/hNxoBe

19:00 Nomikai 飲み会, 15 Minut
goo.gl/jNMaLC

19:00 Divadlo: Poslední aristokratka, Divadlo v Metropolu
goo.gl/9fn3jG

20:00 Rocky Horror Picture Show, Bluesbar Garch
goo.gl/wEPXe9

20:00 Miloš Meier: Drumming Syndrome, Bounty Rock Cafe
goo.gl/7F1RGE

21:00 Právnické půlení, Sklub
bit.ly/2HpQMMx

21:00 Párty
goo.gl/1CTjT2 - Varna
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 8 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 18.2. - 19.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

pondělí, 18. únor 2019

16:00 AIESEC: Open day, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2V964HD

16:00 Úvodní famfrpálový trénink, Bezručovy sady
http://bit.ly/2V3Mnkk

17:00 Roma, Kino Metropol
http://bit.ly/2VawOaL

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
http://bit.ly/2V5A6fi

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2V2g8Sz

18:00 Koncert Mladé krve, Jazz Tibet Club
https://goo.gl/BsmjRG

18:00 Fitklub , Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2V6XOYG

18:00 Work and Travel USA informační přednáška, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2EfW9Kx

19:00 Divadlo Ungelt: Kdokoli může dělat cokoli, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2V6zBS9

19:00 Hospodský kvíz - Univerzitní speciál, Kozlovna M3
http://bit.ly/2V1PZDj

19:00 Swingová tančírna Nabalkoně, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2V3OyEw

19:00 NDM: Sex, drogy a hafo prachů, Divadlo hudby
http://bit.ly/2V2Nscb

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
http://bit.ly/2UYKoxI

19:00 Hospodský kvíz - Univerzitní speciál, Kozlovna M3
https://goo.gl/qe6Yuq

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2V5S40X

20:00 Artklub: Goliáš, Kino Metropol
undefined

21:00 Karaoke Erasmus Party, 15 Minut
http://bit.ly/2V4EwD3

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 19. únor 2019

09:00 Jak vidíme politiku?, Katedra politologie FF UP
http://bit.ly/2V2Xkm3

15:00 Webkamery a kybernetická kriminalita, UPoint
http://bit.ly/2V5SQen

16:00 AIESEC: Nábor nových členů, Coffee Library
http://bit.ly/2UY7Xqi

17:00 Komentovaná prohlídka výstavy Dumb je dumb je dumb, XY Olomouc
https://goo.gl/h2oD1K

17:00 Ondřej Zahner: Odpočívající Kristus, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2UYKPrQ

17:00 Společný běh: KGIrun, Geoinformatika UP
https://goo.gl/rdXpvz

17:00 Knihy na cucky s venkovskou literaturou, Divadlo na cucky
https://goo.gl/VA7zgo

17:00 Literární posezení s Petrem Ritterem, Knihovna města Olomouce
https://goo.gl/thiiW9

18:00 Cestuj, bav se a vydělávej!, Nezvalova Archa
https://goo.gl/7MdJtw

18:00 Koncert Tria Aperto, Konzervatoř Evangelické akademie
https://goo.gl/fSWn36

18:00 Hranická propast, nejhlubší zatopená propast světa. Co nevíme?, Divadlo hudby
http://bit.ly/2H39t8q

18:00 Ženy za počítačem, Skautský institut
https://goo.gl/S6QCvf

18:00 Předprojekce Jeden svět Olomouc - AsexuaLOVE, Vědecká knihovna
https://goo.gl/kgDJwm

18:45 Skotsko: Na pomezí Highlands a Lowlands Přírodovědecká fakulta UP
https://goo.gl/13tPDy

19:00 Film: Tvář vody, Arcidiecézní muzeum
https://goo.gl/hNxoBe

19:00 Nomikai 飲み会, 15 Minut
https://goo.gl/jNMaLC

19:00 Divadlo: Poslední aristokratka, Divadlo v Metropolu
https://goo.gl/9fn3jG

20:00 Rocky Horror Picture Show, Bluesbar Garch
https://goo.gl/wEPXe9

20:00 Miloš Meier: Drumming Syndrome, Bounty Rock Cafe
https://goo.gl/7F1RGE

21:00 Právnické půlení, Sklub
http://bit.ly/2HpQMMx

21:00 Párty
https://goo.gl/1CTjT2 - Varna

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 7 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 15.2. - 17.2

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 15. únor 2019

09:00-18:00 Láska je věda, Pevnost poznání
bit.ly/2EdZD07

14:00 Olomouc ČokoFest 2019, Galerie Šantovka
bit.ly/2UPSOrc

14:00 Loutka jako nástroj výchovy a vzdělávání, Divadlo hudby
bit.ly/2EbUTrQ

16:00 Degustace doutníků Rocky Patel a prémiových karibských rumů, Etrafika
bit.ly/2V23OBY

18:00 Maturitní ples GOH, Výstaviště Flora
bit.ly/2EaWNJc

18:30 Lea Vítková zve na… Mládí má zelenou, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2EdfpIN

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
bit.ly/2V243wS

19:00 O lidech, o mě, o tobě, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2UMCeZc

19:00 Velký Gatsby (drama), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2V1F78B

19:00 Omega Olomoucký ples, NH Collection Congress
bit.ly/2UX4us1

19:30 Ples Dopravního podniku města Olomouce, Regionální centrum Olomouc
bit.ly/2UZnDK8

20:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
bit.ly/2UZc3OR

20:00 8848: IQ+1, mimokolektiv
bit.ly/2V0cngp

20:00 KNVKT presents Kosmic Skaut & Friends vol.3, Konvikt bistro

20:00 Roman Dragoun, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2V04uYm

21:00 James Cole (Stanley Kuffenheim), 15 Minut
bit.ly/2UYT6fm

21:00 Párty
bit.ly/2V04EPs - BPM bar
bit.ly/2V25z1X - Varna
bit.ly/2GEusg3 - KNVKT
bit.ly/2UZbfcN - Legend
bit.ly/2UYlpuj - S-klub
bit.ly/2UYSGWk - Bocca
bit.ly/2EbyVFy - Belmondo
bit.ly/2UUFphi - Meex
bit.ly/2V1PrgW - BPM bar

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 16. únor 2019

08:30 Kurz pro varhaníky, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2UX0h7H

09:00 Kurz tvorby webových stránek ve WordPressu, Vault 42
bit.ly/2UKySG7

09:00 Olomoucké masopustní veselí, Horní náměstí Olomouc
bit.ly/2UX4w37

10:00 LP bazar, Galerie Caesar
bit.ly/2EbWYUG

10:00 Workshop: Historický knihtisk, ul. Rooseveltova
bit.ly/2HyfhHm

10:00 Den dřeva na Sluňákově, Sluňákov
bit.ly/2Csiplt

10:00 Innogy Winter Run , Výstaviště Flora - Smetanovy Sady
bit.ly/2EdiuZn

14:00 Protančený Valentýn - v rytmu extatické lásky, Liberty
bit.ly/2EcsstV

18:00 Florbal: FBS Olomouc - FBC Hranice, Čajka Aréna
bit.ly/2Ecc9gQ

18:00 Retro mini ples no.1, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

19:00 Dáma s kaméliemi (derniéra), Moravské divadlo
bit.ly/2UX4wjD

19:00 Jevištní čtení: Pane Bůh, tady Anna, Jazz Tibet Club
bit.ly/2HCMLV6

19:00 Velký Gatsby (drama), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2V1F78B

19:00 Reprezentační ples na cucky, Dům U Parku
bit.ly/2HsRuZu

19:00 Ples přírodovědecké fakulty , Clarion Congress Hotel
bit.ly/2EcuWZh

19:00 Rodina je základ státu, Divadlo v Metropolu
bit.ly/2Ecvsqb

19:00 Ples zubních lékařů, NH Collection Congress
bit.ly/2EcvU7R

19:00 Cabaret party, Bluesbar Garch
bit.ly/2V24FTc

21:00 Iron Maiden revival, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2EbyJ9h

21:00 Párty
bit.ly/2V1QKfQ - BPM bar
bit.ly/2UYmeTV - Bocca
bit.ly/2UVE5ec - 15 Minut
bit.ly/2UZYJK6 - S-klub
bit.ly/2Ea0MGb - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 17. únor 2019

09:00 Láska je věda, Pevnost poznání
bit.ly/2V07owe

10:30 Nedělní matiné pro děti a rodiče, Reduta
bit.ly/2PtN0AG

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
bit.ly/2UYd4GX

17:00 Nechte se ovlivnit italským temperamentem!, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2V1ChjX

17:00 Hokej: HC Olomouc – HC Verva Litvínov, Zimní stadion
bit.ly/2Ebjg8U

18:00 Florbal: FBS Olomouc - FBC MSEM Přerov, Čajka Aréna
bit.ly/2EcuEBC
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 7 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 15.2. - 17.2

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 15. únor 2019

09:00-18:00 Láska je věda, Pevnost poznání
http://bit.ly/2EdZD07

14:00 Olomouc ČokoFest 2019, Galerie Šantovka
http://bit.ly/2UPSOrc

14:00 Loutka jako nástroj výchovy a vzdělávání, Divadlo hudby
http://bit.ly/2EbUTrQ

16:00 Degustace doutníků Rocky Patel a prémiových karibských rumů, Etrafika
http://bit.ly/2V23OBY

18:00 Maturitní ples GOH, Výstaviště Flora
http://bit.ly/2EaWNJc

18:30 Lea Vítková zve na… Mládí má zelenou, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2EdfpIN

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
http://bit.ly/2V243wS

19:00 O lidech, o mě, o tobě, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2UMCeZc

19:00 Velký Gatsby (drama), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2V1F78B

19:00 Omega Olomoucký ples, NH Collection Congress
http://bit.ly/2UX4us1

19:30 Ples Dopravního podniku města Olomouce, Regionální centrum Olomouc
http://bit.ly/2UZnDK8

20:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
http://bit.ly/2UZc3OR

20:00 8848: IQ+1, mimokolektiv
http://bit.ly/2V0cngp

20:00 KNVKT presents Kosmic Skaut & Friends vol.3, Konvikt bistro

20:00 Roman Dragoun, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2V04uYm

21:00 James Cole (Stanley Kuffenheim), 15 Minut 
http://bit.ly/2UYT6fm

21:00 Párty
http://bit.ly/2V04EPs - BPM bar
http://bit.ly/2V25z1X - Varna
http://bit.ly/2GEusg3 - KNVKT
http://bit.ly/2UZbfcN - Legend
http://bit.ly/2UYlpuj - S-klub
http://bit.ly/2UYSGWk - Bocca
http://bit.ly/2EbyVFy - Belmondo 
http://bit.ly/2UUFphi - Meex
http://bit.ly/2V1PrgW - BPM bar

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 16. únor 2019

08:30 Kurz pro varhaníky, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2UX0h7H

09:00 Kurz tvorby webových stránek ve WordPressu, Vault 42
http://bit.ly/2UKySG7

09:00 Olomoucké masopustní veselí, Horní náměstí Olomouc
http://bit.ly/2UX4w37

10:00 LP bazar, Galerie Caesar
http://bit.ly/2EbWYUG

10:00 Workshop: Historický knihtisk, ul. Rooseveltova
http://bit.ly/2HyfhHm

10:00 Den dřeva na Sluňákově, Sluňákov
http://bit.ly/2Csiplt

10:00 Innogy Winter Run , Výstaviště Flora - Smetanovy Sady
http://bit.ly/2EdiuZn

14:00 Protančený Valentýn - v rytmu extatické lásky, Liberty
http://bit.ly/2EcsstV

18:00 Florbal: FBS Olomouc - FBC Hranice, Čajka Aréna
http://bit.ly/2Ecc9gQ

18:00 Retro mini ples no.1, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

19:00 Dáma s kaméliemi (derniéra), Moravské divadlo
http://bit.ly/2UX4wjD

19:00 Jevištní čtení: Pane Bůh, tady Anna, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2HCMLV6

19:00 Velký Gatsby (drama), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2V1F78B

19:00 Reprezentační ples na cucky, Dům U Parku
http://bit.ly/2HsRuZu

19:00 Ples přírodovědecké fakulty , Clarion Congress Hotel
http://bit.ly/2EcuWZh

19:00 Rodina je základ státu, Divadlo v Metropolu
http://bit.ly/2Ecvsqb

19:00 Ples zubních lékařů, NH Collection Congress
http://bit.ly/2EcvU7R

19:00 Cabaret party, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2V24FTc

21:00 Iron Maiden revival, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2EbyJ9h

21:00 Párty
http://bit.ly/2V1QKfQ -  BPM bar
http://bit.ly/2UYmeTV - Bocca
http://bit.ly/2UVE5ec - 15 Minut
http://bit.ly/2UZYJK6 - S-klub
http://bit.ly/2Ea0MGb - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 17. únor 2019

