3 days ago

UPdate

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 42 (Sudý) | Čtvrtek - Pátek - Sobota - Neděle | 17.10. - 20.10.

(vyzkoušejte tlačítko "Poslat zprávu" a objevte UPdate přímo v messengeru! 🙌)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 17. říjen 2019

08:30 Brain&Breakfast: Stárnutí populace, Vault 42
bit.ly/2lUgoHp

10:00 Aktivní střelec (Bezpečnostní přednáška), Muzeum umění
bit.ly/2l2KBni

10:00 Shromáždění akademické obce PdF UPOL, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2nQ1iUj

13:00 Výbušnina (Bezpečnostní přednáška), Muzeum umění
bit.ly/2njGfJ2

14:00 Odborné semináře: Prolínání češtiny a němčiny v cizojazyčné výuce, Pedagogická fakulta UP
bit.ly/2lQwFNv

16:30 Přednáška: Hybridní válka, dezinformace a evropská bezpečnost, Knihovna Univerzity Palackého
bit.ly/2OQelQG

18:00 Přednáška: Lobbuj s čistým svědomím: Jak přesvědčit svého politika?, Skautský institut
bit.ly/31KCED4

18:00 お茶会|Očakai, Kratochvíle
bit.ly/2MjTWBI

18:00 Komentovaná prohlídka výstavy Co myslíš, XY Olomouc
bit.ly/2Vid2Lq

18:20 Setkání Cashflow, Smarthotel Nezvalova Archa
bit.ly/2MC1Rcy

18:30 Umění: Oltář z Lubiny a Za chrám, město a vlast, Arcidiecézní muzeum Olomouc
bit.ly/2O0aHTX

18:30 Demonstrace za Rojavu, Horní náměstí
bit.ly/2BdPSgh

19:00 Fyziopower yoga, Centrum Paloma
bit.ly/2mK46Bt

19:00 Divadlo: Opletal, Divadlo na cucky
bit.ly/2ObUaw2

19:00 Swingová tančírna #4, Konvikt
bit.ly/2ODF4zG

19:00 Koncert skupiny Pražské S'-ču, Kaple Božího těla
bit.ly/2mWoxvi

20:00 Koncert: MIDI LIDI, Jazz Tibet Club
bit.ly/2mKfLRf

20:00 Koncert: My Tři a, Nabalkoně Kabaretní scéna
bit.ly/334J0h2

20:00 Vernisáž: ....S láskou (Jindřich Štreit), Clarion Congress Hotel
bit.ly/2BguqqQ

20:00 ESN UP: Language Exchange #2, Zkouška
bit.ly/2BhCR5h

20:00 Párty
bit.ly/316Z3cT - Dream club
bit.ly/2MfYyJj - Varna

▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 18. říjen 2019

09:00 Flerjarmark, Dolní náměstí
bit.ly/2oz2UC3

09:00 Zveme do Aquaparku (50% sleva), Aquapark Olomouc
bit.ly/2NgxD2e

16:00 Dny důvěry Taizé, Klášter dominikánů
bit.ly/2OTKaIw

17:30 Turnaj na PS4 ve FIFA 20, Hospůdka U Krbu
bit.ly/2Oz1bHt

18:00 Divadlo: Víťa Marčík: Robinson Crusoe, Arcidiecézní muzeum
bit.ly/2mcQmil

18:00 Hokej: HC Olomouc - Mountfield HK, Zimní stadion
bit.ly/2pj89pN

18:00 Přednáška: Formující vliv prostředí ve zdravé výchově, Skautský institut
bit.ly/30gksox

19:00 Slavnostní benefiční koncert, Arcibiskupský palác
bit.ly/35znfYR

20:00 Koncert: Nick Schnebelen Band (USA), Bounty Rock Cafe
bit.ly/2oEjrVn

20:00 Koncert: JAR, Sklub
bit.ly/2SAOyMe

21:00 Párty
bit.ly/33yHvId - Konvikt
bit.ly/30ci4Px - 15 Minut
bit.ly/2oDXUvM - Dream club
bit.ly/2pjGTHC - Belmondo
bit.ly/2YOwaRD - Bocca
bit.ly/2VKGA4N - Meex Club
bit.ly/2p3iZzN - Varna

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 19. říjen 2019

08:30 Turistika: Moravským lesem na Slezskou Hartu, Olomouc Hl. Nádraží
bit.ly/2pemzaI