09:00 Láska je věda, Pevnost poznání
http://bit.ly/2V07owe

10:30 Nedělní matiné pro děti a rodiče, Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

15:00 Tridentská mše svatá , Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2UYd4GX

17:00 Nechte se ovlivnit italským temperamentem!, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2V1ChjX

17:00 Hokej: HC Olomouc – HC Verva Litvínov, Zimní stadion
http://bit.ly/2Ebjg8U

18:00 Florbal: FBS Olomouc - FBC MSEM Přerov, Čajka Aréna
http://bit.ly/2EcuEBC

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 7 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 13.2. - 14.2.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 13. únor 2019

09:00 Používáme MAC efektivně, Vault 42
bit.ly/2HSwv2n

10:30 Conference and Workshop on Field Research in Anthropology, tř. Svobody
bit.ly/2UV0o3K

15:00 AIESEC: Open day, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2UQL2Nu

15:00 Martin Hilský: W. Shakespeare - Marná lásky snaha, Umělecké centrum UP
bit.ly/2E7bPjg

16:45 Přesahy, Aula Filozofické fakulty UP
bit.ly/2UTDg5F

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2UTaMJb

17:30 Milena Jesenská: Retrospektiva, Divadlo na cucky
bit.ly/2UWXE60

17:30 Běžecký trenink, Tržnice
bit.ly/2UQaByq

18:00 Work and Travel USA: Americký večer, Cabaret Café Bar
bit.ly/2UV8GJ2

18:00 Domácí Bá.snění - Martin Reiner, Adam Hošek a Zdeňka Pospíšilová, Druhý domov
bit.ly/2UY4Ped

18:00 Hokej: HC Olomouc – Mountfield HK, Zimní stadion
bit.ly/2UPp918

18:00 Společný běh: Jogito "Pyramida na draze" (eng friendly), Atletika Olomouc
bit.ly/2E93Wd7

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
bit.ly/2UXxmk1

18:30 National Presentation: The Czech Republic, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2UPphh8

19:00 Hospodský kvíz, Bristol
bit.ly/2V22pvd

19:00 Zahajovací studentská mše, VKH Olomouc
bit.ly/2UU30Pe

19:00 Prostři mě (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2ULXBtw

19:00 Párty kvíz , Sophie's Café
bit.ly/2E8Ah3G

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
bit.ly/2E8JhWD

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2UQcriO

19:30 Pastiche Filmz: Rok opice, Umělecké centrum UP
bit.ly/2UKJhS0

20:00 Koncert: Jamtour, Český Rozhlas Olomouc
bit.ly/2UTbeXT

22:00 Párty
bit.ly/2E9cfWx - Belmondo
bit.ly/2GDcAlC - KNVKT

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

čtvrtek, 14. únor 2019

09:00 Olomoucká Drbna a Vaulteři darují krev, Fakultní nemocnice
bit.ly/2HQLutH

13:00 Valentýnská dílnička, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2UVyJzv

14:00 Prezentace projektů a významných kulturních akcí, Magistrát města Olomouce
bit.ly/2NlJTh8

15:00 Axtreme Valetine, Bulzajz
bit.ly/2E7Jv0g

16:00 Call to Europe: Jak znovu zcelit Evropu?, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2UTBvW7

16:30 Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2I7nhQ7

★17:00 Vernisáž: Dorota Bachratá: zem, voda, vzduch, UPoint
bit.ly/2UUuDYr

18:00 Stolní fotbálek: Valentýnský speciál, Cabaret Café Bar
bit.ly/2E6ngHL

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
bit.ly/2V23MKn

18:30 Kořeny a symbolika dne svatého Valentýna, Zkouška
bit.ly/2E7H51F

18:30 Křížová cesta z Orlice | Restaurování 2010–2018, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2UYdUnk

19:00 Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2ULXBtw

19:00 Timothy, Husův sbor
bit.ly/2UW7QLX

19:00 P3: Koncert mladých olomouckých talentů, Reduta
bit.ly/2PtN0AG

19:00 Divadlo Nabalkoně: Valentýnský Láskabaret, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2UWsj3r

19:00 Swingová tančírna vol.13, Na Pile
bit.ly/2UW27pg

19:00 Artyci: Milan Kozánek – As It Is, Divadlo na cucky
bit.ly/2SC7Orr

19:00 Isbina: Love Songs, Bar Rytmus
bit.ly/2E7HyAX

20:00 Koncert: Dream of Floyd, Sklub
bit.ly/2GRsv1r

20:00 Lunární Nový Rok s AsianStyle, 15 Minut
bit.ly/2UXyPXz

20:00 Blue Canisters, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:00 Conamara Chaos: Traditional Irish music, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2UY7OTX

20:00 Aerial Hoop: akrobacie na kruhu, Cirk Atum
bit.ly/2V0apwJ

21:00 Párty
bit.ly/2UQevHA - Varna
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 7 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 13.2. - 14.2.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 13. únor 2019

09:00 Používáme MAC efektivně, Vault 42
http://bit.ly/2HSwv2n

10:30 Conference and Workshop on Field Research in Anthropology, tř. Svobody 
http://bit.ly/2UV0o3K

15:00 AIESEC: Open day, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2UQL2Nu

15:00 Martin Hilský: W. Shakespeare - Marná lásky snaha, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2E7bPjg

16:45 Přesahy, Aula Filozofické fakulty UP
http://bit.ly/2UTDg5F

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2UTaMJb

17:30 Milena Jesenská: Retrospektiva, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2UWXE60

17:30 Běžecký trenink, Tržnice
http://bit.ly/2UQaByq

18:00 Work and Travel USA: Americký večer, Cabaret Café Bar
http://bit.ly/2UV8GJ2

18:00 Domácí Bá.snění - Martin Reiner, Adam Hošek a Zdeňka Pospíšilová, Druhý domov
http://bit.ly/2UY4Ped

18:00 Hokej: HC Olomouc – Mountfield HK, Zimní stadion
http://bit.ly/2UPp918

18:00 Společný běh: Jogito Pyramida na draze (eng friendly), Atletika Olomouc
http://bit.ly/2E93Wd7

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
http://bit.ly/2UXxmk1

18:30 National Presentation: The Czech Republic, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2UPphh8

19:00 Hospodský kvíz, Bristol
http://bit.ly/2V22pvd

19:00 Zahajovací studentská mše, VKH Olomouc
http://bit.ly/2UU30Pe

19:00 Prostři mě (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2ULXBtw

19:00 Párty kvíz , Sophies Café
http://bit.ly/2E8Ah3G

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
http://bit.ly/2E8JhWD

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2UQcriO

19:30 Pastiche Filmz: Rok opice, Umělecké centrum UP
http://bit.ly/2UKJhS0

20:00 Koncert: Jamtour, Český Rozhlas Olomouc
http://bit.ly/2UTbeXT

22:00 Párty
http://bit.ly/2E9cfWx - Belmondo
http://bit.ly/2GDcAlC - KNVKT

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

čtvrtek, 14. únor 2019

09:00 Olomoucká Drbna a Vaulteři darují krev, Fakultní nemocnice
http://bit.ly/2HQLutH

13:00 Valentýnská dílnička, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2UVyJzv

14:00 Prezentace projektů a významných kulturních akcí, Magistrát města Olomouce
http://bit.ly/2NlJTh8

15:00 Axtreme Valetine, Bulzajz
http://bit.ly/2E7Jv0g

16:00 Call to Europe: Jak znovu zcelit Evropu?, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2UTBvW7

16:30 Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2I7nhQ7

★17:00 Vernisáž: Dorota Bachratá: zem, voda, vzduch, UPoint
http://bit.ly/2UUuDYr

18:00 Stolní fotbálek: Valentýnský speciál, Cabaret Café Bar
http://bit.ly/2E6ngHL

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
http://bit.ly/2V23MKn

18:30 Kořeny a symbolika dne svatého Valentýna, Zkouška
http://bit.ly/2E7H51F

18:30 Křížová cesta z Orlice | Restaurování 2010–2018, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2UYdUnk

19:00 Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2ULXBtw

19:00 Timothy, Husův sbor
http://bit.ly/2UW7QLX

19:00 P3: Koncert mladých olomouckých talentů, Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

19:00 Divadlo Nabalkoně: Valentýnský Láskabaret, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2UWsj3r

19:00 Swingová tančírna vol.13, Na Pile
http://bit.ly/2UW27pg

19:00 Artyci: Milan Kozánek – As It Is, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2SC7Orr

19:00 Isbina: Love Songs, Bar Rytmus
http://bit.ly/2E7HyAX

20:00 Koncert: Dream of Floyd, Sklub
http://bit.ly/2GRsv1r

20:00 Lunární Nový Rok s AsianStyle, 15 Minut 
http://bit.ly/2UXyPXz

20:00 Blue Canisters, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:00 Conamara Chaos: Traditional Irish music, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2UY7OTX

20:00 Aerial Hoop: akrobacie na kruhu, Cirk Atum
http://bit.ly/2V0apwJ

21:00 Párty
http://bit.ly/2UQevHA - Varna

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 7 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 11.2. - 12.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 11. únor 2019

14:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2UPglbz

15:00 AIESEC: Infomeeting, Coffee Library
bit.ly/2URELBb

15:30 Famfrpál: První jarní trénink, Bezručovy sady
bit.ly/2UMQjpi

16:30 Dostatečně dobrá výchova dětí - beseda s psychologem, Snoezelen
bit.ly/2ULXA8W

17:00 Aerial Silks: Akrobacie na šále, Cirk Atum
bit.ly/2tjFFus

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
bit.ly/2teiVfw

★17:00 Urza: anarchokapitalismus a sociální práce, Caritas
bit.ly/2US6UIi

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2URMVtj

18:00 Daniela Foltýnová: Mimosa, Galerie Rubikon
bit.ly/2ULXAFY

★19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
bit.ly/2UQhQGs

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
bit.ly/2tfbkNE

19:00 Pavel Bořkovec Quartet, Reduta
bit.ly/2USmgwu

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2tdQfTW

21:00 Párty
bit.ly/2thura4 - 15 Minut
bit.ly/2HvxF3B - Sklub

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 12. únor 2019

★15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
bit.ly/2thqKB5

16:30 AIESEC: Infomeeting, Coffee Library
bit.ly/2USdnTA

17:00 Abdominal Surgery by Prof. Havlík, Director of the Hospital., Lékařská fakulta UP
bit.ly/2tinFRf

★17:00 Radek Sekanina: Život v misích, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2ULXBd0

17:00 Společný běh: KGIrun #J1, Geoinformatika UP
bit.ly/2ti4YNI

17:00 Roma, Kino Metropol
bit.ly/2UPhgc1

17:00 Výuka na 2. stupni kre4tivně, Katedra psychologie FF UP
bit.ly/2USfy9I

★18:00 Liberty Evening: Úvod do anarchokapitalismu, Bluesbar Garch
bit.ly/2UPoMDR

18:00 Posezení členů a příznivců olomouckých Přátel přírody, Restaurace Na Baště
bit.ly/2HMabYm

18:00 Koncert Konzervatoře Evangelické akademie, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2te3jc3

18:15 Volejbal: Čtvrtfinále | VK UP Olomouc - Stiinta Bacau, Sportovní hala UP
bit.ly/2tgpvSP

18:30 Pozvání na skleničku: Osobnosti Olomouckého kraje, Muzeum umění
bit.ly/2USn8Bg

19:00 Párty kvíz, Pivnice Doga
bit.ly/2UTdoa8

19:00 Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2ULXBtw

19:00 Pavel Svoboda: Island, Pevnost poznání
bit.ly/2UOizYM

★19:30 Valentýnské Improbuchty, Divadlo hudby
bit.ly/2UStSiF

20:00 Premiéra: Mlíkař a Dernier cri, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

★20:00 AFO Kino: Wonder Woman, Kino Metropol
bit.ly/2tp8vtP

21:00 Párty
bit.ly/2tipAVX - Varna
bit.ly/2UTFNfZ - 15Minut
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 7 (Lichý) | Pondělí - Úterý  | 11.2. - 12.2.

(všechny odkazy vedou přímo na stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 11. únor 2019

14:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2UPglbz

15:00 AIESEC: Infomeeting, Coffee Library
http://bit.ly/2URELBb

15:30 Famfrpál: První jarní trénink, Bezručovy sady
http://bit.ly/2UMQjpi

16:30 Dostatečně dobrá výchova dětí - beseda s psychologem, Snoezelen
http://bit.ly/2ULXA8W

17:00 Aerial Silks: Akrobacie na šále, Cirk Atum
http://bit.ly/2tjFFus

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
http://bit.ly/2teiVfw

★17:00 Urza: anarchokapitalismus a sociální práce, Caritas
http://bit.ly/2US6UIi

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2URMVtj

18:00 Daniela Foltýnová: Mimosa, Galerie Rubikon
http://bit.ly/2ULXAFY

★19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
http://bit.ly/2UQhQGs

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
http://bit.ly/2tfbkNE

19:00 Pavel Bořkovec Quartet, Reduta
http://bit.ly/2USmgwu

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2tdQfTW

21:00 Párty
http://bit.ly/2thura4 - 15 Minut
http://bit.ly/2HvxF3B - Sklub

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 12. únor 2019

★15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
http://bit.ly/2thqKB5

16:30 AIESEC: Infomeeting, Coffee Library
http://bit.ly/2USdnTA

17:00 Abdominal Surgery by Prof. Havlík, Director of the Hospital., Lékařská fakulta UP
http://bit.ly/2tinFRf

★17:00 Radek Sekanina: Život v misích, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2ULXBd0

17:00 Společný běh: KGIrun #J1, Geoinformatika UP
http://bit.ly/2ti4YNI

17:00 Roma, Kino Metropol
http://bit.ly/2UPhgc1

17:00 Výuka na 2. stupni kre4tivně, Katedra psychologie FF UP
http://bit.ly/2USfy9I

★18:00 Liberty Evening: Úvod do anarchokapitalismu, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2UPoMDR

18:00 Posezení členů a příznivců olomouckých Přátel přírody, Restaurace Na Baště
http://bit.ly/2HMabYm

18:00 Koncert Konzervatoře Evangelické akademie, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2te3jc3

18:15 Volejbal: Čtvrtfinále | VK UP Olomouc - Stiinta Bacau, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2tgpvSP

18:30 Pozvání na skleničku: Osobnosti Olomouckého kraje, Muzeum umění
http://bit.ly/2USn8Bg

19:00 Párty kvíz, Pivnice Doga
http://bit.ly/2UTdoa8

19:00 Prostři mě! (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2ULXBtw

19:00 Pavel Svoboda: Island, Pevnost poznání
http://bit.ly/2UOizYM

★19:30 Valentýnské Improbuchty, Divadlo hudby
http://bit.ly/2UStSiF

20:00 Premiéra: Mlíkař a Dernier cri, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

★20:00 AFO Kino: Wonder Woman, Kino Metropol
http://bit.ly/2tp8vtP

21:00 Párty
http://bit.ly/2tipAVX - Varna
http://bit.ly/2UTFNfZ - 15Minut

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 6 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 8.2. - 10.2.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 8. únor 2019

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
bit.ly/2ULgJYI

19:00 Maturitní ples Obchodní akademie , RCO
bit.ly/2tbDgSU

19:00 Ecoples, Caritas
bit.ly/2UL59wL

19:30 Florbal: FBS Olomouc - SC Vítkovice, Čajka Aréna
bit.ly/2UOhuA3

19:30 Modlitba za mír a pokoj ve světě, Kostel Zvěstování Páně
bit.ly/2UNUXnb

20:00 Roma , Kino Metropol
bit.ly/2UN17Uq

20:00 Koncert: Doky and the Millers , Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:00 Koncert: Mixed Emotions, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2UQEHC1

21:00 Messenjah + Dorsey, 15 Minut
bit.ly/2tbluz2

20:00 Párty
bit.ly/2tbEjlO - S-klub
bit.ly/2UGaDbY - Dream club
bit.ly/2UMjxoh - Varna
bit.ly/2UMSc5v - BPM bar
bit.ly/2UNVUMh - Belmondo
bit.ly/2UGaIMO - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 9. únor 2019

07:00 Výlet: Hradec Králové – Salon republiky, Olomouc Hl. Nádraží
bit.ly/2HMabYm

09:00 Běh na Posluchov, Svatý Kopeček
bit.ly/2tcrMOS

09:15 Prohlídka: Olomoucí "Vzhůru i dolů", Václavské nám.
bit.ly/2UNWUjv

10:00 Zabijačkové hody, Olomoucké Poděbrady
bit.ly/2H9ntNW

10:00 Malování na hedvábí, ul. Stupkova
bit.ly/2oWbhEh

13:00 Hrdinové regionu, Galerie Šantovka
bit.ly/2t7fWFM

14:00 Judo: Pohár nadějí, Sportovní hala UP
bit.ly/2UMEcJ0

14:00 Cube of Truth, Neptunova kašna
bit.ly/2UJxZNZ

15:00 Divadlo: Kouzelnická sobota (pohádka), Kino Metropol
bit.ly/2HAJmWT

17:30 Volejbal: VK UP Olomouc - Olymp Praha, Sportovní hala UP
bit.ly/2UJxYJP

19:00 Divadlo: Děkujeme, že zde kouříte!, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2tcczgQ

19:00 Šermířský ples, Dům Armády
bit.ly/2UKZNl1

19:30 Múzyálles , Hotel Flora
bit.ly/2ULj5Xp

19:30 Ples mezi květy, Výstaviště Flora
bit.ly/2taxukj

20:00 Romantický večer, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:00 Koncert: Pipes and pints, S-klub
bit.ly/2tcrNlU

20:30 Film: Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
bit.ly/2tdc4TM

21:00 Párty
bit.ly/2UOJHXM - Varna
bit.ly/2t80hG8 - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 10. únor 2019

14:00 Malí kreslíři jehlou a nití, Divadlo na cucky
bit.ly/2HFWtWH

14:00 Barvy lásky: Povídání o lásce a tvorba valentýnského přání, Potvůrka Klub
bit.ly/2oWbhEh

15:00 Dílničky pro děti: Terezka a kouzelné autíčko (pohádka), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2t8Eqyl

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
bit.ly/2ULZu9O

16:00 Divadlo: O velikém čaroději (pohádka), Václavské nám.
bit.ly/2tcXiwd

17:30 Ochutnávková lekce Mindfulness, YoFyz
bit.ly/2UGemX0

20:00 Improvizační show: Poprvé před lidi, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 6 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 8.2. - 10.2.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 8. únor 2019

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
http://bit.ly/2ULgJYI

19:00 Maturitní ples Obchodní akademie , RCO
http://bit.ly/2tbDgSU

19:00 Ecoples, Caritas
http://bit.ly/2UL59wL

19:30 Florbal: FBS Olomouc - SC Vítkovice, Čajka Aréna
http://bit.ly/2UOhuA3

19:30 Modlitba za mír a pokoj ve světě, Kostel Zvěstování Páně
http://bit.ly/2UNUXnb

20:00 Roma , Kino Metropol
http://bit.ly/2UN17Uq

20:00 Koncert: Doky and the Millers , Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:00 Koncert: Mixed Emotions, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2UQEHC1

21:00 Messenjah + Dorsey, 15 Minut 
http://bit.ly/2tbluz2

20:00 Párty
http://bit.ly/2tbEjlO -  S-klub
http://bit.ly/2UGaDbY - Dream club
http://bit.ly/2UMjxoh - Varna
http://bit.ly/2UMSc5v - BPM bar
http://bit.ly/2UNVUMh - Belmondo
http://bit.ly/2UGaIMO - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 9. únor 2019

07:00 Výlet: Hradec Králové – Salon republiky, Olomouc Hl. Nádraží
http://bit.ly/2HMabYm

09:00 Běh na Posluchov, Svatý Kopeček
http://bit.ly/2tcrMOS

09:15 Prohlídka: Olomoucí Vzhůru i dolů, Václavské nám.
http://bit.ly/2UNWUjv

10:00 Zabijačkové hody, Olomoucké Poděbrady
http://bit.ly/2H9ntNW

10:00 Malování na hedvábí, ul. Stupkova
http://bit.ly/2oWbhEh

13:00 Hrdinové regionu, Galerie Šantovka
http://bit.ly/2t7fWFM

14:00 Judo: Pohár nadějí, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2UMEcJ0

14:00 Cube of Truth, Neptunova kašna
http://bit.ly/2UJxZNZ

15:00 Divadlo: Kouzelnická sobota (pohádka), Kino Metropol
http://bit.ly/2HAJmWT

17:30 Volejbal: VK UP Olomouc - Olymp Praha, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2UJxYJP

19:00 Divadlo: Děkujeme, že zde kouříte!, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2tcczgQ

19:00 Šermířský ples, Dům Armády
http://bit.ly/2UKZNl1

19:30 Múzyálles , Hotel Flora
http://bit.ly/2ULj5Xp

19:30 Ples mezi květy, Výstaviště Flora
http://bit.ly/2taxukj

20:00 Romantický večer, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:00 Koncert: Pipes and pints, S-klub
http://bit.ly/2tcrNlU

20:30 Film: Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
http://bit.ly/2tdc4TM

21:00 Párty
http://bit.ly/2UOJHXM - Varna
http://bit.ly/2t80hG8 - Meex

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 10. únor 2019

14:00 Malí kreslíři jehlou a nití, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HFWtWH

14:00 Barvy lásky: Povídání o lásce a tvorba valentýnského přání, Potvůrka Klub
http://bit.ly/2oWbhEh

15:00 Dílničky pro děti: Terezka a kouzelné autíčko (pohádka), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2t8Eqyl

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2ULZu9O

16:00 Divadlo: O velikém čaroději (pohádka), Václavské nám.
http://bit.ly/2tcXiwd

17:30 Ochutnávková lekce Mindfulness, YoFyz
http://bit.ly/2UGemX0

20:00 Improvizační show: Poprvé před lidi, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

 

Comment on Facebook

Ta spicka se na radnicni vez vrati az bude dokoncena oprava budovy radnice. Pak uz bude vez kompletni.

Mě by spíš zajímalo, proč radnice nemá špičku 😞

+ View previous comments

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 6 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 6.2. - 7.2.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 6. únor 2019

09:00-17:00 Výstava: Bob Dylan / On the Road, Vlastivědné muzeum v Olomouci
bit.ly/2Csio0T

14:00 Běžecký trenink pro začátečníky., Parkoviště tržnice, ul. Kateřinská
bit.ly/2HUsISj

16:00 Jak vzdorovat dětskému vzdoru, Rodinné centrum Olivy
bit.ly/2HXf5lc

17:00 Přednáška: Kongo, Vědecká knihovna v Olomouci
bit.ly/2HT9V9L

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2HUAHPe

18:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HRz2tC

18:00 Zemřít pro design (projekce a beseda), Skautský institut
bit.ly/2HXfHHw

18:00 Violový recitál Pavla Březíka, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2t8zZn3

18:00 Společný běh: Jogito Olomouc (eng friendly), Atletika Olomouc
bit.ly/2HVaRuq

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
bit.ly/2HTSpCu

18:30 Originální kvíz, Hospůdka U Krbu
bit.ly/2t4o21O

19:00 Koncert: Zahrada, Nl // Prach, Sk, SF MINI
bit.ly/2HXgg46

19:00 Hospodský kvíz, Bristol
bit.ly/2HTmZMh

19:00 Divadlo: Sex zadarmo nedostaneš (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2HVY9eK

19:00 Koncert: Jelení loje, Divadlo na cucky
bit.ly/2SC7Orr

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2t79JcI

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
bit.ly/2HWln4v

20:00 Divadlo Mandala volného: Puškine, jsi póvl, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2HmcbpN

20:00 RetroKino: Ostře sledované vlaky 35 mm, Kino Metropol
bit.ly/2HVMYTz

21:00 Párty
bit.ly/2HVOeWN - Bocca
bit.ly/2HTyVOf - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 7. únor 2019

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2HVOG7r

14:00 Prezentace projektů a významných kulturních akcí, ul. Hynaisova
bit.ly/2I7iBd1

16:30 Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Rudolf Jan: Muž, jehož srdce bilo pro Olomouc, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2HR84Cf

17:30 Cestopis: Nina Špitálníková: Mezi dvěma Kimy, PiCOlo
bit.ly/2HT7aFr

18:00 Cestovatelský večer: Kurdistán - napříč Blízkým východem, Fox club
bit.ly/2HMabYm

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
bit.ly/2HPqC5Y

19:00 Divadlo: Sex zadarmo nedostaneš (komedie), Divadlo Tramtarie
bit.ly/2HVY9eK

19:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HR9yfN

19:00 Řízená degustace vín , Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2S2t5hj

19:00 Koncert: Jakub Cermaque, Kratochvíle
bit.ly/2HVyfbj

19:00 Koncert: Yamabushi, Ponorka
bit.ly/2HXo7yC

19:00 Přednáška: 7 měsíců na koloběžce po Asii (7850km), Divadlo na Šantovce
bit.ly/2HXoMQC

20:00 Koncert: Please The Trees, Jazz Tibet Club
bit.ly/2HD3BDk
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 6 (Sudý) | Středa - Čtvrtek  | 6.2. - 7.2.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 6. únor 2019

09:00-17:00 Výstava: Bob Dylan / On the Road, Vlastivědné muzeum v Olomouci
http://bit.ly/2Csio0T