09:00 Pevnost demokracie!, Pevnost poznání
bit.ly/2pqdPhB

09:30 Úvod do programování: Javascript (jen pro ženy), Katedra Informatiky
bit.ly/33E88vu

10:00-20:00 Skate: Oslava 5 let betonu na Baumax DIY, bauMax DIY
bit.ly/2VJf3Rg

10:00 Den za obnovu lesa: Pevnost FORT Radíkov, Fort Radíkov II
bit.ly/2NSrRTn

11:30 a 17:30 Veřejné bruslení, Zimní stadion
bit.ly/2oTSAkX

13:00-20:00 NN NIGHT RUN, Výstaviště Flora - Smetanovy Sady
bit.ly/2Jyn0Tx

16:30 Fotbal: SK Sigma Olomouc - SK Dynamo České Budějovice, Andrův stadion
bit.ly/2oEsPbq

17:00 Volejbal: Olomouc - VK Brno, Sportovní hala UP
bit.ly/2ILX8E4

19:30 Koncert: Jeden Kus, Ponorka
bit.ly/32lRikJ

21:00 Párty
bit.ly/2nvhtX0 - Dream club
bit.ly/2VSpHFh - S-klub
bit.ly/33FkdR3 - Meex Club
bit.ly/2o53RSm - Varna
bit.ly/2oF2uKd - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 20. říjen 2019

08:30 Běhej schody!, Michalský výpad
bit.ly/32lGF1h

10:00 a 17:30 Veřejné bruslení, Zimní stadion
bit.ly/2oTSAkX

13:15 International Student Workshop in Jewish Studies, Filosofická fakulta UP
bit.ly/2puvbtz

19:00 Divadlo: Poslední noc s Claudií, Divadlo Tramtarie
bit.ly/30ObIkR

19:00 Divadlo: Smím prosit?, Divadlo v Metropolu
bit.ly/2IjETFg
... See MoreSee Less

UPdate - seznam vybraných akcí v Olomouci
Týden 42 (Sudý) | Čtvrtek - Pátek - Sobota - Neděle | 17.10. - 20.10.

(vyzkoušejte tlačítko Poslat zprávu a objevte UPdate přímo v messengeru! 🙌)
▬▬▬▬▬▬▬▬

Čtvrtek, 17. říjen 2019

08:30 Brain&Breakfast: Stárnutí populace, Vault 42
http://bit.ly/2lUgoHp

10:00 Aktivní střelec (Bezpečnostní přednáška), Muzeum umění
http://bit.ly/2l2KBni

10:00 Shromáždění akademické obce PdF UPOL, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2nQ1iUj

13:00 Výbušnina (Bezpečnostní přednáška), Muzeum umění
http://bit.ly/2njGfJ2

14:00 Odborné semináře: Prolínání češtiny a němčiny v cizojazyčné výuce, Pedagogická fakulta UP
http://bit.ly/2lQwFNv

16:30 Přednáška: Hybridní válka, dezinformace a evropská bezpečnost, Knihovna Univerzity Palackého
http://bit.ly/2OQelQG

18:00 Přednáška: Lobbuj s čistým svědomím: Jak přesvědčit svého politika?, Skautský institut
http://bit.ly/31KCED4

18:00 お茶会|Očakai, Kratochvíle
http://bit.ly/2MjTWBI

18:00 Komentovaná prohlídka výstavy Co myslíš, XY Olomouc
http://bit.ly/2Vid2Lq

18:20 Setkání Cashflow, Smarthotel Nezvalova Archa
http://bit.ly/2MC1Rcy

18:30 Umění: Oltář z Lubiny a Za chrám, město a vlast, Arcidiecézní muzeum Olomouc
http://bit.ly/2O0aHTX

18:30 Demonstrace za Rojavu, Horní náměstí
http://bit.ly/2BdPSgh

19:00 Fyziopower yoga, Centrum Paloma
http://bit.ly/2mK46Bt

19:00 Divadlo: Opletal, Divadlo na cucky
http://bit.ly/2ObUaw2

19:00 Swingová tančírna #4, Konvikt
http://bit.ly/2ODF4zG

19:00 Koncert skupiny Pražské S-ču, Kaple Božího těla
http://bit.ly/2mWoxvi

20:00 Koncert: MIDI LIDI, Jazz Tibet Club
http://bit.ly/2mKfLRf

20:00 Koncert: My Tři a, Nabalkoně Kabaretní scéna
http://bit.ly/334J0h2

20:00 Vernisáž: ....S láskou (Jindřich Štreit), Clarion Congress Hotel
http://bit.ly/2BguqqQ