14:00 Běžecký trenink pro začátečníky., Parkoviště tržnice, ul. Kateřinská
http://bit.ly/2HUsISj

16:00 Jak vzdorovat dětskému vzdoru, Rodinné centrum Olivy
http://bit.ly/2HXf5lc

17:00 Přednáška: Kongo, Vědecká knihovna v Olomouci
http://bit.ly/2HT9V9L

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2HUAHPe

18:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HRz2tC

18:00 Zemřít pro design (projekce a beseda), Skautský institut
http://bit.ly/2HXfHHw

18:00 Violový recitál Pavla Březíka, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2t8zZn3

18:00 Společný běh: Jogito Olomouc (eng friendly), Atletika Olomouc
http://bit.ly/2HVaRuq

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
http://bit.ly/2HTSpCu

18:30 Originální kvíz, Hospůdka U Krbu
http://bit.ly/2t4o21O

19:00 Koncert: Zahrada, Nl // Prach, Sk, SF MINI
http://bit.ly/2HXgg46

19:00 Hospodský kvíz, Bristol
http://bit.ly/2HTmZMh

19:00 Divadlo: Sex zadarmo nedostaneš (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2HVY9eK

19:00 Koncert: Jelení loje, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2SC7Orr

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2t79JcI

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
http://bit.ly/2HWln4v

20:00 Divadlo Mandala volného: Puškine, jsi póvl, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2HmcbpN

20:00 RetroKino: Ostře sledované vlaky 35 mm, Kino Metropol
http://bit.ly/2HVMYTz

21:00 Párty 
http://bit.ly/2HVOeWN - Bocca
http://bit.ly/2HTyVOf - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 7. únor 2019

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2HVOG7r

14:00 Prezentace projektů a významných kulturních akcí, ul. Hynaisova
http://bit.ly/2I7iBd1

16:30 Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2I7nhQ7

17:00 Rudolf Jan: Muž, jehož srdce bilo pro Olomouc, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2HR84Cf

17:30 Cestopis: Nina Špitálníková: Mezi dvěma Kimy, PiCOlo
http://bit.ly/2HT7aFr

18:00 Cestovatelský večer: Kurdistán - napříč Blízkým východem, Fox club
http://bit.ly/2HMabYm

18:20 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
http://bit.ly/2HPqC5Y

19:00 Divadlo: Sex zadarmo nedostaneš (komedie), Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2HVY9eK

19:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HR9yfN

19:00 Řízená degustace vín , Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2S2t5hj

19:00 Koncert: Jakub Cermaque, Kratochvíle
http://bit.ly/2HVyfbj

19:00 Koncert: Yamabushi, Ponorka
http://bit.ly/2HXo7yC

19:00 Přednáška: 7 měsíců na koloběžce po Asii (7850km), Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2HXoMQC

20:00 Koncert: Please The Trees, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2HD3BDk

2 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 6 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 4.2. - 5.2.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 4. únor 2019

07:00 Lívancový týden, Coffee Library
bit.ly/2HMhAqf

17:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
bit.ly/2HOZOTA

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
bit.ly/2HNLjiA

17:00 Cestovatelský večer: Jakutsko, Skautský institut
bit.ly/2t3Tf5q

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HOwvQX

17:30 Setkání u studny s Igorem Dostálkem, Katedrála svatého Václava
bit.ly/2HO8pWp

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2HSgrxA

19:00 Swingová tančírna vol.12, Nepali Restaurant
bit.ly/2HSguJM

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
bit.ly/2PtN0AG

19:00 Dramatické studio SENior: Spářka, Divadlo na cucky
bit.ly/2S75tIk

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
bit.ly/2HQV13M

19:00 Přednáška: Nikola Tesla, Nová Akropolis
bit.ly/2HQLVUI

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2HOtUGx

22:00 Párty
bit.ly/2t2L217 - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 5. únor 2019

15:00 Vernisáž: S.O.S Sexuální Orientace Světa, Galerie U Mloka
bit.ly/2t5ZUvP

17:00 Work and Travel USA: informační přednáška, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2HPkOJV

17:00 Houslový recitál Hany a Martiny Jasanských, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2HShwWa

17:00 Zen v Olomouci, Centrum Gotama
bit.ly/2tc9JbL

18:00 Vladimír Havlík: Jako pták, Galerie Caesar
bit.ly/2HPIaiw

19:00 Divadlo: Opletal, Divadlo na cucky
bit.ly/2HQ9jC3

19:00 Vernisáž: Geoethics: #10 A New Underground, Vitrína Deniska
bit.ly/2t2eaFN

19:00 FilmArt: Ztratili jsme Stalina, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2HRyNid

19:00 Divadlo: Titanic, Divadlo v Metropolu
bit.ly/2HPIjCA

20:00 Filmový kvíz, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2tcnGXb

20:00 Film: The Doors, Bluesbar Garch
bit.ly/2HNulBe
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 6 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 4.2. - 5.2.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 4. únor 2019

07:00 Lívancový týden, Coffee Library
http://bit.ly/2HMhAqf

17:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
http://bit.ly/2HOZOTA

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
http://bit.ly/2HNLjiA

17:00 Cestovatelský večer: Jakutsko, Skautský institut
http://bit.ly/2t3Tf5q

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HOwvQX

17:30 Setkání u studny s Igorem Dostálkem, Katedrála svatého Václava
http://bit.ly/2HO8pWp

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2HSgrxA

19:00 Swingová tančírna vol.12, Nepali Restaurant
http://bit.ly/2HSguJM

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

19:00 Dramatické studio SENior: Spářka, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2S75tIk

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
http://bit.ly/2HQV13M

19:00 Přednáška: Nikola Tesla, Nová Akropolis
http://bit.ly/2HQLVUI

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2HOtUGx

22:00 Párty 
http://bit.ly/2t2L217 - 15 Minut

▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 5. únor 2019

15:00 Vernisáž: S.O.S Sexuální Orientace Světa, Galerie U Mloka
http://bit.ly/2t5ZUvP

17:00 Work and Travel USA: informační přednáška, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2HPkOJV

17:00 Houslový recitál Hany a Martiny Jasanských, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2HShwWa

17:00 Zen v Olomouci, Centrum Gotama
http://bit.ly/2tc9JbL

18:00 Vladimír Havlík: Jako pták, Galerie Caesar
http://bit.ly/2HPIaiw

19:00 Divadlo: Opletal, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HQ9jC3

19:00 Vernisáž: Geoethics: #10 A New Underground, Vitrína Deniska
http://bit.ly/2t2eaFN

19:00 FilmArt: Ztratili jsme Stalina, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2HRyNid

19:00 Divadlo: Titanic, Divadlo v Metropolu
http://bit.ly/2HPIjCA

20:00 Filmový kvíz, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2tcnGXb

20:00 Film: The Doors, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2HNulBe

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 5 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 1.2. - 3.2.

(všechny odkazy vedou přímo stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 1. únor 2019

07:00 Posilovna celý den zdarma (FrontGym B-day), Front Gym
bit.ly/2HEEoZ4

09:00 Behej schody!, Michalský výpad
bit.ly/2HRQz58

09:00 Výstava: NEkostely a NEkaple, Vědecká knihovna
bit.ly/2HRTjPY

10:00 Workshop: Smart body, Divadlo na cucky
bit.ly/2HI2RN2

17:00 Fotoseminář: Zpracování digitálních fotografií, Fox club (v prostorách klubu pro seniory)
bit.ly/2HMabYm

18:00 Limetal, S-klub
bit.ly/2HKPN9I

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
bit.ly/2HMlQGq

19:00 Divadlo: Herci Na ležáka, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2HxffPY

19:00 Koncert: Laundered Syrup // Klinger // Decultivate, SF MINI
bit.ly/2HLTZpN

21:00+ Párty
bit.ly/2HHbEPq - 15 Minut
bit.ly/2HKQlfM - Varna
bit.ly/2HEFNPk - BPM bar
bit.ly/2HKQaRE - Retro Klub Tržnice
bit.ly/2HWw0Vd - Belmondo
bit.ly/2HGkInx - Meex Club
bit.ly/2HWvd6H - Dream club
bit.ly/2HWw0Vd - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 2. únor 2019

09:00 Workshop: Práce s kůží I (základy), Olomoucká dílna
bit.ly/2HGEAXT

10:00 Víkendové kurzy flamenca, Studio Paloma
bit.ly/2HIo0GZ

13:00 IZS: Hrdinové regionu, Galerie Šantovka
bit.ly/2HRRHpo

13:00 Tradiční, alternativní a doplňková léčba rakoviny pohledem vědců, Fakultní nemocnice
bit.ly/2HIGerP

16:00 Tango ochutnávka, Cirk Atum
bit.ly/2HJ7giX

17:00 1. Výstava Nikol Art, Čajovna Wabi
bit.ly/2sX9XTM

18:45 Kino Metropol: Metropolitní opera, Kino Metropol
bit.ly/2HI4H0o

19:00 Cestovatelská přednáška 800 km pěšky do Santiaga, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2S0I639

19:30 Koncert: JedenKus, U Čerta
bit.ly/2HLlgIU

20:00 LP noc: PINK FLOYD Forever, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2HLlUWQ

21:30 Hokej: HC STARS vs. WILD CATS, Zimní stadion
bit.ly/2HI98bN

21:00+ Párty
bit.ly/2t3o4qx - S-klub
bit.ly/2t0jg5l - Varna
bit.ly/2HLyDsF - Belmondo
bit.ly/2HLW599 - Meex Clu

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 3. únor 2019

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
bit.ly/2HMoBYi

17:00 Setkání věřících: Poslední slovo, BEA Campus
bit.ly/2HEK0CC
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 5 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 1.2. - 3.2.

(všechny odkazy vedou přímo stránky události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 1. únor 2019

07:00 Posilovna celý den zdarma (FrontGym B-day), Front Gym
http://bit.ly/2HEEoZ4

09:00 Behej schody!, Michalský výpad
http://bit.ly/2HRQz58

09:00 Výstava: NEkostely a NEkaple, Vědecká knihovna
http://bit.ly/2HRTjPY

10:00 Workshop: Smart body, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HI2RN2

17:00 Fotoseminář: Zpracování digitálních fotografií, Fox club (v prostorách klubu pro seniory)
http://bit.ly/2HMabYm

18:00 Limetal, S-klub
http://bit.ly/2HKPN9I

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
http://bit.ly/2HMlQGq

19:00 Divadlo: Herci Na ležáka, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2HxffPY

19:00 Koncert: Laundered Syrup // Klinger // Decultivate, SF MINI
http://bit.ly/2HLTZpN

21:00+ Párty
http://bit.ly/2HHbEPq - 15 Minut
http://bit.ly/2HKQlfM - Varna
http://bit.ly/2HEFNPk - BPM bar
http://bit.ly/2HKQaRE - Retro Klub Tržnice
http://bit.ly/2HWw0Vd - Belmondo
http://bit.ly/2HGkInx - Meex Club
http://bit.ly/2HWvd6H - Dream club
http://bit.ly/2HWw0Vd - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 2. únor 2019

09:00 Workshop: Práce s kůží I (základy), Olomoucká dílna
http://bit.ly/2HGEAXT

10:00 Víkendové kurzy flamenca, Studio Paloma
http://bit.ly/2HIo0GZ

13:00 IZS: Hrdinové regionu, Galerie Šantovka
http://bit.ly/2HRRHpo

13:00 Tradiční, alternativní a doplňková léčba rakoviny pohledem vědců, Fakultní nemocnice
http://bit.ly/2HIGerP

16:00 Tango ochutnávka, Cirk Atum
http://bit.ly/2HJ7giX

17:00 1. Výstava Nikol Art, Čajovna Wabi
http://bit.ly/2sX9XTM

18:45 Kino Metropol: Metropolitní opera, Kino Metropol
http://bit.ly/2HI4H0o

19:00 Cestovatelská přednáška 800 km pěšky do Santiaga, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2S0I639

19:30 Koncert: JedenKus, U Čerta
http://bit.ly/2HLlgIU

20:00 LP noc: PINK FLOYD Forever, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2HLlUWQ

21:30 Hokej: HC STARS vs. WILD CATS, Zimní stadion 
http://bit.ly/2HI98bN

21:00+ Párty
http://bit.ly/2t3o4qx -  S-klub
http://bit.ly/2t0jg5l -  Varna
http://bit.ly/2HLyDsF - Belmondo
http://bit.ly/2HLW599 - Meex Clu

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 3. únor 2019

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2HMoBYi

17:00 Setkání věřících: Poslední slovo, BEA Campus
http://bit.ly/2HEK0CC

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 5 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 30.1. - 31.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 30. leden 2019

10:30 Velký Gatsby, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2HEEJLq

13:00 Sněhulákování na Letňáku, Letní kino
bit.ly/2HAMJNv

14:00 Workshop: Co vydrží lano, Flashwall
bit.ly/2HzgDl8

15:30 Z kraje kroj, Vlastivědné muzeum
bit.ly/2HEAhfG

17:00 Po stopách předků, Vědecká knihovna
bit.ly/2SdGfIh

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2HBVc36

17:00 Po stopách předků, Vědecká knihovna v Olomouci, Bezručova 3, přednáškový sál
bit.ly/2HEFeVO

18:00 Běhací trénink, Olomouc Tržnice
bit.ly/2HFburJ

18:00 O setkání s krajany v Texasu, Husův sbor
bit.ly/2HFjB7T

18:00 Jogito: "tempová šestka", Atletika Olomouc
bit.ly/2HEYLFE

18:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HEBPGw

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
bit.ly/2HBssr2

18:30 Warcraft kvíz, Hospůdka U Krbu
bit.ly/2HBYGTe

19:00 Degustace Argentinských vín, OpenWine Bar
bit.ly/2HFXkXm

19:00 Blue Jam no.1, Blue Tiger
bit.ly/2HAPDSp

19:00 Tereza Hradílková: Švihla + Silhouette, Divadlo na cucky
bit.ly/2HhUnfE

19:00 Divoké historky, Divadlo Tramtarie
bit.ly/2HEEIXS

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2HM87Q6

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
bit.ly/2HGWMk6

20:00 Roma, Kino Metropol
bit.ly/2HDFRz0

20:00 Večer ve stylu 50. let, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2HBu8kk

20:00 Večer ve stylu 50. let, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2HbqLR4

22:00 Student Party, Belmondo
bit.ly/2HDGCrQ

▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 31. leden 2019

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2HDDv31

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2HDF4Or

16:30 Box pro všechny, Box Club SA
bit.ly/2HEEgZG

17:30 Vernisáž výstavy obrazů výtvarné skupiny Pictoris, Kratochvíle
bit.ly/2SfmY9B

18:00 Čtvrteční silovka, Fit-ko
bit.ly/2ShBGg4

18:30 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
bit.ly/2HGStFs

18:30 Game Night, Vault 42
bit.ly/2HFR5Tv

19:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HCapko

19:00 Vojtěch Mička / Symboly, Galerie Véčko
bit.ly/2Sd1NVt

19:00 Wild(e) večer s Filipem aneb Jak je důležité míti kabaret, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2HireRj

19:00 Divadlo Archa: Rusáci?, Divadlo hudby
bit.ly/2HB46NZ

19:00 Jsem do tebe, Divadlo na cucky
bit.ly/2HsxTsc

19:00 Nikola Tesla, Nová Akropolis
bit.ly/2S9sg6B

20:00 Yo Soy Indigo, Jazz Tibet Club
bit.ly/2SdamQd

20:30 Na Stojáka, S-klub
bit.ly/2SJesfM

21:00 Pololetní Party, Varna
bit.ly/2S9jlSA
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 5 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 30.1. - 31.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 30. leden 2019

10:30 Velký Gatsby, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2HEEJLq

13:00 Sněhulákování na Letňáku, Letní kino
http://bit.ly/2HAMJNv

14:00 Workshop: Co vydrží lano, Flashwall
http://bit.ly/2HzgDl8

15:30 Z kraje kroj, Vlastivědné muzeum
http://bit.ly/2HEAhfG

17:00 Po stopách předků, Vědecká knihovna
http://bit.ly/2SdGfIh

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2HBVc36

17:00 Po stopách předků, Vědecká knihovna v Olomouci, Bezručova 3, přednáškový sál
http://bit.ly/2HEFeVO

18:00 Běhací trénink, Olomouc Tržnice
http://bit.ly/2HFburJ

18:00 O setkání s krajany v Texasu, Husův sbor
http://bit.ly/2HFjB7T

18:00 Jogito: tempová šestka, Atletika Olomouc
http://bit.ly/2HEYLFE

18:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HEBPGw

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
http://bit.ly/2HBssr2

18:30 Warcraft kvíz, Hospůdka U Krbu
http://bit.ly/2HBYGTe

19:00 Degustace Argentinských vín, OpenWine Bar
http://bit.ly/2HFXkXm

19:00 Blue Jam no.1, Blue Tiger
http://bit.ly/2HAPDSp

19:00 Tereza Hradílková: Švihla + Silhouette, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HhUnfE

19:00 Divoké historky, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/2HEEIXS

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2HM87Q6

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
http://bit.ly/2HGWMk6

20:00 Roma, Kino Metropol
http://bit.ly/2HDFRz0

20:00 Večer ve stylu 50. let, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2HBu8kk

20:00 Večer ve stylu 50. let, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2HbqLR4

22:00 Student Party, Belmondo
http://bit.ly/2HDGCrQ

▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 31. leden 2019

09:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2HDDv31

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2HDF4Or

16:30 Box pro všechny, Box Club SA
http://bit.ly/2HEEgZG

17:30 Vernisáž výstavy obrazů výtvarné skupiny Pictoris, Kratochvíle
http://bit.ly/2SfmY9B

18:00 Čtvrteční silovka, Fit-ko
http://bit.ly/2ShBGg4

18:30 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
http://bit.ly/2HGStFs

18:30 Game Night, Vault 42
http://bit.ly/2HFR5Tv

19:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HCapko

19:00 Vojtěch Mička / Symboly, Galerie Véčko
http://bit.ly/2Sd1NVt

19:00 Wild(e) večer s Filipem aneb Jak je důležité míti kabaret, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2HireRj

19:00 Divadlo Archa: Rusáci?, Divadlo hudby
http://bit.ly/2HB46NZ

19:00 Jsem do tebe, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HsxTsc

19:00 Nikola Tesla, Nová Akropolis
http://bit.ly/2S9sg6B

20:00 Yo Soy Indigo, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2SdamQd

20:30 Na Stojáka, S-klub
http://bit.ly/2SJesfM

21:00 Pololetní Party, Varna 
http://bit.ly/2S9jlSA

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 5 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 28.1. - 29.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 28. leden 2019

16:00 Představení knihy: Jano Köhler, Arcibiskupský palác Olomouc (Wurmova 9)
bit.ly/2ONxpfp

17:00 Knihy na cucky - s Knihářem nad vánoční nadílkou, Divadlo na cucky
bit.ly/2HBLw8G

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
bit.ly/2HBAikA

17:00 Film: Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
bit.ly/2HyV5Fa

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HBAksN

18:00 Fit klub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2HBYS4D

18:30 Přednáška: Dovedná komunikace z pohledu Buddhova učení, ul. Wurmova
bit.ly/2HBZmYJ

18:30 Přednáška: Rusko: Léto na Sibiři, Flashwall
bit.ly/2GDfWaf

18:30 Koncert k oslavám čínského nového roku, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2RSn3zI

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
bit.ly/2HxFu93

19:00 Divadlo: Racek, Divadlo hudby
bit.ly/2HINbtg

19:00 Hospodský kvíz Simpsonovi, Pivnice Doga
bit.ly/2HBZcjR

19:00 Divadlo: Spartakus (derniéra), Moravské divadlo Olomouc
bit.ly/2HBQq5o

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2HyWnju

21:00 Párty, 15 Minut
bit.ly/2HBB4OB

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 29. leden 2019

15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
bit.ly/2Hyr74s

17:00 Zen v Olomouci, ul. Wurmova
bit.ly/2HCVmqI

17:00 Přednáška: Otokar Bittmann: Charakterní primář se srdcem závodníka, Fakultní nemocnice
bit.ly/2HKtH7c

18:00 Cupping s Coffee Culture, Trouble Cafe
bit.ly/2HBCh8B

18:00 Koncert pedagogů Konzervatoře Evangelické akademie, Konzervatoř Evangelické akademie
bit.ly/2HzvAnp

18:00 Setkání s knížkou: Nevšední život Alfonse Muchy, Fox club (v prostorách klubu pro seniory)
bit.ly/2H6Nqhi

19:00 Sedmá Divadelní: Federer – Nadal, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2HBOqdo

19:00 Divadlo: Racek, Divadlo hudby
bit.ly/2S6hUV1

19:00 Divadlo: Opletal, Divadlo na cucky
bit.ly/2HkgbqP

20:00 Film: Kurt Cobain: Montage of Heck, Bluesbar Garch
bit.ly/2HApIdx

21:00 Párty, 15 Minut
bit.ly/2HBKvNU
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 5 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 28.1. - 29.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 28. leden 2019

16:00 Představení knihy: Jano Köhler, Arcibiskupský palác Olomouc (Wurmova 9)
http://bit.ly/2ONxpfp

17:00 Knihy na cucky - s Knihářem nad vánoční nadílkou, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HBLw8G

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
http://bit.ly/2HBAikA

17:00 Film: Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
http://bit.ly/2HyV5Fa

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HBAksN

18:00 Fit klub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2HBYS4D

18:30 Přednáška: Dovedná komunikace z pohledu Buddhova učení, ul. Wurmova
http://bit.ly/2HBZmYJ

18:30 Přednáška: Rusko: Léto na Sibiři, Flashwall
http://bit.ly/2GDfWaf

18:30 Koncert k oslavám čínského nového roku, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2RSn3zI

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
http://bit.ly/2HxFu93

19:00 Divadlo: Racek, Divadlo hudby
http://bit.ly/2HINbtg

19:00 Hospodský kvíz Simpsonovi, Pivnice Doga
http://bit.ly/2HBZcjR

19:00 Divadlo: Spartakus (derniéra), Moravské divadlo Olomouc
http://bit.ly/2HBQq5o

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2HyWnju

21:00 Párty, 15 Minut
http://bit.ly/2HBB4OB

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 29. leden 2019

15:15 Prohlídka Velké Jižní věže, Václavské náměstí
http://bit.ly/2Hyr74s

17:00 Zen v Olomouci, ul. Wurmova
http://bit.ly/2HCVmqI

17:00 Přednáška: Otokar Bittmann: Charakterní primář se srdcem závodníka, Fakultní nemocnice
http://bit.ly/2HKtH7c

18:00 Cupping s Coffee Culture, Trouble Cafe
http://bit.ly/2HBCh8B

18:00 Koncert pedagogů Konzervatoře Evangelické akademie, Konzervatoř Evangelické akademie
http://bit.ly/2HzvAnp

18:00 Setkání s knížkou: Nevšední život Alfonse Muchy, Fox club (v prostorách klubu pro seniory)
http://bit.ly/2H6Nqhi

19:00 Sedmá Divadelní: Federer – Nadal, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2HBOqdo

19:00 Divadlo: Racek, Divadlo hudby
http://bit.ly/2S6hUV1

19:00 Divadlo: Opletal, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HkgbqP

20:00 Film: Kurt Cobain: Montage of Heck, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2HApIdx

21:00 Párty, 15 Minut
http://bit.ly/2HBKvNU

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 47 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 25.1. - 27.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 25. leden 2019

09:00 Výstava: Češi v Americe: Exil/Emigrace 1938/39, 1948 a 1968, UPoint
bit.ly/2HvJQ0x

09:00 Olomoucký fyzikální kaleidoskop #16, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2Hsi3xF

09:30 Advanced in silico Drug Design workshop/hackathon 2019, Katedra fyzikální chemie UP
bit.ly/2HEYcLM

14:00 Kurz o FAKE NEWS v Olomouci, Wurmova 7
bit.ly/2S9HqZi

16:00 Nenásilná komunikace, RC Olivy
bit.ly/2SbmCks

17:00 Vztahy Nové doby, Dákiní
bit.ly/2HuZ5H0

17:00 Lednový turnaj ve Fifa 19, Hospůdka U Krbu
bit.ly/2HwfOts

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
bit.ly/2HsFnvy

19:00 Business Ples, NH Collection Congress
bit.ly/2S9HsQU

19:00 Divadlo: Starci na chmelu - premiéra, Moravské divadlo Olomouc
bit.ly/2S7fnd5

19:30 Samba Practice, Cirk Atum
bit.ly/2HDkY78

20:00 SLAM improvizátoři proti textařům, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2HuZSrs

20:00 ZZ Top Litovel, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2S8LCIQ

20:00 Slam improvizátoři proti textařům, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2HdqyN7

21:00 Koncert: Zákaz Vězdu x Kakktus x Linoleum, 15 Minut
bit.ly/2S4qvra

21:00 Párty, Varna
bit.ly/2HHWjOP

21:00 Párty, Sklub
bit.ly/2GRw5ZA

21:00 Párty, Dream Club
bit.ly/2HvKVFD

21:00 Párty, BPM bar
bit.ly/2S6QBKb

22:00 Párty, Belmondo
bit.ly/2Hgqz33

22:00 Párty, Meex
bit.ly/2HDll1w

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 26. leden 2019

09:15 Kombinovaná prohlídka "Vzhůru i dolů", Václavské náměstí
bit.ly/2HvWH2u

10:00 Olomoucký turnaj v go #27, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2S4qV0I