20:00 ESN UP: Language Exchange #2, Zkouška
http://bit.ly/2BhCR5h

20:00 Párty
http://bit.ly/316Z3cT - Dream club
http://bit.ly/2MfYyJj - Varna

▬▬▬▬▬▬▬▬

Pátek, 18. říjen 2019

09:00 Flerjarmark, Dolní náměstí
http://bit.ly/2oz2UC3

09:00 Zveme do Aquaparku (50% sleva), Aquapark Olomouc
http://bit.ly/2NgxD2e

16:00 Dny důvěry Taizé, Klášter dominikánů
http://bit.ly/2OTKaIw

17:30 Turnaj na PS4 ve FIFA 20, Hospůdka U Krbu
http://bit.ly/2Oz1bHt

18:00 Divadlo: Víťa Marčík: Robinson Crusoe, Arcidiecézní muzeum
http://bit.ly/2mcQmil

18:00 Hokej: HC Olomouc - Mountfield HK, Zimní stadion
http://bit.ly/2pj89pN

18:00 Přednáška: Formující vliv prostředí ve zdravé výchově, Skautský institut
http://bit.ly/30gksox

19:00 Slavnostní benefiční koncert, Arcibiskupský palác
http://bit.ly/35znfYR

20:00 Koncert: Nick Schnebelen Band (USA), Bounty Rock Cafe
http://bit.ly/2oEjrVn

20:00 Koncert: JAR, Sklub
http://bit.ly/2SAOyMe

21:00 Párty
http://bit.ly/33yHvId - Konvikt
http://bit.ly/30ci4Px - 15 Minut
http://bit.ly/2oDXUvM - Dream club
http://bit.ly/2pjGTHC - Belmondo
http://bit.ly/2YOwaRD - Bocca
http://bit.ly/2VKGA4N - Meex Club
http://bit.ly/2p3iZzN - Varna

▬▬▬▬▬▬▬▬

Sobota, 19. říjen 2019

08:30 Turistika: Moravským lesem na Slezskou Hartu, Olomouc Hl. Nádraží
http://bit.ly/2pemzaI

09:00 Pevnost demokracie!, Pevnost poznání
http://bit.ly/2pqdPhB

09:30 Úvod do programování: Javascript (jen pro ženy), Katedra Informatiky
http://bit.ly/33E88vu

10:00-20:00 Skate: Oslava 5 let betonu na Baumax DIY, bauMax DIY
http://bit.ly/2VJf3Rg

10:00 Den za obnovu lesa: Pevnost FORT Radíkov, Fort Radíkov II
http://bit.ly/2NSrRTn

11:30 a 17:30 Veřejné bruslení, Zimní stadion
http://bit.ly/2oTSAkX

13:00-20:00 NN NIGHT RUN, Výstaviště Flora - Smetanovy Sady
http://bit.ly/2Jyn0Tx

16:30 Fotbal: SK Sigma Olomouc - SK Dynamo České Budějovice, Andrův stadion
http://bit.ly/2oEsPbq

17:00 Volejbal: Olomouc - VK Brno, Sportovní hala UP
http://bit.ly/2ILX8E4

19:30 Koncert: Jeden Kus, Ponorka
http://bit.ly/32lRikJ

21:00 Párty
http://bit.ly/2nvhtX0 -  Dream club
http://bit.ly/2VSpHFh - S-klub
http://bit.ly/33FkdR3 - Meex Club
http://bit.ly/2o53RSm - Varna
http://bit.ly/2oF2uKd - Belmondo

▬▬▬▬▬▬▬▬

Neděle, 20. říjen 2019

08:30 Běhej schody!, Michalský výpad
http://bit.ly/32lGF1h

10:00 a 17:30 Veřejné bruslení, Zimní stadion
http://bit.ly/2oTSAkX

13:15 International Student Workshop in Jewish Studies, Filosofická fakulta UP
http://bit.ly/2puvbtz

19:00 Divadlo: Poslední noc s Claudií, Divadlo Tramtarie
http://bit.ly/30ObIkR

19:00 Divadlo: Smím prosit?, Divadlo v Metropolu
http://bit.ly/2IjETFg
Načíst minulé události