15:00 Gothic & Lolita - tvořivý sraz, Kratochvíle
bit.ly/2Hx0L2B

16:00 Langosmus, Konvikt bistro & bar, Univerzitní 3, Olomouc
bit.ly/2Hr3WJa

17:30 Maturitní ples SGO, Výstaviště Flora
bit.ly/2HHXptV

18:00 Rotten fest 20, S-klub
bit.ly/2HxAYr1

19:00 Koncert: WxP akusticky, Bluesbar Garch
bit.ly/2S9BXle

19:30 Hokej: HC STARS vs. Ducks, Zimní stadion
bit.ly/2HrUjdf

20:00 Společenský večer Galerie Anděl, Dům U Parku
bit.ly/2S2QgIy

21:00 Bass Vibes: SMACK, Varna
bit.ly/2S7cYz5

21:00 Street Beat, Masné krámy
bit.ly/2HvOJqp

21:00 Párty, Dream Club
bit.ly/2Hs3Qks

22:00 Párty, Meex Club
bit.ly/2HvKv1Z

22:00 Párty, Belmondo
bit.ly/2S0DPNl

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 27. leden 2019

10:00 Všechny chutě Afriky v Olomouci, Výstaviště Flora
bit.ly/2HxC9qr

10:00 Všechny chutě Afriky v Olomouci, Výstaviště Flora Olomouc, a. s.
bit.ly/2RYVQeY

14:00 Swapovací odpoledne, Zdravá pecka
bit.ly/2S3YgsJ

14:00 Malí nebojsové, Divadlo na cucky, Dolní náměstí, Olomouc, Česko
bit.ly/2HqCtHI

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
bit.ly/2HrVMQN

17:00 Hokej: HC Olomouc – Piráti Chomutov, Zimní stadion
bit.ly/2HuApyf

18:00 Florbal: FBS Olomouc - FBC ZŠ Uničov, Čajka Aréna
bit.ly/2HiXYKm

19:00 Schindlerův seznam, Kino Metropol
bit.ly/2HtF6IH

19:00 Divadlo: Víš přece, že neslyším, když teče voda, Reduta
bit.ly/2S4bi9z

19:00 Divadlo: Vary(ace), Divadlo hudby
bit.ly/2Hudmn7
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 47 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 25.1. - 27.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 25. leden 2019

09:00 Výstava: Češi v Americe: Exil/Emigrace 1938/39, 1948 a 1968, UPoint
http://bit.ly/2HvJQ0x

09:00 Olomoucký fyzikální kaleidoskop #16, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2Hsi3xF

09:30 Advanced in silico Drug Design workshop/hackathon 2019, Katedra fyzikální chemie UP
http://bit.ly/2HEYcLM

14:00 Kurz o FAKE NEWS v Olomouci, Wurmova 7
http://bit.ly/2S9HqZi

16:00 Nenásilná komunikace, RC Olivy
http://bit.ly/2SbmCks

17:00 Vztahy Nové doby, Dákiní
http://bit.ly/2HuZ5H0

17:00 Lednový turnaj ve Fifa 19, Hospůdka U Krbu
http://bit.ly/2HwfOts

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
http://bit.ly/2HsFnvy

19:00 Business Ples, NH Collection Congress
http://bit.ly/2S9HsQU

19:00 Divadlo: Starci na chmelu - premiéra, Moravské divadlo Olomouc
http://bit.ly/2S7fnd5

19:30 Samba Practice, Cirk Atum
http://bit.ly/2HDkY78

20:00 SLAM improvizátoři proti textařům, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2HuZSrs

20:00 ZZ Top Litovel, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2S8LCIQ

20:00 Slam improvizátoři proti textařům, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2HdqyN7

21:00 Koncert: Zákaz Vězdu x Kakktus x Linoleum, 15 Minut
http://bit.ly/2S4qvra

21:00 Párty, Varna
http://bit.ly/2HHWjOP

21:00 Párty, Sklub
http://bit.ly/2GRw5ZA

21:00 Párty, Dream Club
http://bit.ly/2HvKVFD

21:00 Párty, BPM bar
http://bit.ly/2S6QBKb

22:00 Párty, Belmondo
http://bit.ly/2Hgqz33

22:00 Párty, Meex
http://bit.ly/2HDll1w

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 26. leden 2019

09:15 Kombinovaná prohlídka Vzhůru i dolů, Václavské náměstí
http://bit.ly/2HvWH2u

10:00 Olomoucký turnaj v go #27, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2S4qV0I

15:00 Gothic & Lolita - tvořivý sraz, Kratochvíle
http://bit.ly/2Hx0L2B

16:00 Langosmus, Konvikt bistro & bar, Univerzitní 3, Olomouc
http://bit.ly/2Hr3WJa

17:30 Maturitní ples SGO, Výstaviště Flora
http://bit.ly/2HHXptV

18:00 Rotten fest 20, S-klub
http://bit.ly/2HxAYr1

19:00 Koncert: WxP akusticky, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2S9BXle

19:30 Hokej: HC STARS vs. Ducks, Zimní stadion
http://bit.ly/2HrUjdf

20:00 Společenský večer Galerie Anděl, Dům U Parku
http://bit.ly/2S2QgIy

21:00 Bass Vibes: SMACK, Varna
http://bit.ly/2S7cYz5

21:00 Street Beat, Masné krámy
http://bit.ly/2HvOJqp

21:00 Párty, Dream Club
http://bit.ly/2Hs3Qks

22:00 Párty, Meex Club
http://bit.ly/2HvKv1Z

22:00 Párty, Belmondo
http://bit.ly/2S0DPNl

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 27. leden 2019

10:00 Všechny chutě Afriky v Olomouci, Výstaviště Flora
http://bit.ly/2HxC9qr

10:00 Všechny chutě Afriky v Olomouci, Výstaviště Flora Olomouc, a. s.
http://bit.ly/2RYVQeY

14:00 Swapovací odpoledne, Zdravá pecka
http://bit.ly/2S3YgsJ

14:00 Malí nebojsové, Divadlo na cucky, Dolní náměstí, Olomouc, Česko
http://bit.ly/2HqCtHI

15:00 Tridentská mše svatá, Žerotínovo náměstí
http://bit.ly/2HrVMQN

17:00 Hokej: HC Olomouc – Piráti Chomutov, Zimní stadion 
http://bit.ly/2HuApyf

18:00 Florbal: FBS Olomouc - FBC ZŠ Uničov, Čajka Aréna
http://bit.ly/2HiXYKm

19:00 Schindlerův seznam, Kino Metropol
http://bit.ly/2HtF6IH

19:00 Divadlo: Víš přece, že neslyším, když teče voda, Reduta
http://bit.ly/2S4bi9z

19:00 Divadlo: Vary(ace), Divadlo hudby
http://bit.ly/2Hudmn7

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 4 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 23.1. - 24.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 23. leden 2019

10:00 Živé pochodně jako forma politického protestu, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2HuZfOu

10:00 Autismus v každodenním životě, RC Heřmánek
bit.ly/2N31wme

16:30 Rozlomená doba 1908–1928: Avantgardy ve střední Evropě, Muzeum umění
bit.ly/2Hs7JpI

17:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
bit.ly/2HtecAv

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2HsGdby

17:00 Setkání nad Biblí , ul. Polská
bit.ly/2HsPO2d

17:00 Barokní velmož | Karel z Lichtensteinu-Castelcorna, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2S7twXA

17:30 Na jedno s Autonapůl Olomouc, Local Lokal
bit.ly/2HsGTOc

18:00 Čtvrteční protažení a regenerace, Fit-ko
bit.ly/2HAErW2

18:00 Jogito Olomouc: Pyramida na dráze, Atletika Olomouc
bit.ly/2S9oaeN

18:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2RVHlsn

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
bit.ly/2Hqw9Q8

18:00 Rozvojový večer s Ilonou Švihlíkovou, Divadlo hudby
bit.ly/2HsKv2I

19:00 Mate, Divadlo na cucky
bit.ly/2GwLOwZ

19:00 Párek Seláns: Daniel Kunz, Vít Pískala, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2HrlSDn

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2HnD4cW

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
bit.ly/2Ht9l2q

20:00 KNVKT presents LATE NIGHT DJ crew, Konvikt
bit.ly/2HpOJYJ

20:00 Večer ve stylu 20. let, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2HceCer

20:00 Oddělení Q , Kino Metropol
bit.ly/2Hr99k1

20:00 Oddělení Q │ Kino Metropol, Kino Metropol
bit.ly/2HsaxDg

20:00 Večer ve stylu 20. let, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2HrmGbn

22:00 Párty, Belmondo
bit.ly/2Hum2da

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 24. leden 2019

09:00 Fit klub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2HBWgDM

09:30 Beseda s psycholožkou: Nesoulad v názoru na výchovu, Snoezelen
bit.ly/2oTa80h

13:00 Základy šití na stroji, Olomoucká dílna
bit.ly/2HBWkU2

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2Hp7889

16:30 Box pro všechny, Box Club SA
bit.ly/2HtQ3tH

16:30 Grafologie - Cesta do hlubin duše, Knihovna města Olomouce, ul. Jungmannova
bit.ly/2HF0F9p

17:00 Roma, Kino Metropol
bit.ly/2HuN6sP

18:00 Swap dárků a koncert: Pošli ho dál s NoeRoads, Dobrodruhá
bit.ly/2HsbdbM

18:00 Dumb je dumb je dumb, Galerie XY
bit.ly/2HlMGoL

18:30 Setkání u Cashflow, Smarthotel Nezvalova Archa
bit.ly/2HsR717

19:00 Volejbal: VK UP Olomouc - Asterix Beveren, Sportovní hala UP
bit.ly/2Hp0mza

19:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HqxgPO

19:00 Jiřina Kvasničková: Miluj mě nebo uschnu, Hospůdka U Kuděje
bit.ly/2HtQPa5

19:00 Derniéra: Ole je frajer, Divadlo na cucky
bit.ly/2RY0Bp2

20:00 Taneční skupina Adora Dance, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2Htodhj

20:00 Kabaretní večer s taneční skupinou Adora Dance, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2RHRmcv

21:00 Párty, Varna
bit.ly/2Htb0VI
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 4 (Sudý) | Středa - Čtvrtek | 23.1. - 24.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 23. leden 2019

10:00 Živé pochodně jako forma politického protestu, Knihovna Univerzity Palackého 
http://bit.ly/2HuZfOu

10:00 Autismus v každodenním životě, RC Heřmánek
http://bit.ly/2N31wme

16:30 Rozlomená doba 1908–1928: Avantgardy ve střední Evropě, Muzeum umění
http://bit.ly/2Hs7JpI

17:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
http://bit.ly/2HtecAv

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2HsGdby

17:00 Setkání nad Biblí , ul. Polská
http://bit.ly/2HsPO2d

17:00 Barokní velmož | Karel z Lichtensteinu-Castelcorna, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2S7twXA

17:30 Na jedno s Autonapůl Olomouc, Local Lokal
http://bit.ly/2HsGTOc

18:00 Čtvrteční protažení a regenerace, Fit-ko
http://bit.ly/2HAErW2

18:00 Jogito Olomouc: Pyramida na dráze, Atletika Olomouc
http://bit.ly/2S9oaeN

18:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2RVHlsn

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
http://bit.ly/2Hqw9Q8

18:00 Rozvojový večer s Ilonou Švihlíkovou, Divadlo hudby
http://bit.ly/2HsKv2I

19:00 Mate, Divadlo na cucky 
http://bit.ly/2GwLOwZ

19:00 Párek Seláns: Daniel Kunz, Vít Pískala, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2HrlSDn

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2HnD4cW

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
http://bit.ly/2Ht9l2q

20:00 KNVKT presents LATE NIGHT DJ crew, Konvikt
http://bit.ly/2HpOJYJ

20:00 Večer ve stylu 20. let, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2HceCer

20:00 Oddělení Q , Kino Metropol
http://bit.ly/2Hr99k1

20:00 Oddělení Q │ Kino Metropol, Kino Metropol
http://bit.ly/2HsaxDg

20:00 Večer ve stylu 20. let, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2HrmGbn

22:00 Párty, Belmondo
http://bit.ly/2Hum2da

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 24. leden 2019

09:00 Fit klub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2HBWgDM

09:30 Beseda s psycholožkou: Nesoulad v názoru na výchovu, Snoezelen
http://bit.ly/2oTa80h

13:00 Základy šití na stroji, Olomoucká dílna
http://bit.ly/2HBWkU2

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2Hp7889

16:30 Box pro všechny, Box Club SA
http://bit.ly/2HtQ3tH

16:30 Grafologie - Cesta do hlubin duše, Knihovna města Olomouce, ul. Jungmannova 
http://bit.ly/2HF0F9p

17:00 Roma, Kino Metropol
http://bit.ly/2HuN6sP

18:00 Swap dárků a koncert: Pošli ho dál s NoeRoads, Dobrodruhá
http://bit.ly/2HsbdbM

18:00 Dumb je dumb je dumb, Galerie XY
http://bit.ly/2HlMGoL

18:30 Setkání u Cashflow, Smarthotel Nezvalova Archa
http://bit.ly/2HsR717

19:00 Volejbal: VK UP Olomouc - Asterix Beveren, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2Hp0mza

19:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HqxgPO

19:00 Jiřina Kvasničková: Miluj mě nebo uschnu, Hospůdka U Kuděje
http://bit.ly/2HtQPa5

19:00 Derniéra: Ole je frajer, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2RY0Bp2

20:00 Taneční skupina Adora Dance, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2Htodhj

20:00 Kabaretní večer s taneční skupinou Adora Dance, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2RHRmcv

21:00 Párty, Varna
http://bit.ly/2Htb0VI

 

Comment on Facebook

Odkaz na čtvrteční deskovky mi nefunguje, pravděpodobně je soukromý 😞

+ View previous comments

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 4 (Sudý) | Pondělí - Úterý | 21.1. - 22.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 21. leden 2019

09:00 Konference PhD existence: Tělo a mysl, Univerzitní, Olomouc, Czechia
bit.ly/2HnUrKO

12:30 Advanced in silico Drug Design workshop/hackathon 2019, Katedra fyzikální chemie UP
bit.ly/2RTmbLm

14:00 Workshop Mapy jako nástroj rozvoje geografického myšlení, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2RR2WlJ

16:00 Lednové Deskovky, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2HkSD5m

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
bit.ly/2HzWtrt

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HlN2f1

18:00 Swingová tančírna vol.11, Divadlo na cucky
bit.ly/2HiBN6W

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2Hq5rXZ

19:00 Divadlo: Vůjtek, Gajdica: Slávek Novák, Divadlo hudby
bit.ly/2HqgFMa

★19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
bit.ly/2HlNmdJ

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
bit.ly/2HnDyzW

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2HptWo8

21:00 Párty, 15 Minut
bit.ly/2HkDVLl

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 22. leden 2019

16:00 Lednový Kvíz!, Knihovna města Olomouce
bit.ly/2HoT3aJ

17:00 Zen v Olomouci, Centrum Gotama
bit.ly/2HzXVdp

17:00 Setkání nad Biblí, ul. Polská
bit.ly/2HmhyFn

17:45 Příprava na talentové zkoušky SŠ a VŠ, Studio Experiment,KD Žerotín
bit.ly/2HA1RuH

18:30 Kurz kalistenika, Fit-ko
bit.ly/2HvSkEW

★19:00 Film: Léto, Muzeum umění
bit.ly/2RYVtRx

20:00 Oddělení Q , Kino Metropol
bit.ly/2RX2Rwz

20:00 Listování Lukáše Hejlíka: Hry bez hranic, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2HzYHaj

20:00 Koncert U Magora: Lukáš Blokša akusticky, U Magora
bit.ly/2RZvhpM

★20:00 Amadeus, Bluesbar Garch
bit.ly/2HoQIwt

21:00 Párty, 15 Minut
bit.ly/2HodnZI
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 4 (Sudý) | Pondělí - Úterý  | 21.1. - 22.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 21. leden 2019

09:00 Konference PhD existence: Tělo a mysl, Univerzitní, Olomouc, Czechia
http://bit.ly/2HnUrKO

12:30 Advanced in silico Drug Design workshop/hackathon 2019, Katedra fyzikální chemie UP
http://bit.ly/2RTmbLm

14:00 Workshop Mapy jako nástroj rozvoje geografického myšlení, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2RR2WlJ

16:00 Lednové Deskovky, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2HkSD5m

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
http://bit.ly/2HzWtrt

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HlN2f1

18:00 Swingová tančírna vol.11, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HiBN6W

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2Hq5rXZ

19:00 Divadlo: Vůjtek, Gajdica: Slávek Novák, Divadlo hudby
http://bit.ly/2HqgFMa

★19:00 Roztancuj SI Olomouc, Skautský institut
http://bit.ly/2HlNmdJ

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
http://bit.ly/2HnDyzW

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova 
http://bit.ly/2HptWo8

21:00 Párty, 15 Minut 
http://bit.ly/2HkDVLl

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 22. leden 2019

16:00 Lednový Kvíz!, Knihovna města Olomouce
http://bit.ly/2HoT3aJ

17:00 Zen v Olomouci, Centrum Gotama
http://bit.ly/2HzXVdp

17:00 Setkání nad Biblí, ul. Polská 
http://bit.ly/2HmhyFn

17:45 Příprava na talentové zkoušky SŠ a VŠ, Studio Experiment,KD Žerotín
http://bit.ly/2HA1RuH

18:30 Kurz kalistenika, Fit-ko
http://bit.ly/2HvSkEW

★19:00 Film: Léto, Muzeum umění
http://bit.ly/2RYVtRx

20:00 Oddělení Q , Kino Metropol
http://bit.ly/2RX2Rwz

20:00 Listování Lukáše Hejlíka: Hry bez hranic, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2HzYHaj

20:00 Koncert U Magora: Lukáš Blokša akusticky, U Magora
http://bit.ly/2RZvhpM

★20:00 Amadeus, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2HoQIwt

21:00 Párty, 15 Minut 
http://bit.ly/2HodnZI

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 3 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 18.1. - 20.1.
📷Foto > Daniel Kovář
(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 18. leden 2019

09:00 Marketing na Instagramu s Eliškou Vyhnánkovou, Vault 42
bit.ly/2GxHAFt

18:30 Lea Vítková zve na... Mezi dvěma světy, Muzeum umění
bit.ly/2Hg025B

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
bit.ly/2PtN0AG

19:00 Improvizace: Olivy vs. Meandry, Divadlo hudby
bit.ly/2HiFR7p

19:00 Olomouc English Comedy: Alan Henderson Live, Divadlo na cucky
bit.ly/2H3gaHM

19:00 Florbal: FBS Olomouc - FbC Asper Šumperk, Čajka Aréna
bit.ly/2His9Bs

20:00 Cestovatelská přednáška Babetou napříč Islandem, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2HeKRtx

20:00 Koncert: Elles Bailey UK & The BladderS CZ, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2Hg0LDR

20:00 Film: Roma, Kino Metropol
bit.ly/2RSJqoF

20:00 Rest, S-klub
bit.ly/2SIelkh

20:00 Párty, BPM bar
bit.ly/2Hhxdpr

21:00 Párty, Varna
bit.ly/2RZ6jXS

21:00 Párty, 15 Minut
bit.ly/2Hlpmr4

21:00 Párty, Retro Klub Tržnice
bit.ly/2RSJPYd

21:00 Párty, Dream Club
bit.ly/2Hlnpeb

22:00 Párty, Belmondo
bit.ly/2RU7l76

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 19. leden 2019

08:00 Aquatera Olomouc, Výstaviště Flora Olomouc
bit.ly/2GXD2s4

09:00 TechnoLab - veřejná dílna, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2HiYloe

09:00 Gulášový festival, Tovéř
bit.ly/2RSadBH

★09:00 Den otevřených dveří Univerzity Palackého, Univerzita Palackého
bit.ly/2RXDyKQ

10:00 Cosplay festival v duchu Japonska, Galerie Šantovka
bit.ly/2GSyy5S

★13:00 Workshop cena filmové přehlídky, Muzeum umění
bit.ly/2HrasQi

17:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
bit.ly/2ROD8Xl

17:00 Volejbal: Derby - Olomouc x TJ Sokol Šternberk, Sportovní hala UP
bit.ly/2RV59MK

18:00 Turnaj ve stolním fotbálku, Restaurace Mlýn
bit.ly/2HgzHEw

19:00 Wild(e) večer s Filipem aneb Jak je důležité míti kabaret, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2Hiw9Su

19:00 Sebastien, Black Tiger, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2RUuExR

21:00 Párty, Varna
bit.ly/2RV63J8

22:00 Párty, Meex Club
bit.ly/2RVK7xI

22:00 Párty, Belmondo
bit.ly/2HvfpYn

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 20. leden 2019

17:00 Identita křesťana , BEA Campus
bit.ly/2HfGOgF

17:00 Večer deskových her, Archa
bit.ly/2HfG8rD

★17:30 M. Night Shyamalan double, Kino Metropol
bit.ly/2HjJBWd

18:00 Pivní kvíz v Los Bastardos, Los Bastardos
bit.ly/2RREkZY
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 3 (Lichý) | Pátek - Sobota - Neděle | 18.1. - 20.1.
📷Foto > Daniel Kovář
(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 18. leden 2019

09:00 Marketing na Instagramu s Eliškou Vyhnánkovou, Vault 42
http://bit.ly/2GxHAFt

18:30 Lea Vítková zve na... Mezi dvěma světy, Muzeum umění
http://bit.ly/2Hg025B

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

19:00 Improvizace: Olivy vs. Meandry, Divadlo hudby
http://bit.ly/2HiFR7p

19:00 Olomouc English Comedy: Alan Henderson Live, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2H3gaHM

19:00 Florbal: FBS Olomouc - FbC Asper Šumperk, Čajka Aréna
http://bit.ly/2His9Bs

20:00 Cestovatelská přednáška Babetou napříč Islandem, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2HeKRtx

20:00 Koncert: Elles Bailey UK & The BladderS CZ, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2Hg0LDR

20:00 Film: Roma, Kino Metropol
http://bit.ly/2RSJqoF

20:00 Rest, S-klub
http://bit.ly/2SIelkh

20:00 Párty, BPM bar
http://bit.ly/2Hhxdpr

21:00 Párty, Varna
http://bit.ly/2RZ6jXS

21:00 Párty, 15 Minut
http://bit.ly/2Hlpmr4

21:00 Párty, Retro Klub Tržnice
http://bit.ly/2RSJPYd

21:00 Párty, Dream Club
http://bit.ly/2Hlnpeb

22:00 Párty, Belmondo
http://bit.ly/2RU7l76

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 19. leden 2019

08:00 Aquatera Olomouc, Výstaviště Flora Olomouc
http://bit.ly/2GXD2s4

09:00 TechnoLab - veřejná dílna, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2HiYloe

09:00 Gulášový festival, Tovéř
http://bit.ly/2RSadBH

★09:00 Den otevřených dveří Univerzity Palackého, Univerzita Palackého
http://bit.ly/2RXDyKQ

10:00 Cosplay festival v duchu Japonska, Galerie Šantovka
http://bit.ly/2GSyy5S

★13:00 Workshop cena filmové přehlídky, Muzeum umění
http://bit.ly/2HrasQi

17:00 Bohemian Rhapsody (english friendly), Kino Metropol
http://bit.ly/2ROD8Xl

17:00 Volejbal: Derby - Olomouc x TJ Sokol Šternberk, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2RV59MK

18:00 Turnaj ve stolním fotbálku, Restaurace Mlýn
http://bit.ly/2HgzHEw

19:00 Wild(e) večer s Filipem aneb Jak je důležité míti kabaret, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2Hiw9Su

19:00 Sebastien, Black Tiger, Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2RUuExR

21:00 Párty, Varna
http://bit.ly/2RV63J8

22:00 Párty, Meex Club
http://bit.ly/2RVK7xI

22:00 Párty, Belmondo
http://bit.ly/2HvfpYn

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 20. leden 2019

17:00 Identita křesťana , BEA Campus
http://bit.ly/2HfGOgF

17:00 Večer deskových her, Archa 
http://bit.ly/2HfG8rD

★17:30 M. Night Shyamalan double, Kino Metropol
http://bit.ly/2HjJBWd

18:00 Pivní kvíz v Los Bastardos, Los Bastardos
http://bit.ly/2RREkZY

 

Comment on Facebook

Fotka se nám líbí. Jen ta čarodějnice měla úpět v plamenech a ne se naparovat před nimi. Žehu zdar! kat

+ View previous comments

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 3 (Lichý) | Středa - Čtvrtek | 16.1. - 17.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 16. leden 2019

16:30 Cesty umění: Středoevropské umění nebo Umění ve Střední Evropě?, Muzeum umění
bit.ly/2HmZDyG

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
bit.ly/2RUnsBE

17:00 Setkání nad Biblí , Metro Church
bit.ly/2RRjRV5

17:00 Vzpomínka na Jana Palacha, Horní náměstí
bit.ly/2NlJTh8

18:00 Společný běh: Jogito Olomouc (eng friendly), Atletika Olomouc
bit.ly/2HdbmQb

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
bit.ly/2HeKkYG

18:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HdyNsp

18:00 Poslední Prostě obyčejné Vánoce, Druhý domov
bit.ly/2HfwntD

18:00 Společný běh: Lehký vyklus..., Tržnice plocha
bit.ly/2Hfccf5

★18:30 Vernisáž: PH427 - Pavel Herynek ohlédnutí 1972 - 1988, Divadlo hudby
bit.ly/2RRYIKy

★18:30 Na cestách po… Bhutanu – od východu na západ, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2ROvUT1

18:30 Originální kvíz, Hospůdka U Krbu
bit.ly/2HemlZI

19:00 Hospodský kvíz, Bristol
bit.ly/2RQRdDB

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
bit.ly/2HbSLnz

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2Hc5er9

20:00 Párty: KNVKT presents , Konvikt
bit.ly/2RKOE60

20:00 Koncert: Richard Baksevanidis, Bluesbar Garch
bit.ly/2Hn9VyO

22:00 Párty, Belmondo
bit.ly/2HddAPx

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 17. leden 2019

09:00 Fit klub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2Hc5giU

16:30 Box pro všechny, Box Club SA
bit.ly/2HdHcfF

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
bit.ly/2RRpGln

17:30 Jiří Trávníček: „Tak nám zabili Střední Evropu…“, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2HoPMIi

18:00 Cestovatelský večer: Galicie - skrytá perla Španělska, Fox Club, ul. Javoříčská
bit.ly/2H6Nqhi

★18:00 ᗷEᑎEᖴiᑕE ᑭᖇO ᗰiᑎiᖇᗩᗰᑭᑌ: Orinoko // François Svalis // 1flfsoap, SF MINI
bit.ly/2HcUIAg

18:30 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
bit.ly/2HdI7N9

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
bit.ly/2PtN0AG

★19:00 Až přijde válka, Divadlo na cucky
bit.ly/2HghtDn

19:00 Swingová tančína, Na Pile
bit.ly/2RP0k7K

19:00 Milostný trojúhelník , Kino Metropol
bit.ly/2HdIlnt

19:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2HfhMyc

21:00 Párty, Varna
bit.ly/2HnJdWO
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 3 (Lichý) |  Středa - Čtvrtek | 16.1. - 17.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Středa, 16. leden 2019

16:30 Cesty umění: Středoevropské umění nebo Umění ve Střední Evropě?, Muzeum umění
http://bit.ly/2HmZDyG

17:00 Skejtové středy v minirampě, SF MINI
http://bit.ly/2RUnsBE

17:00 Setkání nad Biblí , Metro Church
http://bit.ly/2RRjRV5

17:00 Vzpomínka na Jana Palacha, Horní náměstí
http://bit.ly/2NlJTh8

18:00 Společný běh: Jogito Olomouc (eng friendly), Atletika Olomouc
http://bit.ly/2HdbmQb

18:00 Hrajeme Bang!, Bulzajz
http://bit.ly/2HeKkYG

18:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HdyNsp

18:00 Poslední Prostě obyčejné Vánoce, Druhý domov
http://bit.ly/2HfwntD

18:00 Společný běh: Lehký vyklus..., Tržnice plocha
http://bit.ly/2Hfccf5

★18:30 Vernisáž: PH427 - Pavel Herynek ohlédnutí 1972 - 1988, Divadlo hudby
http://bit.ly/2RRYIKy

★18:30 Na cestách po… Bhutanu – od východu na západ, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2ROvUT1

18:30 Originální kvíz, Hospůdka U Krbu
http://bit.ly/2HemlZI

19:00 Hospodský kvíz, Bristol
http://bit.ly/2RQRdDB

19:30 Hospodský kvíz, U Magora
http://bit.ly/2HbSLnz

19:30 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2Hc5er9

20:00 Párty: KNVKT presents , Konvikt
http://bit.ly/2RKOE60

20:00 Koncert: Richard Baksevanidis, Bluesbar Garch
http://bit.ly/2Hn9VyO

22:00 Párty, Belmondo
http://bit.ly/2HddAPx

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 17. leden 2019

09:00 Fit klub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2Hc5giU

16:30 Box pro všechny, Box Club SA
http://bit.ly/2HdHcfF

16:30 Deskovky: Pravidelné čtvrteční hraní, Přírodovědecká fakulta UP
http://bit.ly/2RRpGln

17:30 Jiří Trávníček: „Tak nám zabili Střední Evropu…“, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2HoPMIi

18:00 Cestovatelský večer: Galicie - skrytá perla Španělska, Fox Club, ul. Javoříčská 
http://bit.ly/2H6Nqhi

★18:00 ᗷEᑎEᖴiᑕE ᑭᖇO ᗰiᑎiᖇᗩᗰᑭᑌ: Orinoko // François Svalis // 1flfsoap, SF MINI
http://bit.ly/2HcUIAg

18:30 Setkání u Cashflow, Nezvalova Archa
http://bit.ly/2HdI7N9

19:00 Koncert Moravské filharmonie, Reduta
http://bit.ly/2PtN0AG

★19:00 Až přijde válka, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HghtDn

19:00 Swingová tančína, Na Pile
http://bit.ly/2RP0k7K

19:00 Milostný trojúhelník , Kino Metropol
http://bit.ly/2HdIlnt

19:00 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2HfhMyc

21:00 Párty, Varna
http://bit.ly/2HnJdWO

 

Comment on Facebook

Ta úvodní fotka je dokonalá. Máš opravdu přehled 😂

+ View previous comments

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 3 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 14.1. - 15.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 14. leden 2019

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
bit.ly/2HbwiqP

17:00 Modlitební setkání, Dolní náměstí
bit.ly/2RQxzHG

17:00 Setkání nad Biblí , Metro Church
bit.ly/2RKGVot

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
bit.ly/2RNjOJZ

18:00 Work and Travel USA: Informační přednáška , Filosofická fakulta UP
bit.ly/2Hai7SB

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
bit.ly/2H94V0A

★18:00 Tradiční Olomoucké Stromkobraní, Sokolovna Černovír
bit.ly/Stromkobraní

19:00 Už nikdy sám! - Derniéra, Divadlo na cucky
bit.ly/2H6U2My

19:00 Turecká kavárna, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2HbhBnA

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
bit.ly/2HbxkTG

20:00 My tři a.../ Večer se šansony, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/2Haio85

20:00 Cirkus Rwanda , Kino Metropol
bit.ly/2HelZ59

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2Hbxri4

21:00 Studentská párty, 15 Minut music club
bit.ly/2H8OWPN

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 15. leden 2019

17:00 Zen v Olomouci, Centrum Gotama
bit.ly/2Hd2OIZ

★17:00 Volejbal: VK UP Olomouc - Mladost Zagreb, Sportovní hala UP
bit.ly/2HaiQDj

★17:00 Jan I. van den Hecke, Růžencová madona v květinovém věnci., Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2HchXKJ

★17:00 Druhá z cyklu přednášek Medicína a smrt, Teoretické ústavy Lékařské fakulty UP, Malá pravá posluchárna
bit.ly/2GWqotk

18:30 Pozvání na skleničku – Osobnosti Olomouckého kraje, Café 87
bit.ly/2Hcccg9

★19:00 Už nikdy sám! - Derniéra, Divadlo na cucky
bit.ly/2HaDvY3

19:00 XX. Tiché úterý (Klára Goldstein a Tomáš Kedzior), Kratochvíle
bit.ly/2HaDCTt

20:00 Žlutí trabanti: Velká cesta domů!, Kino Metropol
bit.ly/2Ho6wjh

21:00 Studentská párty, 15 Minut music club
bit.ly/2HkZATE
...

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 3 (Lichý) | Pondělí - Úterý | 14.1. - 15.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pondělí, 14. leden 2019

17:00 Balet pro dospělé, BEA Campus
http://bit.ly/2HbwiqP

17:00 Modlitební setkání, Dolní náměstí 
http://bit.ly/2RQxzHG

17:00 Setkání nad Biblí , Metro Church
http://bit.ly/2RKGVot

17:15 Tanec pro Ženy, Taneční Studio Tomáše Komendy
http://bit.ly/2RNjOJZ

18:00 Work and Travel USA: Informační přednáška , Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2Hai7SB

18:00 Fitklub, Baletní sál pod kavárnou Sebio
http://bit.ly/2H94V0A

★18:00 Tradiční Olomoucké Stromkobraní, Sokolovna Černovír
http://bit.ly/Stromkobraní

19:00 Už nikdy sám! - Derniéra, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2H6U2My

19:00 Turecká kavárna, Divadlo na Šantovce
http://bit.ly/2HbhBnA

19:00 Hospodský kvíz, Moritz
http://bit.ly/2HbxkTG

20:00 My tři a.../ Večer se šansony, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/2Haio85

20:00 Cirkus Rwanda , Kino Metropol
http://bit.ly/2HelZ59

20:00 Powerjóga, SŠ Rooseveltova
http://bit.ly/2Hbxri4

21:00 Studentská párty, 15 Minut music club
http://bit.ly/2H8OWPN

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Úterý, 15. leden 2019

17:00 Zen v Olomouci, Centrum Gotama
http://bit.ly/2Hd2OIZ

★17:00 Volejbal: VK UP Olomouc - Mladost Zagreb, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2HaiQDj

★17:00 Jan I. van den Hecke, Růžencová madona v květinovém věnci., Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2HchXKJ

★17:00 Druhá z cyklu přednášek Medicína a smrt, Teoretické ústavy Lékařské fakulty UP, Malá pravá posluchárna
http://bit.ly/2GWqotk

18:30 Pozvání na skleničku – Osobnosti Olomouckého kraje, Café 87
http://bit.ly/2Hcccg9

★19:00 Už nikdy sám! - Derniéra, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2HaDvY3

19:00 XX. Tiché úterý (Klára Goldstein a Tomáš Kedzior), Kratochvíle
http://bit.ly/2HaDCTt

20:00 Žlutí trabanti: Velká cesta domů!, Kino Metropol
http://bit.ly/2Ho6wjh

21:00 Studentská párty, 15 Minut music club
http://bit.ly/2HkZATE

3 months ago

UPdate

UPdate - seznam kulturních akcí v Olomouci
Týden 2 (Sudý) | Pátek - Sobota - Neděle | 11.1. - 13.1.

(všechny odkazy vedou přímo na fb události)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 11. leden 2019

18:30 Spontánní tance se Simonou, Liberty
bit.ly/2H9qC0m

19:00 Dáma na G4 | New Street Band a Tancelář, Divadlo na Šantovce
bit.ly/2H2D3ei

19:00 ThANX // Zabloudil(a) // Continua Recto // Hospital Brut, SF MINI
bit.ly/2H4HrK0

19:00 Basketbal: Olomouc X Sokol Šlapanice, Gymnázium Čajkovského
bit.ly/2H62Fa9

20:00 Morrison Hotel, Bounty Rock Cafe
bit.ly/2H6WlPQ

21:00 Párty, BPM bar
bit.ly/2H62Mm5

21:00 Párty, Retro Klub Tržnice
bit.ly/2RGFZkT

21:00 Párty, Varna
bit.ly/2H6tISW

21:00 Párty, Dream Club
bit.ly/2H3Heqg

22:00 Párty, Meex Club
bit.ly/2H6KGk0

22:00 Párty, Belmondo
bit.ly/2GYFa2H

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Sobota, 12. leden 2019

07:30 Turistika: Exkurze do Uničova, Olomouc Hl. Nádraží
bit.ly/2H6Nqhi

09:15 Kombinovaná prohlídka "Vzhůru i dolů", Václavské náměstí
bit.ly/2H4pjj5

10:00 Naučte se správně cvičit Pozdrav slunci, YoFyz - jóga a fyzioterapie
bit.ly/2H7KctM

13:30 Florbal: Turnaj - 2. liga juniorek, SŠ Rooseveltova
bit.ly/2H4Jspy

17:00 Dramatické studio SENior: Spářka, Divadlo na cucky
bit.ly/2H1gLcL

18:45 Metropolitní opera: Sezóna 2018/2019, Kino Metropol
bit.ly/2H76n3u

19:30 Městský bál, Výstaviště Flora Olomouc
bit.ly/2H6Zq2m

20:00 Hřebík do Rakve , Bounty Rock Cafe
bit.ly/2H72Imj

21:00 Párty, BPM bar
bit.ly/2H7NRYR

22:00 Párty, Dream Club
bit.ly/2H77392

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Neděle, 13. leden 2019

17:00 Hokej: HC Olomouc – HC Škoda Plzeň, Zimní stadion
bit.ly/2H8LWD6

17:00 Florbal: FBS Olomouc - Tatran Střešovice, Čajka Aréna
bit.ly/2RMEbH0

17:00 Modlitby, ul. Polská
bit.ly/2H8M4CA

17:00 Vlnobytí, Divadlo na cucky
bit.ly/2GJCBlb

19:00 Hradišťan s Jiřím Pavlicou, Reduta